Pokemon Go Pokemon Go savaşlarında saldırılardan nasıl kaçınılır ve geri dönülür - Pokemon Go'da nasıl savaşılır Pokemon GO en artırılmış gerçeklik oyunlarından biridir…

Pokemon Go Pokemon Go savaşlarında saldırılardan nasıl kaçınılır ve geri dönülür – Pokemon Go’da nasıl savaşılır Pokemon GO en artırılmış gerçeklik oyunlarından biridir…

Pokemon GO bunlardan biridir. günümüzün en popüler artırılmış gerçeklik oyunları. Bu harika oyun, franchise’daki önceki oyunlardan büyük ölçüde farklıdır çünkü oyunun kullanıcının ortamına entegre edilmesini sağlayan yenilikçi bir temaya sahiptir.

Bu yüzden denilebilir Pokemon GO oynamak oldukça eğlenceli ve interaktif bir deneyimdir. çünkü kişiyi ilgilendiriyor ve harekete geçmeye itiyor. Bu oyun türü diğer oyunlarda yoktur ve bu yüzden Pokemon GO bu kadar başarılı olmuştur.

Bu video oyununun dikkatini çeken bir diğer şey ise, içindeki aksesuarları kullanma yeteneği oyun deneyimini geliştirmek için. İşte bu yüzden Pokemon GO Plus hakkında bilmeniz gereken her şeyi size göstereceğiz, böylece en iyi oyuncu olabilirsiniz. En iyi olmak için aklınızda bulundurmanız gereken şeylerden biri, saldırılardan nasıl kaçınacağınızı bilmektir ve bu konuda size yardımcı olacağız.

Pokemon GO’da bir saldırıdan kaçarken akılda tutulması gerekenler

Savaşta saldırılardan nasıl kaçınılacağını açıklamaya başlamadan önce Pokémon GO Tüm Pokemon’ların sahip olduğu bu “yeteneğin” bazı temel yönlerini gözden geçirmek iyidir.

AtlatmakÇoğu insanın düşündüğünün aksine bir Pokemon’un hasar almasını önlemenin bir yolu değil bir kavgada. Bunu söylüyoruz çünkü çoğu, özellikle yeni başlayanlar, atlatmayı öğrenerek yenilmez olacaklarını ve Pokemon’larının herkesi öldürebileceğini düşünüyor.

pokemon logosu

Bu böyle değil, çünkü gerçekte, kaçarken hasar alırsan, ancak alınan hasar, düşman Pokemon’un doğrudan saldırması durumunda olacağından çok daha düşük. Bu, bir kavgada fark yaratabileceği için aklınızda bulundurmanız çok önemlidir.

Elbette, daha hızlı olan Pokemonlar var, çok daha hızlı kaçabilirler ve neredeyse hiç hasar almazlar. Ancak, diğer Pokemon değildir ve saldırılardan kaçınmak daha zordur.

Ayrıca akılda tutulması gereken karşıt Pokemon’un özelliği çünkü Pokemon’unuz bu özelliğe karşı zayıfsa, saldırılardan kaçınmanız da size biraz pahalıya mal olacaktır. Bunu akılda tutarak, Pokemon GO’da saldırılardan nasıl kaçınılacağına dair açıklamaya geçelim.

Pokemon GO’da saldırılardan nasıl kaçınılır?

Sonraki, Pokemon GO’da size saldırılardan nasıl kaçınacağınızı göstereceğiz. Kolay ve hızlı bir şekilde. Bunun için oyununuza giriş yapmalısınız ancak sitemizde Pokemon GO hesabınızı başlatmakta sorun yaşıyorsanız bu tip bir sorunu çözmek için basit bir yöntem bulacaksınız ve oynayabilirsiniz.

pokemon gitmek

Aşama 1

Oyuna girdikten sonra bu adımları uygulayabilmek için bir savaşa girmelisiniz. Zaten bir savaştaysanız, yapmanız gereken basit. Bir Pokemon saldırıya uğrayacağı zaman, bir çeşit çizgiler görürsünüz. hasar almadan hemen önce etrafındaki hareket. Bu yüzden ilk adım, kaçmak için bu çizgileri zamanında nasıl tespit edeceğini bilmek.

Adım 2

Bu çizgileri hızlı bir şekilde görselleştirmeyi öğrendikten sonra, onları gördükten hemen sonra yapmanız gereken tek şey, Pokemon’unuzu hareket ettirmek için parmaklarınızı kullanmaktır. Bu, parmağınızı ekranın herhangi bir tarafına kaydırarak elde edilir..

İşte bu kadar, eğer adımları doğru yaptıysanız saldırıdan kaçınmış olacaksınız. Gördüğünüz gibi Oldukça basit bir yöntemdir, bu yüzden bunu yapmak size hiçbir şeye mal olmaz..

Ancak elektronik cihazınızda sorun yaşamanız bu oyunu oynamanızı zorlaştırabilir. Bu durumda ne yapılabilir? Eğer telefonunuzun jiroskopu yok, yine de oynayabilirsinizve size bu sorunu çözmek için basit bir yöntem göstereceğiz.

Ancak oyununuz hala sorun yaşıyorsa veya açılmıyorsa, web sitemizde size sunacağımız bazı basit ve pratik tavsiyeleri takip edebilirsiniz. İyi olan şu ki bu oyun çok zor değil grafiklerle ilgiliböylece herhangi bir telefon sorunsuz çalıştırabilir, bu nedenle eğlence garantilidir.

Leave a Reply