Podcast’lere 3D ses getirmek, iHeartMedia’nın hikayelerdeki sahne gerçekçiliğini geliştirmeye yönelik yeni fikri

Podcast’ler, hem güncel haberler hem de görüşler ve her türlü bilgiye ulaşmanın günlük bir yolu haline geldi. kurgusal hikayelerkulaklığımızın mahremiyetinden zevk alabileceğimiz hikayelerde kendimizi bu son vakaya kaptırıyoruz.

Ancak, bu ses cihazlarının izole doğası göz önüne alındığında, daldırma hissi çok etkileyici değil diğer mecralarda olduğu gibi, bu nedenle sektördeki firmalar zaten dinleyiciyi hikayelerine mest etmenin yollarını gösteriyorlar.

Bu durum örneğin iHeartMediaPodcast sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan , şimdiden üç boyutlu ses bazı hikayeleri binaural sese dönüştürmeyi düşündükleri yayınlarında.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/7e/2f/c2/5e57bc304bd22f132f/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/39/34/82/5e57bd153bef070db2/original/audio-3d.jpeg»}

Geçen yıl «13 Days of Halloween» hikayesiyle yapılan ilk testten sonra, korku başlıkları da dahil olmak üzere geliştirilmekte olan düzinelerce başka hikayeleri olduğunu ve aynı zamanda bu teknikle bir gelecek sunacak geleneksel anlatıları olduğunu duyurdular. daha fazla daldırma hissi ve bir daha iyi kullanıcı konumlandırma hikayenin sanal sahnesinde.

Podcast'lerinizi dinlemek ve düzenlemek için 24 uygulama ve hizmet

Bu tarz binaural ses zaten sahip olduğumuz herhangi bir kulaklıktan yararlanılabilir, herhangi bir özel donanım gerektirmeden, dışarıya göre akustik yalıtım ne kadar iyi olursa daha iyi sonuçlar elde edilir, ancak yine de hoparlörlerden dinlersek sürükleyici etkisini kaybeder geleneksel, bu tür içeriğe düzenliysek dikkate almamız gereken bir şey.

Daha fazla bilgi | iKalp

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Podcast’lere 3D ses getirmek, iHeartMedia’nın hikayelerdeki sahne gerçekçiliğini geliştirmeye yönelik yeni fikri aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…