POCO M3 vs OnePlus Nord N100, en iyi satın alma hangisi?

Yeni bir akıllı telefon satın almak kolay bir iş değil. Android ortamı çok farklı seçeneklerle doludur ve en uygun olanı bulmak biraz karmaşık bir hedef olabilir. Böylece, başka bir karşılaştırma ile size yardımcı olmaya karar verdik.

Bu vesileyle iki oldukça ucuz akıllı telefonla karşılaşıyoruz ve Çin’den geliyoruz. Bir yandan, OnePlus Kuzey N100Asya firması tarafından son 2020’de sunulan en ucuz fiyat. Öte yandan, KÜÇÜK M3, aynı zamanda bu yeni POCO tarafından pazara sunulan en erişilebilir. Çok farklı akıllı telefonlardan bahsediyoruz, en iyi satın hangisi?

Daha fazla bilgi: OnePlus N100

Daha fazla bilgi: KÜÇÜK M3

Bu ucuz akıllı telefonlardan hangisini kullanıyorsunuz?

Tasarım ve teşhir

POCO’nun akıllı telefonu şu özelliklerle geliyor: 6,53 inç LCD panel ve Full HD + çözünürlük. Plastikten yapılmış, meraklı bir tasarıma sahiptir ve çeşitli çarpıcı renk paletinde mevcuttur. Aynen, popüler oyundaki karakterlerden birine benziyor Aramızda.

OnePlus cep telefonu var 6,52 inç IPS ekran ve HD+ çözünürlük. Bu, küçük bir çene ve ön kamerasını barındıran küçük bir delik dışında neredeyse tüm cepheyi kaplıyor.

Gördüğün gibi, Ana malzeme olarak plastiği paylaşan terminallerden bahsediyoruz, oldukça farklı tasarımlarla gelseler de. OnePlus N100, Çinli firmanın çizgisini takip ederken, POCO’nun akıllı telefonu yapısıyla çok daha fazla risk alıyor.

kameralar

Parlak krom renginde OnePlus N100 mobil

Midnight Frost renginde OnePlus N100.

koştuk 3 kamera POCO M3’ün arkasında: şunları içerir: 48 megapiksel ana sensöra makro algılama 2 megapiksel ve 2 megapiksel ile tekrarlayan bir kamera portre modu. Önündeki çentikte, 8 megapiksel kamera.

OnePlus terminalinde ayrıca 3 kamera arkada: buluşuyoruz 13 megapiksel ana sensöra makro algılama 2 megapiksel ve 2 megapiksel ile tekrarlayan bir kamera portre modu. Alnındaki küçük delikte, 8 megapiksel kamera.

Pil: gününüzü bitirmek için sorun yok

POCO M3’ün büyük pili 6.000 mAh, çok iyi bir özerkliğin tadını çıkarabilirsiniz. Ne kadar kullanırsanız kullanın, günün sonuna yeterli pil ile ulaşırsınız. Ayrıca …. sahip 18W’lık bir yük.

OnePlus N100’ün pili ise önemsiz değil. 5.000 mAh. Yine, bileşenlerinin geri kalanının taleplerini dikkate alarak, iyi bir özerklik bekleyebiliriz. 18W yük ile tekrar buluşuyoruz.

İşlemci ve bellek: Qualcomm’un imzası

POCO M3’ün beyni, Qualcomm Snapdragon 662, iyi bir iş çıkaran ve temel görevler için sorun yaşamayacağınız bir işlemci. Maksimum 2 GHz hızında çalışan 8 çekirdeğe sahiptir.Çin cihazını adresinde bulabilirsiniz. 4 GB RAM’e sahip tek bir sürüm. Öte yandan, 64 GB ile 128 GB depolama alanı arasında seçim yapma olanağına sahip olacaksınız.

OnePlus N100’ün içinde Qualcomm Snapdragon 460. Yine Kuzey Amerika firmasının bu durumda 8 çekirdekten oluşan ve 1.8 GHz maksimum hıza ulaşan yongalarından biriyle karşılaşıyoruz.Asya terminali 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip tek bir modelle geliyor. .

temel bağlantı

İki terminal, pratik olarak aynı bağlantı bölümünü paylaşır. ile tanıştık Çift SIM, Wi-Fi Direct, 4G ve diğer temel özellikler. Onlar da dahil bluetooth 5.0Başka türlü olamazdı.

NFC bağlantısı hakkında konuşamayız gibi uygulamalarla birlikte her türlü işletmede ödeme yapmanızı sağlayan bir teknoloji. GooglePay ve dosyaları basit ve hızlı bir şekilde aktarın.

OnePlus N100 vs POCO M3, en iyi seçenek hangisi?

satın alabilirsin OnePlus N100 yaklaşık 150 euro Amazon gibi mağazalarda. Aynı şekilde bulabiliriz KÜÇÜK M3 etrafında 120 avro. Her iki durumda da, 4 GB RAM ve 64 GB depolama ile başlayan temel sürümlerinden bahsediyoruz.

En iyi seçenek hangisidir? sanırım biraz şüphem var POCO M3 ile kalırdım. Daha ucuz olmasının yanı sıra, hemen hemen tüm bölümlerde biraz daha yüksektir. Full HD+ çözünürlüğe sahip bir ekran, biraz daha güçlü bir işlemci ve daha yüksek amperli bir pil elde ediyoruz.

Birden fazla durumda belirttiğimiz gibi, güvenebileceğiniz basit bir akıllı telefon arıyorsanız, POCO M3 en iyi satın alımlardan biridir. 100 avronun biraz üzerinde, pratikte kimse ona karşı koyamaz.

Daha fazla bilgi: OnePlus N100

Daha fazla bilgi: KÜÇÜK M3

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

POCO M3 vs OnePlus Nord N100 girişi, en iyi satın alma hangisi? ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…