Pluto TV, Mart ayında beş yeni ücretsiz kanal başlattı: animasyon, gerçekler, müzik, gizemler ve suçlar

Pluto TV ücretsiz kanallar yayınlamaya devam ediyor, 1 Mart itibariyle, beş yeni kanal dahil edilmeye başlayacak İnternet üzerinden canlı televizyon teklifine. İçerikler oldukça çeşitlidir ve kataloğuna animasyon dizileri, gerçeklik şovları, müzik ve daha fazlasını getirir.

Yeni kanallara ek olarak, Pluto TV de Pluto TV dizisi kanalında yeni içerik prömiyeri yapacak: Elena Ferrante’nin edebi dizisi ‘Dos Amigos’un uyarlaması olan ‘The Great Friend’in ilk iki sezonu. İlk sezon 16’sı Salı günü başlayacak ve ikincisi 22’si Salı günü başlayacak, her ikisi de platformun İstek Üzerine bölümünde mevcut olacak.

Zaten 55 kanal var

{«videoId»:»x7zhp9d»,»autoplay»:true,»title»:»PLUTO TV ZATEN BURADA Nedir ve 40 ÜCRETSİZ KANALI nasıl izlenir»}

Mart 2021’den itibaren izlenebilecek yeni kanallar şunlardır:

  • canavara piyonlar: günde 24 saat realite şovunu görebileceğiniz Empeños a lo bestia programının yeni tematik kanalı. (1 Mart’ta prömiyer)
  • Plüton TV Aksiyon Çocukları: ‘Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalar’, ‘Avatar: Aan’g Efsanesi’ ve ‘Korra Efsanesi’ gibi efsanevi Nickelodeon dizilerinin yayınlanacağı çocuk animasyon ve gerçek görüntü içerik kanalı. (1 Mart’ta prömiyer)
  • ZENGİN: MTV’deki en başarılı gerçeklerden bazılarına sahip bir kanal. (1 Mart’ta prömiyer)
  • Plüton TV Araştırması: 22 Mart Pazartesi günü açılan ve gizemler ve suçlarla ilgili soruşturma raporlarını yakından takip edebileceğiniz yeni kanal.
  • Kulüp TV: Kappa FuturFestival, Maneless Music Festival, Heart Ibiza, Big Bang Festival, Sònar Reykjavik ve diğerlerinin yanı sıra günde 24 saat gösterilerin keyfini çıkarabileceğiniz elektronik müzik hayranları için yeni bir müzik kanalı. Ayrıca 22 Mart’ta açılıyor.

Kayıt olmadan ücretsiz dizi ve filmlerin keyfini çıkarmak için Kodi'de Pluto TV nasıl izlenir

Pluto TV Ekim 2020’de İspanya’da prömiyer yaptığında, bunu 40 özel kanalla yaptı. 2021 sona erene kadar 100 kanala ulaşana kadar teklifi kademeli olarak genişletme vaadi.

Şimdiye kadar buna uydular, Aralık ayında Noel için bazı tematik kanalların prömiyerini yaptılar ve tekliflerini 48’e çıkardılar. Bu yeni eklemelerden ve 2021’de çıkanların geri kalanından sonra, platform zaten 55 kanala sahip, yani kanal sayısının yarısından fazlası bu yıl olmasını umuyorlar ve biz sadece Şubat ayındayız.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Pluto TV, Mart ayında beş yeni ücretsiz kanal başlattı: animasyon, gerçekler, müzik, gizemler ve suçlar aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…