Piyasaya sürülmeden önce beklenen Samsung Galaxy S21 FE'nin Avrupa'daki fiyatları sızdırıldı

Piyasaya sürülmeden önce beklenen Samsung Galaxy S21 FE’nin Avrupa’daki fiyatları sızdırıldı

Aylarca süren söylentilerden sonra, geçtiğimiz günlerde Samsung’un yeni uygun fiyatlı üst düzey akıllı telefonu Galaxy S21 FE’nin düzenlenecek CES 2022 sırasında tanıtılacağını söylemiştik. gelecek yıl 5 ve 8 Ocak arasında Amerikan şehri Las Vegas’ta.

Şimdi, lansmanına iki aydan az bir süre kala yeni bir sızıntı ortaya çıktı Avrupa’da Samsung Galaxy S21 FE’nin resmi fiyatları ne olacak.

Mevcut dört rengiyle Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE’nin fiyatı 1.000 Euro’nun altında olacak

Gizmochina’dan adamların bize söylediği gibi, My Smart Price ortamı tarafından yayınlanan bir rapor varsayımları ortaya koyuyor Samsung Galaxy S21 FE’nin iki RAM ve dahili depolama çeşidinin Avrupa’daki fiyatları.

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy S22 Ultra’nın ilk gerçek fotoğrafları S-Pen’i ve Galaxy Note ile büyük benzerliğini doğruluyor

Bu sızıntıya göre Samsung Galaxy S21 FE’nin 8 GB RAM ve 128 GB dahili belleğe sahip en kapsamlı versiyonu olacak. Avrupa’da 920 Euro’luk bir fiyat8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama ile daha eksiksiz Galaxy S21 FE’nin fiyatı, 985 euro olacak.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Bu aynı rapor şunu da ortaya çıkardı: İngiltere’de Samsung Galaxy S21 FE fiyatları ve böylece 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip sürüm pahalıya mal olacak 776 pound ve aynı RAM’e ve 256 GB dahili belleğe sahip varyantın fiyatı şu şekilde olacak: 831 pound.

Bu rapordan çıkarabileceğimiz ana sonuç, Samsung’un Galaxy S21 FE’yi piyasaya sürmeyi planladığı. sadece bu iki bölgede, Avrupa ve Birleşik Krallık’ta.

Daha fazla bilgi: Bu iki Samsung cep telefonu da Kasım güncellemesini alıyor

Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla, Samsung Galaxy S21 FE şu anda satışa sunulacak. dört renk: beyaz, lavanta, krem ​​ve siyah ve bir ekrana sahip olacak 120 Hz yenileme hızına sahip 6,4 inçbölgeye bağlı olarak bir Qualcomm Snapdragon 888 veya Exynos 2100 işlemci, 12 megapiksel ana kamera32 megapiksel özçekim kamerası ve 25W hızlı şarjlı 4.380 mAh pil15W kablosuz şarj ve 7.5W ters kablosuz şarj.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Piyasaya sürülmeden önce beklenen Samsung Galaxy S21 FE’nin Avrupa’da sızdırılan fiyatları ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…