Piyasadaki en iyi VPN hizmetinin tarihi bir indirimi var: ayda 2 avrodan daha az bir fiyata sizindir

Kara Cuma geldi ve Surfshark bunu biliyor. bugün hangisi en iyilerinden biri Paketler VPN ve siber güvenlik özel bir teklif sayesinde piyasanın fiyatı minimuma indi. Sınırlı bir süre için, bir surfshark bir abonelik indirimli %82ayrıca içeren 3 ay ek hizmetler tamamen ücretsizdir.

Başka bir deyişle, ödeyeceksiniz €1,96 aylık iki yıl boyunca ve sonra sıfır maliyetle fazladan 3 ayınız olacak. Tek seferlik bir harcama olarak görmeyi tercih ederseniz, tam 27 aylık Surfshark One’dan bahsediyoruz. 50 Euro’dan az. Verilerinizi ve cihazlarınızı korumak için altın bir fırsat veya tamamen anonim olarak göz atın.

Surfshark One’ı ayda 1,96 Euro’ya alın

Surfshark aboneliğinin sunduğu tek şey bu, Kara Cuma için daha da ucuz

Sörf Köpekbalığı iPhone

Surfshark, akıllı telefonunuzu da koruyabileceğiniz bir VPN hizmetidir.

Surfshark’ın zarafeti, ayda bir bira fiyatına bir İsviçre çakısı internet güvenliği. Bu, değişen ekstraları içeren bir aboneliktir. basit bir VPN’in ötesindecihazlarınızı kötü amaçlı yazılımlardan veya bilgisayar korsanlarından koruyabilmenin yanı sıra kişisel verilerinizi milimetreye kadar kontrol edin.

En beceriksiz İnternet kullanıcılarının bile sahip olduğu bir arayüz kanıtı ile, ömür boyu sürecek bir VPN içerir. gizliliğini Koru ve dijital konumunuzu gizlemenin veya değiştirmenin yanı sıra üç farklı ürün İnternetteki varlığınızı bununla koruyacaksınız.

SurfShark Özellikleri

Surfshark’ın tüm avantajlarını ayda 2 Euro’dan daha az bir fiyata alın

Bir yandan elimizde bir çok cihazlı antivirüs programları ve dosyaları tarayarak gerçek zamanlı koruma sağlar. Bir diğeri için, Surshark Aramabir tür kendi Google reklamsız ile yapabileceğiniz izlenmeden arar. Ve sonunda Surfshark Uyarısı, kişisel bilgileriniz sızdırıldığında veya çevrimiçi göründüğünde sizi bilgilendirecek bir uyarı hizmeti. Parolalarınızın ele geçirilip geçirilmediğini veya e-postanızın şüpheli bir web sitesinde kullanılıp kullanılmadığını öğrenebileceksiniz.

Surfshark One’ı ayda 1,96 Euro’ya alın

Alabileceğiniz eksiksiz bir siber güvenlik paketi minimum fiyata Bu Kara Cuma sırasında ve bundan çok faydalanabilirsiniz. Yukarıdakilerin tümüne ek olarak, kullanabileceğiniz klasik bir VPN hizmetiniz olduğunu unutmayın. tamamen anonim olarak göz atınherkese açık WiFi’yi korkmadan kullanın, kişisel verilerinizi koruyun, kötü amaçlı web sitelerini engelleyin veya (ve bu en iyi kullanımlardan biridir) Netflix’te diğer ülkelerden içerik izleyin.

Kısacası, bir VPN kullanmak için binlerce neden var ve eğer acımasız Surfshark paketini eklersek ve kesinlikle çığır açan fiyatı… Fırsattan yararlanmanızı tavsiye etmekten başka çaremiz yok, Uzun sürmeyecek!

Teklifler

En ucuz telefonlarEn kaliteli fiyatlı telefonlarÜcretsiz Android oyunları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz
  • Realme C11’in (2021) analizi: Her şeye sadece 100 Euro’ya sahip olabilir misiniz?
  • HAMMER 5 Smart, en basit ama aynı zamanda en sağlamlaştırılmış olanı test ettik
  • Huawei nova 9, analiz: Google’ın yardımı olmadan orta menzilde bir yer edinmenin zorluğu
  • Amazon Kindle Paperwhite (2021), inceleme: Her zamanki Kindle her zamankinden daha iyi
  • Amazon Fire TV Stick 4K Max incelemesi: Chromecast’e en iyi alternatif bir adım yükseldi
  • Xiaomi 11T, analiz: küçük kardeş akıcı ekranı ve 108 megapiksel ana kamerayı miras alıyor

Giriş Piyasadaki en iyi VPN hizmetinin tarihi bir indirimi var: Ayda 2 avrodan daha az bir fiyata sizindir, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.