Piyasadaki en iyi iPhone 13 Pro, fiyatını aniden 170 Euro'ya düşürdü

Piyasadaki en iyi iPhone 13 Pro, fiyatını aniden 170 Euro’ya düşürdü

Mevcut en iyi cep telefonlarından biri tarihsel minimumuna ulaştı.

Elinizde Apple’ın en iyisine sahip olmak mı istiyorsunuz? Doğu iPhone 13 Pro 1TB özel bir Amazon teklifinde fiyatı yaklaşık 170 avroya düşüyor. Resmi fiyatı 1.739 Euro’dur ve bugün sizin olabilir 1.569 Euro için. Bir cep telefonu için yüksek bir fiyat olduğunu biliyoruz, ancak piyasadaki en büyük depolama alanına sahip sürümden bahsediyoruz. en son toplu iPhone. iPhone 13 Noel’in en çok satanıydı, ancak bu modelde sizi onu tercih ettirecek bir eklenti var.

Dikkatli olun, çünkü teklif sadece gümüş modelde mevcut, bence en güzel akıllı telefonlar Bugün. 1 TB dahili bellek ile her türlü dosyaya sahip olacaksınız. tüm müzik için, istediğiniz gibi film ve dizi ekle çevrimdışı görüntülemek ve ek çevrimiçi depolama alanı kiralamanıza gerek kalmadan kendi yerel önemli dosya bulutunuza sahip olmak için. Bu terabayt bellek ile bu yıl satın alabileceğiniz en fazla depolama alanına sahip telefonlardan biri.

170 Euro daha ucuza en iyi iPhone 13 Pro’yu satın alın

iPhone 13 Pro gümüş

Mevcut pazardaki en iyi ve güzel iPhone 13 Pro’dan biri

Ve eğer aradığınız şey güncel ol Yeni iPhone’unuzla piyasada bu iPhone 13 Pro’nun gücünü yenebilecek çok fazla insan olmayacak. Bir akıllı telefondan bahsediyoruz en premium seriden Gördüğünüz gibi, bugün en hızlı işlemcilerden birini monte eden, Elma A15 Biyonik3.1 GHz saat hızına sahip 5nm altı çekirdekli.Buna, kullanılacak herhangi bir kullanımda daha fazla kararlılık sağlamak için 5 çekirdekli Apple GPU grafik yongası ve 6 GB LPDDR5 RAM eşlik ediyor. vermek.

En göz alıcı bölümlerden biri de ekranı. A 6.1 inç OLED paneliFull HD + çözünürlük (2.532 x 1.170 piksel), inç başına 457 piksel, maksimum 1.200 nit parlaklık, Süper Retina XDRve 2.000.000’e 1 sözleşme. iki hoparlör teknoloji uyumlu stereolar Dolby Atmos, Dolby Digital Plus ve DTS X. Ve eğer argümanlarınız yoksa, onların 3 mikrofon Hem aramalarınızı hem de videolarınızın net bir sese sahip olmasını sağlarlar.

iPhone 13 Pro’yu profesyonelce fotoğraf ve video çekmek için kullanıyorsanız şanslısınız çünkü bu terminal piyasadaki en iyi kameralara sahip. Bizde bir tane var 4 sensörlü ana kamera: Bir adet 12 MP standart, bir adet 12 MP 120° geniş açı, bir adet 12 MP telefoto lens ve bir adet 12 MP ToF3D sensör. Optik sabitleyiciye sahiptir, kayıt 60 fps’de 4K video, 3X optik yakınlaştırma ve DxOMark’ta 137 nokta. İPhone 13 Pro Max’i ve sinema modunu kıskanacak hiçbir şeyi yok.

Bağlantı hakkında konuşursak, satın alabileceğiniz en iyi iPhone bu. Sahibiz WiFi 6, Bluetooth 5.0, GPS, 5G mobil teknolojisi ve NFC. Bağlanacak her şey. Ve özerkliğe ihtiyacınız varsa, bu iPhone 13 Pro, 20W’da hızlı şarj ve 15W’da kablosuz ile 3.125 mAh pil takıyor MagSafe uyumlu.

İlgili konular: Teklifler

Bu makale öneriyor objektif ve bağımsız okuyucuların ilgisini çekebilecek ürün ve hizmetler. Kullanıcı, bu haberde görünen belirli bağlantılar aracılığıyla bir satın alma yaptığında, iPadizate bir komisyon alır.

disney logosu

Disney+’a 8,99 Euro’ya ve kalıcılık olmadan kaydolun Disney+’a abone olun!

Leave a Reply