Photoshop ve Illustrator, ekip olarak çalışmak için zaten belge işbirliği sunuyor

Adobe, bundan sonra belgeleri üç ana tasarım aracında ortaklaşa düzenlemenin mümkün olacağını duyurdu: Photoshop, Illustrator ve Fresk. Yeni özellik, herhangi bir cihazdan düzenlemeye davet etmenize olanak tanır.

Photoshop’u Windows veya macOS masaüstünde, iPad’inizde Illustrator’ı veya iPhone’da Adobe Fresco’yu kullanıyor olsanız da, artık şunları yapabilirsiniz: paylaşılan bir bulut belgesini düzenlemek için ortak çalışanlar ekleyinbirer birer.

Creative Cloud uygulamasından paylaşılan bulut belgelerinize erişin

Düzenlemeye Davet Et

İşbirliği, uygulamaların mevcut olduğu tüm platformlarda eşzamansız düzenlemeye olanak tanır, bu yalnızca .PSD veya .AI dosyalarınızı bulut belgeleri olarak kaydedin ve başkalarının düzenlemesi için davetiye gönderin.

Sizinle paylaşılan dosyaları da düzenleyebilecek ve bunların tümüne entity.adobe.com adresinden veya “İşiniz” bölümündeki Creative Cloud masaüstü uygulamasından.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/3b/83/42/5e6778463bef077ea2/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/66/6c/82/5e6778b83bef077ea0/original/adobe-photoshop-camera-5.jpeg»}

Photoshop durumunda, masaüstü 22.2 sürümüne güncellemeniz gerekir. Ortak düzenlemeden yararlanmak için tek yapmanız gereken Photoshop’ta bir belge açın ve yeni “Düzenlemeye Davet Et” simgesine tıklayın uygulamanın sağ üst köşesinde görünen:

İletişim kutusu açıldığında, işbirliği yapmak istediğiniz kişilerin e-posta adreslerini yazmanız gerekecektir. Birini düzenlemeye davet etmeden önce projenizi her zaman bir Photoshop bulut belgesi olarak kaydetmeniz gerekir.. Dilerseniz davetiyeye ek bir mesaj ekleyebilirsiniz.

Hangisi orijinal bir Rembrandt'tır ve hangisi Photoshop ile oluşturulmuştur?

Alıcılar davet edildiğinde, tüm ortak çalışanlar Düzenlemeye Davet Et iletişim kutusunun Üyeler bölümünde görünür olacaktır. İstediğiniz zaman düzenlemeyi bırakabilir veya ortak çalışanları belgeden kaldırabilirsiniz. İşbirliğine dayalı belge düzenleme, masaüstü ve iPad için Photoshop, Illustrator ve Fresco’da desteklenir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Photoshop ve Illustrator, ekip olarak çalışmak için belge işbirliğini zaten sunuyor aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…