Photoshop Photoshop'unuz ve daha fazlası için metin stilleri nasıl indirilir ve yüklenir? Tarih boyunca insanlar...

Photoshop Photoshop’unuz ve daha fazlası için metin stilleri nasıl indirilir ve yüklenir? Tarih boyunca insanlar…

Tarih boyunca insanlar ailelerinin, arkadaşlarının ve kendilerinin fotoğraflarına sahip olmak istediler. Bunun nedeni, hafızamızın olduğu gibi saklamadığı o fiziksel hatıralara sahip olmak istememizdir. Bu nedenle, birçok fotoğraf mucidi kamera modellerini güncelliyor. Daha iyi bir yakalama için.

Eski zamanlarda, fotoğraflar siyah beyaz olmaya başladı, daha sonra yaratıcılar onu renkli olarak güncellediler, ancak en etkileyici şey, ilerlemenin o kadar etkileyici olduğunu görmek ki, bu kadar etkileyiciydi. şimdi fotoğraflar dijitalleştirildi. Şu anda cep telefonu ve tablet gibi elektronik cihazlarınıza entegre olduğu için ayrı bir kameraya sahip olmanıza gerek yok.

Ama sahip olduğumuz dijital fotoğraf makineleri Önemli olan değil, bunlar üzerinde yapabileceğiniz düzenlemelerdir. Bunu yapmak için, belki de özel bir anda çektiğiniz fotoğrafı değiştirebilecek veya iyileştirebilecek programlara sahip olmalısınız.

Hangi program tüm fotoğrafları değiştirebilir veya iyileştirebilir?

Böyle bir program ve en bilineni bir Adobe uygulama programı olan Photoshop’tur. Adobe Photoshop, dijitalleştirilmiş bir tasarım yapmanıza yardımcı olur Bu özel fotoğrafların güzelliğini daha da artırmak için bu uygulama çevrimiçi olarak bile kullanılabilir.

farklı metin stilleri oluşturabilirsiniz

Adobe Photoshop nasıl çalışır?

Adobe Photoshop’un size fırsat veren farklı işlevleri vardır, ayrıca fotoğraflarınızı dönüştürmenize, oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak tanır, bu işlevler arasında.

 • Yer filtreleri: Bunlar, hareketleri bulanıklaştırmanıza, fotoğrafçılığı temizlemenize, su efektlerini yerleştirin, fotoğrafı fayanslara bölün.
 • Işıkları ve efektleri yerleştirin: Bu, istediğinizi vurgulayabilmeniz için fotoğraftaki atmosferi değiştiren bir ışık efekti gibi görünebilir.
 • Dokular yapın: Bu, fotoğrafınızı istediğiniz düzende ve yapıda yapmanıza yardımcı olur..
 • Üç boyutlu görüntüler oluşturun: Görmelerini istemediğiniz bir şeyi gizlemek için dokular ve gölgeler oluşturmanıza, düzenlemenize, yerleştirmenize olanak tanır.
 • Photoshop Eylemleri Oluşturun: Gibi Eylemler “filtreler”, Photoshop’un bunları yapmak için uzun adımları izlemeye gerek kalmadan otomatik olarak sahip olduğu.

Birçok fotoğrafçı, çalışmalarına metin stilleri, efektler vermek ister. fotoğrafın dış görünümünü değiştirmek. Ancak bu metin stilleri Adobe Photoshop programına entegre değildir, bu nedenle indirilmeli ve kurulmalıdır.

Pek çok fotoğrafçının Photoshop’larında kullanmak istediği bu metin stillerini nasıl indirebilir ve kurabiliriz?

Photoshop’unuzu yapmak için bu metin stillerini indirmek için size çok yardımcı olacak bu basit önerileri izlemelisiniz.

birçok stil modeli var

 1. Her şeyden önce şunu bilmelisiniz ki, yalnızca daha sonra kullanmayacağınız bir metin stili istiyorsanız, indirmelisin, Stiller seçeneğine girin, görmüyorsanız menüye gidin, o menü görüntülendiğinde Stiller’e tıklayın.
 2. Stiller’e tıkladığınızda, sağ üst tarafta birkaç seçenek görüntülenecektir, sağ üst tarafta görüntülenen seçenekleri gördüğünüzde, yükleme stilleri seçeneği.
 3. Daha sonra yükleme seçeneği görüntülenecektir, istediğiniz stili (ASL kaydı) seçin ve Yükle seçeneğine tıklayın.

Bunları yüklemek için Photoshop’unuzu yapmak için metin stilleri, uygulamanız çok kolay olan bu basit ipuçlarını izlemelisiniz.

 1. İstediğin ilerde kullanmak istediğin bir yazı stili ise senin yapman gereken onu yüklemek, sağ taraftaki seçeneğe basmak, ASL dosyasına basmak, indirmek, seçeneğe dokunmak.Klasöre taşı”.
 2. Bilgisayarınızda aşağıdaki sabit sürücü yapılandırılmış olabilir: Bilgisayar-WINDOWS(C) – Program Dosyaları–Adobe–Adobe PhotoshopCC–Presets-Styles.
 3. Yukarıda belirtilen sabit sürücünüz yoksa, Stiller klasörüne gidin, Photoshop’un dahili Stillerini kullanın.
 4. Metin Stilini kurduktan sonra, gitmek Stiller seçeneği ve istediğiniz tüm Stilleri bulacaksınız.
 5. Fotoğraflarınıza herhangi bir Metin Stili uygulamak istiyorsanız, öncelikle değiştirmek istediğiniz fotoğrafı seçmelisiniz.
 6. Daha sonra, fotoğrafın engellenmediğini doğrulamanız gerekir, çünkü engellenirse herhangi bir değişiklik yapamazsınız.
 7. Son olarak, istediğiniz stil seçeneğini verin ve fotoğrafınıza uygulayacağınız stili seçin.

Leave a Reply