imagen photoshop

Photoshop Photoshop’ta aynı anda birkaç WhatsApp görüntüsü nasıl açılır Hayatımızda her zaman ötesine geçmek isteriz…

Hayatımızın her anında gerçekliğin ötesine geçmek isteriz, hepimiz aklımız mükemmel görüntüler. Belgesellerde, filmlerde veya yayınlarda gördüğümüz, bazen gerçekliğimize uyum sağlamayan etkileyici manzaralar.

Bu nedenle, her zaman fotoğrafik görüntülerimizi geliştirmemize, rahat hissetmemize olanak tanıyan uygulamalar ve araçlar arıyoruz.

Sahip olduğumuz dünyayı bu şekilde düşünmek ve görmek, birçok şirketin uygulama geliştirmesine yol açmıştır. Bu uygulamalar, resimlerimizi aşırı derecede düzenlememize ve değiştirmemize izin veriyor, içlerindeki herhangi bir şeyi değiştirebilir veya silebiliriz.

İhtiyacımız olduğunda çok kullanışlı araçlardır. eyaletlerimizde yayınlanacak resimleri düzenle, WhatsApp’ta olduğu gibi. Daha da fazlası, diğer eyaletlerin fotoğraflarını çektiğimizde ve sevdiğimiz veya sevmediğimiz bir şeyi çıkarmak veya eklemek istediğimizde.

Görüntüleri değiştirmek ve düzenlemek için en çok önerilen uygulamalardan biri Photoshop’tur. kesinlikle her şeyi değiştirmenize izin verir. Bilgisayar, Tablet ve cep telefonları gibi cihazlarımıza Adobe Photoshop yükleyebiliyoruz, bunları online olarak da değiştirebiliyoruz.

Adobe Photoshop’un en göze çarpan özellikleri nelerdir?

photoshop Yaratılışının başlangıcında, tek bir katman tarafından geliştirilen bir alanda çalıştı., görüntüleri değiştirmesine izin verildi. Metinde, işaretlerde ve tedavilerde birçok değişiklik veya efekt yapabilirsiniz. O zamanlar çok sofistike değildi ama geleneksel bir büyütücü gibiydi ama her şey değişti. Şu anda çok gelişti, çünkü aynı anda birkaç katmanla çalışmanıza izin veriyor.

Bu, Photoshop’u neredeyse başlangıcından bu yana yaygın olarak kullanılan bir araç haline getirdi. fotoğraf düzeltme için. Bu uygulama, tasarım ve fotoğrafçılık, çevrimiçi tasarım, bitmap görüntüleri gibi farklı disiplinlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca video düzenleme ve grafik, dijital stil, ne zaman bir değişiklik yapmak istersek Photoshop seçeneğimizdir.

resmi whatsapp ve photoshop logoları

bugün photoshop Sadece tasarımcılar tarafından değil, artık tüm dünyada fotoğrafçılar tarafından da kullanılıyor.. Bir profesyonel kadar fazla bilgiye sahip olmak zorunda kalmadan herhangi bir görüntüyü rötuşlamak ve düzenlemek için en çok kullanılan araç haline geldi.

Photoshop 1991’de oluşturuldu ve BMP, JPG, PNG, GIF vb. gibi çeşitli görüntü belgesi türlerini destekler. Yukarıda belirtilenleri desteklemenin yanı sıra, Adobe Photoshop’un kendi okuyucuları da vardır tescilli görüntü formatları.

Photoshop ile ilgili bahsedilen tüm özellikler göz önüne alındığında bu, Photoshop’u cihazlarımızda gerekli bir araç haline getiriyor. yani zamanında WhatsApp durumumuza bir resim yükleyin Gerekli gördüğümüz değişiklikleri yapabiliriz.

Photoshop’ta birden fazla WhatsApp görüntüsü açabilir miyiz?

Okuma yeteneğine sahip olduğunu düşünürsek elbette yapabiliriz. çok sayıda görüntü formatı. Sadece bu adımları izlememiz gerekiyor ve kendi resim kolajlarımızı yapabilir ve bağlantılarımızı şaşırtabiliriz.

Photoshop’ta önceden oluşturulmuş bir belgede birkaç WhatsApp görüntüsünü açma adımları

Açık bir Photoshop belgeniz varsa, aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

fotoğrafları düzenleyin ve photoshop ile birleştirin

Dosyaya git

Dosya > Gömülü Yerleştir’e gidin, belgeye eklemek istediğiniz görüntüyü bulmak için dosya tarayıcısını hızlı bir şekilde kullanın. Koy’u tıkladığınızda fotoğraf belgeye yüklenecektir. Bir fotoğraf koyduğunuzda, dönüştürme aracı otomatik olarak hareket eder.

yere tıklayın

Fotoğrafı geri koymak için tıklayın ve itin. Boyuta uyacak şekilde dönüştürme sekmelerini değiştirin. Fotoğraf istediğiniz yere geldiğinde, Enter’a dokunun ve şimdi sadece başka bir katmandır. Açık bir Photoshop belgeniz yoksa aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

Photoshop’ta yeni bir belgede birden çok WhatsApp görüntüsünü açma adımları

Dosya / Komut Dosyaları / Yığındaki dosyaları uygula’ya gidin

Görüldüğü gibi, bu süreç bir öncekinden çok farklıdır, çünkü tek bir belgeye birkaç fotoğraf yüklemenize izin verir. git Dosya> Komut Dosyaları> Yığındaki dosyaları uygula.

Katmanları Yükle iletişim kutusunda Gözat’a tıklayın.

Bir sonraki adım, uygulayabilmeniz için katmanları uygula seçeneğine girmek ve ardından Gözat seçeneğine tıklamanız gerekir.

Bu yığına eklenen ilk görüntü

Yüklemek istediğiniz ana fotoğrafa gidin ve Aç’ı seçin, yığına eklenmiş ana resim bu olacak.

Tekrar Gözat’a tıklayın ve eklemek istediğiniz ikinci resme gidin.

Tekrar Gözat’ı seçin ve eklemek istediğiniz sonraki fotoğrafa gidin. Aç’a tıklayın, birden fazla görüntü seçebilirsiniz. Tüm fotoğrafları yığına eklediğinizde, tamam tuşuna basınPhotoshop seçilen tüm dosyaları açmaya özen gösterir.

Leave a Reply