Philips, ekolojiyi bayrağı olarak gören 24 inç IPS arazi monitörü 242B1G’yi tanıttı

Philips, monitör kataloğunu, orta sınıf bir ekran arayan kullanıcıları düşünerek gelen yeni bir modelle yenilemeye devam ediyor. ofis, internette gezinmek, çalışmak ve ara sıra oynayın.

O mu 23,8 inç köşegen ile 242B1G ve sürdürmeyi düşündü Düşük güç tüketimi ve iyi görsel konfor sayesinde IPS paneli geniş görüş açıları, görüntü yönetimi işlevleri ve ergonomik ayağı ile.

Düşük güç tüketimi ve insan dedektörü

Monitör yeni bir sistem kullanıyor. daha verimli LED arka ışık benzer özelliklere sahip diğer monitörlerin sunduğuna benzer bir parlaklığı korurken güç tüketimini azalttığını iddia ediyorlar. Aslında teknik özelliklerden de okuyabileceğimiz gibi ECO Modunda sadece 8,6 watt önünde 12.8 watt normal modda tüketim, tümü 250 cd/m2 parlaklıkta.

F400088667 Fil Küresel 001

Ek olarak bir tam öldürme anahtarı Böylece tüketim 0 watt olur. IPS paneli vardır tam HD çözünürlük doğal bir kontrastla 1.000:1diğer IPS modelleriyle uyumludur, ancak videoları düşük ortam ışığında izlemesini istiyorsak biraz azdır.

Görüntüle

Ayrıca dahil edildi güç sensörü işlevikullanıcının ekranın önünde olup olmadığını belirlemek için kızılötesi sinyaller gönderen ve alan ve yokken monitörün parlaklığını otomatik olarak azaltarak enerji tüketimini azaltan bir insan varlığı dedektörü %80’e kadar.

ekran kaplayabilir sRGB renk alanının %102’si 178 derecelik görüş açısı ve yenileme hızı ile 75Hz. Bir USB hub’ı vardır 4 USB 3.2 bağlantı noktası çevre birimleri bağlamak için ve bunlardan biri mobil terminalleri şarj etmek için kullanılabilir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/69/19/b2/60094a193bef079b26/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/03/a9/22/600955034bd22fc70c/original/mini-calibrar-monitor.jpeg»}

Görsel konfor arayanlar için, aşağıdaki gibi teknolojiler DüşükMaviMod yayılan mavi ışık miktarını azaltan, Titreşimsiz görüntülerin titreşimlerini azaltmak veya elektronik mürekkebin görünümünü taklit etmek için EasyRead, metin belgelerinin önünde çok fazla zaman harcayacaksak yararlı olabilecek bir şey. biz de var ergonomik destek en uygun konumu bulana kadar kendi ekseni etrafında dönebilir, dönebilir ve yüksekliği ayarlayabilir.

Görüntüle

“Ekolojik” yaklaşımın geri kalanına gelince, üretici şunları sağlar: karkasın % 85’ine kadar ekranın geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış ve cıva, halojenler veya PVC/BFR gibi toksik maddeler kullanılmamıştır. Paketlemede de %100 geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılmıştır.

Çalışmak için hangi monitör satın alınır: 100 ila 1.400 Euro arasında üretkenlik için satın alma rehberi ve 15 monitör

Fiyat ve müsaitlik

Yeni Philips 242B1G monitör bu ay bir fiyatla satışa çıkacak 206 euro civarında olacak.

Daha fazla bilgi | Philips

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Philips, ekolojiyi bayrağı olarak gören 24 inç IPS arazi monitörü 242B1G’yi tanıttı aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…