Pepsky Audio Converter ile Windows’ta müziği herhangi bir formata dönüştürün

Boş zaman hakkında konuştuğumuzda bilgisayarımızın en popüler kullanımlarından biri, depoladığımız tüm favori müziklerimizi dinleme imkanıdır. Ancak müzik dosyalarımızı başka bir cihazda çalmayı denemek istediğimizde formatı ile uyumlu olmadığını görebiliriz. Bu sorunu çözmek için aşağıdaki gibi ses dönüştürücüler vardır: Pepsky Ses Dönüştürücübundan sonra bahsedeceğiz.

Pepsky Audio Converter, aracılığıyla yapabileceğimiz bir programdır. ses dosyalarımızı bir formattan diğerine geçirin, ayrıca müzik disklerinden parça ayıklayın ve ses, MP3 ve WMA CD’lerimizi oluşturun. Dosyalarımızı dönüştürürken, şarkıların çıkış biçimini, frekansını, kanallarını, oranını ve hacmini yapılandırabileceğiz. Yazılımın kendisi, her şarkıyı bağımsız olarak yapılandırabileceğimiz ve dinleyebileceğimiz kendi oynatıcısını içerir.

Bu ses dosyası dönüştürme yazılımı, MP3, WAV, WMA, AAC, AU, AIF, APE, VOC, FLAC, M4A, OGG, vb. gibi en popüler formatlar arasında dönüştürme yapmamızı sağlar. Uygulama, bizi en çok ilgilendireni seçebilmemiz için bize farklı dönüştürme profilleri ve ayrıca her bir formatın konfigürasyonunu manuel olarak ayarlama imkanı sunuyor.

Ses dosyalarını dönüştürün, çıkarın ve düzenleyin

Programı çalıştırdığımızda, ana menüsü, bir basit arayüz, görünüşte biraz eski ve tamamen İngilizce olsa da. İçinde orta panelde, onu entegre eden çeşitli işlevlere sahip simgeleri görüyoruz, böylece onlara hızlı bir şekilde erişebiliriz. Bu, programın İngilizce olmasına rağmen, farklı işlevleriyle çok fazla sorun yaşamadan etkileşime geçebileceğimiz anlamına gelir.

Ses formatı dönüştürme

Ses formatı dönüştürme bölümünden ses dönüştürmelerimizi gerçekleştirebiliriz. Araç bize izin verir toplu işleme, bu, aynı anda dönüştürülecek bir dosya listesi oluşturabileceğimiz anlamına gelir. Yeni pencerede dönüştürmek istediğimiz dosya veya dosyaları eklemek için “Ekle”ye tıklamalıyız. Doğru parçayı eklediğimizden emin olmak için programın kendisi sesi dinlemek için entegre bir oynatıcı içerir. Ardından “İleri” ye tıklayın.

Pepsky Audio Converter, dönüştürmek için ses ekler

Bir sonraki ekranda farklı dönüştürme seçeneklerini buluyoruz. Çıktı biçiminin yanı sıra dönüştürme kalitesini de seçmeliyiz. Seçilen formata bağlı olarak, sesi beğenimize göre yapılandırmak için bit hızını, hacmi, oranı ve kanalları değiştirmemize izin verecektir. Daha sonra, yeni dönüştürülmüş dosyanın kaydedilmesini istediğimiz yolu seçmeli ve mevcut orijinal dosyayı yeniden adlandırmalı veya değiştirmeliyiz. Bitirdikten sonra, dönüştürme işlemini başlatmak için “İleri” ye tıklamanız yeterlidir.

Pepsky Audio Converter, dönüştürme değerlerini yapılandırır

Program bittiğinde, işlemin başarıyla gerçekleştirildiğini bize bildirecek ve bize dosyanın kaydedildiği klasörü doğrudan açma veya tekrar menüye dönme seçeneği sunacaktır.

Pepsky Audio Converter dönüşümü tamamlandı

Ses Bölmesi

Audio Split bölümünden bir ses dosyası seçebilir ve birkaç parçaya bölün, diskimizde çok fazla yer kaplayan çok uzun dosyalarda kesim yapmak istiyorsak bu yararlı olabilir. Daha sonra kesimleri birleştirebilir, orijinal dosyayı yeniden oluşturabilir, yapılan kesimleri karıştırabilir ve birleştirebiliriz.

Pepsky Audio Converter kesmek için dosya ekleyin

Kesme işlemi sırasında ses kodunu, kod frekansını, örnekleme frekansını ve kanal modunu yapılandırabiliriz. Ayrıca, parçanın süresini, her dosyanın boyutunu belirten veya manuel veya ortalama bir segmentasyon oluşturan sesi ön izleme olanağımız da var. Ses dosyalarını birleştirdiğimizde, yeni bir dosya formatı seçmek mümkündür.

iPhone zil sesi üreticisi

iPhone zil sesi oluşturucu bölümünden iPhone için zil sesleri oluşturun herhangi bir ses dosyasından Süre maksimum 40 saniyeye ayarlanabilir. Sadece istenen dosyayı eklememiz ve iPhone için zil sesimizi elde etmek için kesmek istediğimiz kısmı tam olarak seçmemiz gerekiyor.

Pepsky Audio Converter iPhone'a dönüştürün

MP3 Ses Kontrolü

Ayrıca MP3 Ses Kontrolü seçeneğinde ilginç özellikler de içeriyor ve bu da bize şunları yapma imkanı sunuyor: ses seviyesini değiştir Uygun desibelleri ayarlayarak MP3 parçalarımızın varsayılanı, sesi normalleştirmek için listeye birkaç MP3 ekleyebilme.

Pepsky Audio Converter sesi normalleştirir

Ücretsiz İndir Pepsky Ses Dönüştürücü

Pepsky Audio Converter ücretsiz bir ses dönüştürücüdür. ücretsiz lisans ve doğrudan web sitesinden indirebileceğimizi. XP, Vista, 7, 8 ve 10 sürümlerinde Windows işletim sistemi ile uyumludur.

Windows Defender gibi bazı virüsten koruma yazılımlarının, uygulamayı indirirken ve kötü amaçlı yazılım içerdiğini yüklemeye çalışırken bizi uyarması mümkündür, ancak bunlar yanlış pozitiflerdir, bu nedenle kullanmak için güvenli bir programla uğraşıyoruz.

Sesi dönüştürmek için alternatifler

Ses dosyalarımızı farklı biçimlere dönüştürebileceğimiz bir program arıyorsak, Pepsky Audio Converter’a aralarından seçim yapabileceğiniz bazı alternatifler öneriyoruz:

Helyum Ses Dönüştürücü

Ses dosyalarını MP3, MP3, FLAC, WMA vb. gibi farklı uyumlu biçimlere dönüştürmemize izin veren ücretsiz bir programdır. Dönüştürme, ses kalitesini özelleştirebilmek ve meta veri bilgilerini koruyarak yapılır. Kendi sitesinden ücretsiz olarak indirebiliriz.

Ücretsiz Ses Dönüştürücü

Bu ses dönüştürücü, AAC, MP3, OGG, WMA vb. gibi çok çeşitli formatlarla uyumlu olmasıyla öne çıkıyor. Ayrıca, diğerleri arasında FLAC, WAV gibi kayıpsız formatlarla uyumluluk sunar. Toplu dönüştürmeyi destekleyin ve her ses dosyasının profilini düzenleyin. Programı geliştiricinin web sitesinden ücretsiz olarak indirebiliriz.

Freak

MP3, AAC, FLAC, vb. gibi popüler formatlarla uyumlu olması, muhtemelen en popüler ses dönüştürücülerinden biridir. Ayrıca bir CD çıkarıcıya ve şarkının tüm bilgilerine hızlı bir şekilde bakabilmemiz için CDDB bilgilerini içe aktarma olanağına sahiptir. Resmi web sitesinden indirebileceğimiz ücretsiz bir uygulamadır.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…