Pepephone ek hatları azalttı: hepsi 10 avro

Ek hatlar, tüm aileyi aynı sözleşme altında bir araya getirmeleri için özel bir fiyat sunarak müşteri sadakati oluşturmayı başardıkları için operatörler için önemli bir iş kaynağı haline geldi. Fiyat savaşı kalıcı olarak teklif etmeye bile geldi bu tür hatlarda %50 indirim. Bugün, Pepephone’nin, özellikle Fibra + Móvil 10GB ile kombine hat sözleşmesi yapan müşterilere sunulan ek hatların fiyatını düşürmeye karar verdiğini biliyoruz.

Bu mekanizma ile Pepephone’nin tüm ek hatları ayda 10 avroya mal oluyorlar sözleşmeli oran ne olursa olsun. Her zaman olduğu gibi, sözleşmeye bağlı bir değişiklik olduğu için Pepephone aboneliğinizi iptal edebiliriz, ancak gerçekte kalma taahhüdü olmadığı için bunu istediğimiz zaman yapabiliriz. Kuşkusuz Pepephone, ek hat fiyatlarındaki bu yeni indirimden yararlanmak için transfer edilecek fiber ve mobil hatları arıyor.

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN BİRLİKTE

Pepephone bu yeniliğin duyurusunu resmi blogunda bu şekilde başlıklandırdı. Operatör, bu indirimi ek hatlarından birinde duyurmak için Sevgililer Günü veya Sevgililer Günü’nün dün kutlanmasından yararlanmak istedi. Aslında bu tür ücretler Çiftler için mükemmeller çünkü fiber optikle ilişkili cep telefonlarından birinde çok para biriktirebilirler.

pepefon

Bu durumda cepte Fiber 300Mb ve 10GB kümülatif + sınırsız arama paketimiz varsa, anlaşmalı olduğumuz ek mobil hatlar 10 Euro’ya mal olacaktır. Önceki fiyat 11.90 euroydu, bunun için tüm yılın hesaplanmasında fark edilecek iyi bir azalma olduğunu varsayar. Bu ek hatlar, ana hatlarla aynı özellikleri paylaşıyor, yani ayrıca tarama ve sınırsız arama için 10GB sunuyorlar.

31GB ile fiber ve mobil tarifede, aynı 31GB ve sınırsız görüşmeye sahip ek hatların fiyatı zaten 10 Euro idi. Bu mekanizma ile Pepephone, tüm ek hatları 10 avroya mal ediyor ve özellikleri pakete dahil olan ana hatta bağlı olacak. Fiber ve iki hat istiyorsak, İşte Pepephone ile yeni fiyatlar:

  • 600 Mbps fiber ve sınırsız arama ve 31GB ile aylık 58,90 Euro’ya göz atmak için iki mobil hat.
  • Aylık 48,90 Euro’ya göz atmak için 300 Mbps fiber ve sınırsız çağrı ve 10GB ile iki mobil hat.

Toplamda 4 ek hat ekleyebiliyoruz, paketleri fiber ve 5 mobil hat ile konuşmak ve gezinmek için bırakabiliyoruz. Bu, özellikle bu tür kombinasyonlarla çok para biriktirebilen aileler için ilginçtir.

Pepephone sonrası ek satırları düşürür: ADSLZone’da ilk olarak 10 avroluk hepsi göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…