Pedro Pascal, ‘The Last of Us’ta Joel olacak: video oyununun HBO uyarlaması hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Yavaş yavaş, HBO’nun hazırladığı bir sonraki ‘The Last of Us’ uyarlamasının ayrıntıları gün ışığına çıkıyor. Pedro Pascal, ‘The Mandalorian’ın başarısı ve ‘Wonder Woman 1984’ün kötü adamı Maxwell Lord rolüyle kesinlikle hayran dalgasının zirvesinde, son yılların en sevilen video oyun karakterlerinden biri olan Joel’e hayat verecek Naughty Dog’un oyunun iki bölümünde geliştirdiği derinlik sayesinde.

Onunla birlikte Ellie’nin kimliği de ortaya çıktı. ‘Game of Thrones’ta Lyanna Mormont olarak hatırladığımız onu yine HBO’dan Bella Ramsey oynayacak. Ramsey, Netflix’te “The Worst Witch” veya HBO’da “Dark Materials” gibi dizilerde görüldü. The Last of Us’taki karakteri Ellie, hikayenin gelişmesinde kilit bir role sahip.sadece kıyamete bir son vermedeki olası önemi nedeniyle değil, aynı zamanda video oyunlarında ikinci bölümde ortaya çıkan etkileyici evrimi nedeniyle.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/59/3b/f2/6024ed2d3bef07a38b/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/5d/36/b3/6024ed293bef07a376/original/the-last-of-us-trailer.jpeg»}

Her iki oyuncu seçimi de, şüphesiz dizinin nasıl görüneceğini kafamızda yapılandırmaya başlamanın ilk adımı, Twitter’da video oyununun senaristi ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann tarafından yorumlandılar. ve dizinin yaratıcılarından.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Son zamanların en çok beklenen uyarlamalarından biri

2013’teki ilk başarısından itibaren, ‘The Last of Us’ hikayesinin sinemaya veya televizyona sıçrama yapma potansiyeline sahip olduğu açıktı. Tüm Naughty Dog video oyunlarında olduğu gibi (‘Uncharted’ da Tom Holland’ın başrolde olduğu sinemaya uyarlanacak), anlatısı derinden sinematografiktir ve olay örgüsünün gelişimi bir dizininkiyle karşılaştırılabilir.. İçinde Joel ve Ellie, medeniyetin kökeni bilinmeyen bir veba tarafından yok edildiği ve hayatta kalanlardan bazılarını mutasyona uğramış hayvanlara dönüştürdüğü yakın bir gelecekte hayatta kalan iki kişidir.

HBO’nun yapımı geçen Mart 2020’de hala geliştirilmekte olan bir durumda duyuruldu ve platform, Kasım ayında gerçekleşeceğini doğruladı. Druckmann’la birlikte, Geliştirmeyle bağlantılı diğer büyük isim, yeni bir televizyon hiti olan ‘Chernobyl’in yaratıcısı Craig Mazin.. Onlarla birlikte, Gustavo Santaloalla (‘Babel’ ve ‘Brokeback Mountain’daki çalışmalarıyla iki Oscar kazanan) film müziğini oluşturacak. Pilotu Kantemir Balagov yönetecek.

'The Mandalorian' T2 (inceleme): Dipnot olan karakterler filmin gerçek kahramanları olduğunda

Dizinin çekeceği olay örgüsü hakkında hiçbir şey bilinmiyor ancak gerçek şu ki ‘The Last of Us Part 2’de anlatılan olaylar çok uzakta ve dizi muhtemelen ilk oyunun konusuna odaklanıyor, esasen bir yol filmleri Başlangıçta yabancı olan Joel ve Ellie’nin Amerika Birleşik Devletleri’ni geçtiği yer böylece genç kadın vebaya çare bulmak için analiz edilir.

Mazin, dizinin ‘The Last of Us’ hikayesini “genişleteceğini” ve buna yol açan hikayeye ihanet etme riskinin bulunmadığını garanti ettiğini belirterek, “Bu durumda, diziyi The Last of Us ile yapıyorum. oyunu yaratan adam ve bu yüzden yaptığımız değişiklikler, bir şeyleri doldurmak ve genişletmek içindir, geri almak için değilama onları geliştirmek için. Dizinin henüz bir çıkış tarihi yok.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Pedro Pascal, ‘The Last of Us’ta Joel olacak: video oyununun HBO uyarlaması hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…