PC’niz için USB bağlantılı veya USB Hub’lı monitörler

Bilgisayarımız veya dizüstü bilgisayarımız için yeni bir monitör almaya karar verdiğimizde, ortaya çıkabilecek birçok soru veya birini seçmeden önce dikkate almamız gereken hususlar vardır. Panelin boyutu, türü, kavisli veya düz ekran, çözünürlük, yenileme hızı veya yanıt süresi genellikle en sık göz önünde bulundurduğumuz özelliklerdir. Şimdi, bugün de olup olmadığına bakmak çok önemlidir. monitörde USB bağlantı noktaları veya USB hub bulunur çevre birimlerimizi veya diğer cihazlarımızı doğrudan monitöre bağlayabilmek için.

Zamanla birçok modelin kaybettiği bir özelliktir, bu nedenle kalem sürücü, harici sabit disk gibi belirli aksesuarları veya cihazları kullananlardan veya tercih edenlerdensek. web kameramızı ve diğer çevre birimlerini bağlayın doğrudan monitöre, USB hub’lı bir model seçmemiz en iyisidir.

Bağlanabilirlik bölümünün yanı sıra zevklerimizi ve ihtiyaçlarımızı göz önünde bulundurarak bir monitör seçerken başka önemli detaylar da var. Vereceğimiz kullanıma bağlı olarak, özellikle PC’de oynamayı seviyorsak, güncelleme sıklığına veya yanıt süresine bakmak da önemlidir, çünkü bu şekilde korkunç gecikmeyi önleyeceğiz. Kuşkusuz, çözünürlük ne kadar yüksek olursa o kadar iyi, ancak bu da fiyatı etkileyecek, monitöre verecekleri kullanım nedeniyle birçok kullanıcı için önemli bir ayrıntı değil. Açıkçası, bir model veya diğerini seçerken sahip olduğumuz bütçe her zaman önemli bir handikap olacaktır.

Ardından, USB bağlantı noktaları veya USB hub’ı olan bir masaüstü veya dizüstü bilgisayara bağlanmak için en iyi monitörlerden bazılarıyla bir derleme göstereceğiz. tüm cepler için.

USB’li PC için monitörler

Samsung C49J890

49 inç LCD ekranlı Samsung kavisli monitör. 32:9 en boy oranı sunar ve 3.840 x 1080 piksel çözünürlüğe sahiptir. Geniş ekranı her zaman çok sayıda açık pencereye sahip olmanızı sağlar, 144 Hz yenileme hızına, 5 ms yanıt süresine sahiptir ve bir USB 2.0 bağlantı noktasına, bir USB 3.0 bağlantı noktasına ve iki C tipi USB bağlantı noktasına sahiptir.

BenQ SW270C

Bu BenQ, fotoğrafçılığı sevenler veya fotoğraf ve videoları rötuşlamaya kendini adamış kişiler için özel olarak tasarlanmış bir modeldir. 27 inç boyutunda ve 2K UHD çözünürlüğe sahip. 5 ms yenileme hızına, 16:9 en boy oranına, yüksek dinamik aralığa ve ses, video, veri ve güç aktarımı için USB ve USB C tipi bağlantı noktalarına sahip düz ekran formatı.

Samsung LC34H892WGUXEN

Bu Samsung modeli, yüksek çözünürlüklü WQHD (3440 x 1440p), 21:9 en boy oranına sahip QLED panel, 3 USB bağlantı noktası, DisplayPort ve HDMI özelliklerine sahip 34 inçlik bir başka kavisli monitördür. 8,3 kilogram ağırlığa ve 100 Hz yenileme hızına sahip, 4 ms tepki süresi sunan bir monitör. Kaba ölçüler 81.14 x 29.86 x 53.86 cm’dir.

Philips Monitör 279P1

Bu Philips modeli, 60 Hz yenileme hızı ve 4 ms yanıt süresi sunan 68 cm diyagonalli 27 inçlik bir monitördür. Bu Philips 279P1, HDMI bağlantı noktası, DisplayPort, USB tip C, RJ45 ve USB hub’ı içeren geniş bir bağlantı bölümüne sahiptir, böylece USB konektörü olan herhangi bir cihazı doğrudan monitöre bağlayabiliriz.

Samsung Akıllı M7

Bu Samsung modelinde ayrıca bir USB bağlantı noktası ve USB Tip C vardır. Bu Samsung Smart için geniş ekran çözünürlüğü, 3.840 x 2.160 piksel, 16:9 veya 2!:9 en boy oranı ve 60 Hz yenileme hızına sahip bir model. M7 8 ms’dir ve ayrıca HDMI, Bluetooth ve AirPlay’e sahiptir. Çok ince çerçevesiz tasarıma ve göz yorgunluğunu azaltan teknolojilere sahip 32 inç 4K monitör, monitörün önünde saatler geçirsek bile daha rahat bir deneyim sunar.

Philips 276B1

Ayrıca Philips’ten ve aynı inç, 27 ile bu modeli buluyoruz. 2.560 x 1.440 piksel, 75 Hz çözünürlüğe ve 4 ms tepki süresine sahip bir monitör. Bir IPS paneli, entegre hoparlörü, HDMI bağlantı noktası, DisplayPort, bir USB B bağlantı noktası, dört USB 3.2 bağlantı noktası ve hızlı şarjlı bir USB BC’ye sahiptir. Ayrıca her biri 2 W olan iki hoparlöre sahiptir.

Philips 272B1G

Bu Philips 272B1G, LED ekran teknolojisine ve FHD çözünürlüğe (1.920 x 1.080 piksel) sahip 27 inçlik bir monitördür. Analog VGA bağlantı noktası, HDMI bağlantı noktası, DisplayPort ve dört USB 3.2 bağlantı noktasından oluşan bir bağlantı bölümüne sahip bir model. 4 ms tepki süresi ve 75 Hz yenileme hızı sunar.

Philips 243B1

Biraz daha küçük boyutta, bu 23,8 inç Philips’i de buluyoruz. USB Hub, HDMI, DisplayPort, RAJ45 ve USB tip C’ye sahip bir monitör. Özellikle, bir USB tip C bağlantı noktasına, bir USB 3.2 bağlantı noktasına (yukarı akış) ve hızlı şarjlı bir BC’ye sahip dört USB bağlantı noktasına (aşağı akış) sahiptir. 75 Hz frekansa ve 4 ms tepki süresine sahiptir.

Philips 245B1

Önceki modele çok benzer özelliklere sahip bu Philips 245B1’i de buluyoruz. 4 ms tepki süresine ve 75 Hz frekansa sahip 23,8 inçlik bir monitör, bu sefer LED tipi ekrana ve 2.560 x 1.440 piksel çözünürlüğe sahip.

Philips 242B1H

Bu model daha ucuz bir şey. 1.920 x 1080 piksel çözünürlüğe ve eksiksiz bir bağlantı bölümüne sahip 23,8 inç monitör. 75 Hz yenileme hızı, bir VGA, DVI, HDMI, DisplayPort, bir USB B bağlantı noktası (yukarı akış) ve bir Hızlı Şarj 1.2 BC bağlantı noktasına sahip üç USB bağlantı noktası (aşağı akış) sunar. Bu Philips 242B1H’nin tepki süresi 4 ms’dir ve çerçevenin üst kısmında bir web kamerası bulunur.

PC’niz için USB bağlantılı monitörler veya USB Hub girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…