PC Uygulamaları PC'de TagScanner programı ile şarkı veya müzik nasıl organize edilir veya listelenir Bazıları Amazon Music Unlimited arasında hangisinin daha iyi olduğunu tartışırken…

PC Uygulamaları PC’de TagScanner programı ile şarkı veya müzik nasıl organize edilir veya listelenir Bazıları Amazon Music Unlimited arasında hangisinin daha iyi olduğunu tartışırken…

Bazıları Amazon Music Unlimited ile Spotify arasında neyin daha iyi olduğunu tartışırken, diğerleri müziklerinin yedeğini bilgisayarlarında veya cep telefonlarında bulundurmayı tercih ediyor. Bu ihtiyacı anlayarak, aşağıdaki kılavuz aracılığıyla size basit bir şekilde öğretiyoruz şarkılar nasıl organize edilir veya listelenir ya da tüm müzik severler için gerekli olan PC’deki TagScanner programıyla müzik.

Her şeyden önce, TagScanner izin veren bir programdır. parçalarımızdaki etiketleri düzenle. Yani onunla albüm, yıl, parçanın adı vb. hakkında bilgi ekleyebilir/kaldırabilirsiniz. Aslında kullandığı süreç, iTunes’daki şarkı ve albüm bilgilerini değiştirmeye çok benzer, ancak bu sefer Windows’a odaklandı.

Açıkçası, başlamadan önce yapılacak ilk şey PC için TagScanner’ı indirmektir. Şarkılarımızın etiketlerini etkili bir şekilde kaydetmek için mükemmel işlevselliğe sahip çok hafif bir program ve aşağıdaki şekilde kullanılır.

tagcanner müzik düzenlemek

 • Programı başlatın, size karmaşık görünebilecek bir dizi seçenek sunulacak, ancak kesinlikle alıştıktan sonra programın kullanımı kolaydır.
 • ilk olurdu programı ispanyolcaya koy İngilizce olması durumunda. Bunu yapmak için “Program seçenekleri” sağ üstte bulunur.
 • sekmesinde “Genel“Arayüz dili”ni bulacaksınız, sadece dili “İngilizce”den “İspanyol”. Değişikliği yaptıktan sonra yukarı ve sola (tarih) dönmek için butona basınız.
 • Programı kullanmak ve şarkılarınızı düzenlemek için yapmanız gereken ilk şey onları yazılımın içine sürüklemektir. “Seçenekleri de kullanabilirsiniz.klasör ekle“Y”klasörleri keşfet”, dosyaları sürüklemek daha kolay olsa da.
 • Dosyaları sürükledikten sonra tek tek düzenleyebilirsiniz. Sağ tarafta disk ile ilgili tüm verilerin başlık olarak gösterildiğini göreceksiniz, sanatçı, albüm, yıl, tür vb.. Ayarları istedikleri gibi yaparlar.
 • Açıkçası, sanatçı veya albüm adı gibi genel değerleri uygulamak için birden fazla dosya seçebilirsiniz. Her durumda, başlık ve parçalar ile tek tek yapmanız gerekecektir. Değişiklikleri yaptıktan sonra, “düğmesine tıklamanız yeterlidir.Kale”.

Ve aynen böyle, yavaş yavaş müziğinizi düzenleyebilirsiniz. Her durumda, bilmenizi önerdiğimiz daha da kolay bir yol var, seçeneklere atıfta bulunuyoruz. araba etiketi. Öte yandan, bu tür hizmetlerden de yararlanırsanız, ücretsiz Spotify alternatif uygulamalarını da düşünebilirsiniz.

Seçenek “çevrimiçi görgü kuralları” ses dosyalarımızın etiketlerini toplu olarak düzenlememize izin verecek. En ilginç yanı, albümler, şarkılar, parçalar ve hatta disklerin küçük resimleri hakkında bilgi ekleyebilmenizdir.

tagcanner şarkıları otomatik organize et

Açıkçası, bu durumda, onları en uygun şekilde yapılandırmak için aynı diskten şarkı eklemek en iyisidir.

 • Parçaları ekledikten sonra, “ seçeneğine tıklayın.çevrimiçi görgü kuralları”.
 • ” bölümünde göreceksiniz.Hizmet” Birkaç seçenek var, her biri etiketlemeyi otomatik olarak gerçekleştirmek için kullanılacak.
 • en altta şunu yazmalısın albüm adı ve sanatçı, ardından sağdaki küçük büyüteç üzerine tıklayın. Bazı sayfaların doğrudan disk kimliğini, yani seriyi girmenizi gerektireceğini unutmayın.
 • Ancak MusicBrainz buna ihtiyaç duymaz, bu nedenle elinizde böyle bir bilgi yoksa en uygun seçenek olabilir.
 • Sonuçlar görüntülenecektir. Diskiniz için uygun bilgileri seçmeniz yeterlidir. Unutmayın ki sonucun solunda yer alan küçük oka tıklarsanız şarkıların bilgilerini detaylı olarak görebileceksiniz.
 • Sonuç sizi ikna ederse, soldaki tüm parçaları seçin ve “Kale”. Her durumda, sonucu görmek istiyorsanız, “Ön izleme”.
 • Seçeneğe tıkladıktan sonra Kaledeğişiklikler ses dosyalarında saklanmış olacaktır.

Müzik bilgilerinizi bu kadar kolay kaydedebilirsiniz. Yukarıdakiler PC’ye odaklanmış olsa da, bir Android cep telefonunun MP3 müzik meta verilerini düzenlemek ve şarkılarınızı cep telefonunda düzenlemek de mümkündür.

Leave a Reply