PC için Spotify tamamen yeni bir arayüzle güncellendi ve şimdi müzik indirmenize izin veriyor

Spotify’ı bilgisayarınızda veya tabletinizde kullanıyorsanız, uygulamanın PC versiyonundanveya Spotify’ın web sürümü aracılığıyla, bir kişiyle tanışmak üzeresiniz. tamamen yenilenmiş arayüzmüzik platformunda çok sayıda değişiklik getiren yayın Akışı.

Spotify uygulama arayüzüne yapılan ve o sırada esas olarak mobil sürümü etkileyen son büyük güncellemenin üzerinden neredeyse bir yıl geçti. Şimdi, masaüstü sürümü yeniden tasarlandı ek olarak, olasılığı gibi işlevler ekler. şarkı indir.

Spotify uygulaması simgesi.

PC için Spotify artık şarkı indirmenize izin veriyor

Mevcut en son sürümü yükledikten sonra Spotify uygulamasını açtığımızda, bunu göreceğiz. arayüz artık uygulamanın mobil versiyonuna çok daha benzerdaha büyük elemanlarla, bir daha basit kenar çubuğuVe yeni müzik kitaplığımızı sipariş etmemizi sağlayan filtreler daha basit bir şekilde.

bu kullanıcılar daha hardcore Spotify’ın da keyfini çıkarabilecek çalma listelerinizdeki yeni araçlarolasılığı arasında değişen resim veya açıklama ekle seçeneklerine kadar bu listelere şarkıları bire sürükle çalma listesi onları eklemek içinveya yeni dahil edilen arama widget’ı aracılığıyla yapın.

Spotify'da yeni filtreler

Yeni Spotify filtreleri.

Ancak bu güncellemeyle gelen ana yenilik, bilgisayara müzik indir. Spotify, mobil uygulamanın en kullanışlı işlevlerinden birini masaüstü sürümünde etkinleştirerek, şarkıları, listeleri veya tam albümleri indirinİnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan bile daha sonra oynatılabilen . Bu işlev kullanıcılara özeldir Ödül Spotify’dan.

Buna şunu da eklemeliyiz, bir kez hizmet Spotify Hi-Fi kullanılabilir, ses, bilgisayarınızı İnternet’e bağlı tutmak zorunda kalmadan çok daha yüksek kalitede çalınabilir.

Spotify'da çalma listeleri oluşturmak için yeni araç

Spotify’da çalma listeleri oluşturmak için yeni araç.

Spotify uygulamasındaki değişiklikler, önümüzdeki birkaç gün içinde uygulamanın tüm kullanıcılarına ulaşacak. Kademeli bir sunumun gerçekleşmesi çok muhtemeldir, bu nedenle tüm platform kullanıcıları güncellemeleri aynı anda almayacak.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

PC için Spotify girişi yepyeni bir arayüzle güncellendi ve şimdi Andro4all’da ilk yayınlanan müzikleri indirmenize izin veriyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…