PC için en iyi Android emülatörlerinden biri yenilendi: BlueStacks 5 daha da hızlı ve verimli

PC için Android öykünücülerinin yıldızı, yeni bir sürümü tanıtarak yenilendi: BlueStacks 5 beta artık Windows için kullanılabilir. BlueStacks’e göre %40 daha hızlı hız, %40 daha az RAM tüketimi, daha yüksek uygulama performansı ve daha iyi çoklu görev. Evet olmasına rağmen, yine de 2016’nın bir sürümü olan Android 7’yi temel alıyor.

Android uygulamalarının keyfini PC’de çıkarmak çok zor değil çünkü geniş ve çok yönlü yollarımız var. Örneğin, Android’i resmi Google öykünücüsünde başlatmak mümkündür,AndroidStudio; Android x86’yı sanallaştırma seçeneği var; Uygulamaları bir Samsung Galaxy telefondan PC’de açmak da mümkündür ve BlueStacks gibi emülatörler, yürütülebilir yazılım aracılığıyla Android uygulamalarını açmayı kolaylaştırır. Kesinlikle, BlueStacks büyük bir adım attı.

BlueStacks 5, Android 7’de olmasına rağmen geliştirilmiş emülatör

Bluestacks 5 Android

Yürütülebilir dosyasını yüklemek ve daha sonra Windows’tan açmak yeterli olduğundan, BlueStacks tarafından sağlanan basitlik ünlüdür. Bir fare tıklamasıyla 2 milyondan fazla uygulama ve oyun içeren bir kitaplığımız var. Bu harika bir varlık, aynı zamanda belirli bir güce sahip bir bilgisayarda elde edilebilecek performans.

BlueStacks: PC için eksiksiz Android öykünücüsü için ayrıntılı kılavuz

BluesTacks, şu anda beta sürümünde olan 5 numaralı güncellemesini resmi olarak duyurdu. Yaratıcıların dediği gibi, öykünücünün performansında ve verimliliğinde büyük bir sıçrama: BlueStacks 5, performansı %40 artırır, RAM tüketimini aynı %40 oranında azaltır, aynı anda birkaç Android uygulamasıyla daha fazla çoklu göreve olanak tanır, öykünücünün güvenliği ve gizliliği artırıldı ve ayrıca tüm setin başlatılması daha hızlı, hem öykünücünün kendisinden hem de öykünülmüş uygulamalardan. Her zaman geliştiriciye göre.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/7e/93/92/600b08484bd22f960a/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/56/cb/12/600b08593bef0772af/orijinal/arasında-biz-için-bilgisayarınızda-kullanarak-an-android-emulator-bq.jpeg»}

BlueStacks 5 beta şu anda yalnızca Windows bilgisayarlar için kullanılabilir. Asgari gereksinimler şunlardır:

  • Microsoft Windows 7 veya üstü.
  • Intel veya AMD işlemci.
  • En az 2 GB RAM.
  • Minimum 5 GB disk alanı.

Yeni BlueStacks 5’i denemek ister misiniz? Peki, gereksinimleri karşılıyorsanız, doğrudan bu bağlantıdan indirebilirsiniz. Unutma, android 7 tabanlıdır. Yalnızca daha yüksek sürümlerde çalışan veya x86 mimarisi desteği olmayan uygulamaları taklit etmeyi planlıyorsanız, bu uygulamalar çalışmayacaktır.

üzerinden | Ücretsiz Android

– Haberler PC için en iyi Android emülatörlerinden biri yenilendi: BlueStacks 5 daha da hızlı ve verimli aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…