Sony Xperia Pro-I

PBKreviews, 1.800 Euro’luk Sony Xperia’yı söküyor ve buna iyi baksanız iyi olur

Lüks pazarı ve ayrıca Havyar ve benzerlerinin özel hazırlıklarını görmezden gelirsek, kesinlikle öyledir. Gezegendeki en pahalı akıllı telefonu satan Sonyve en iyi mobil fotoğrafçılığa sahip olmak 1 inçten az olmayan bir sensör bir bedeli olmalıydı.

özellikle, 1.800 € Minato’nun firmasının en gelişmiş cep telefonunu sattığı birkaç pazarda satın alabilen ayrıcalıklılar için kanadın, sunduğu bu Sony Xperia Pro-I üstün fotoğrafçılık ve kesim özellikleri ödül karakteristik minimalist tasarım ve Sony’nin ayırt edici özelliği olan dikkatli kaplamalarla birlikte.

Sony Xperia Pro-I

Yepyeni Sony Xperia Pro-I, Sony’nin 1 inç kameralı ilk Android’i.

Bu bir diferansiyel akıllı telefon, beğenilen Sony Alpha fotoğraf makinelerinin teknolojisinin varisi içeren dörtlü bir modül ile oldukça harika özelliklerve burada detaylandırdığımız:

 • 12 MP geniş (f/2.0-4.0), 24mm, 1”, 2.4µm, PDAF, OIS
 • 12 MP ultra geniş (f/2.2), 16mm, 1/2.55″, 124º, Dual Pixel PDAF
 • 12 MP telefoto (f/2.4), 50mm, 1/2,9″, PDAF, 2x optik zoom, OIS
 • 0,3 MP derinlikToF 3D
 • Zeiss lensler, Zeiss T* kaplama, LED flaş, HDR, 12 bit RAW, teknoloji göz izci4K@24/25/30/60/120fps HDR video, 5 eksenli EIS, OIS

kesinlikle mobil fotoğrafçılık açısından dünyanın en gelişmiş akıllı telefonuen azından kağıt üzerinde, ancak 1.800 avro, PBKreviews’ın sonuçlarını bile bilmeden önce birden fazla geri koyacaktır. sökmek oldukça açıklayıcı: Sony Xperia Pro-I’nin onarımı çok karmaşık.

Sony Xperia Pro-I’nin cesareti böyle: ona iyi bak çünkü tamiri çok karmaşık olacak

Popüler demontaj kanalının videosunda da göreceğiniz gibi bu Xperia Pro-I, yaptığı Xperia 1 III’e hiç benzemiyor. çoğu bileşeni ve özelliği korurçünkü gerçek şu ki, taban plakaları ve her iki akıllı telefonun iç tasarımı tamamen farklı. Burada odak, sensörler için yeterli alan bırakmaktı…

O olabildiğince ol, zorluklar zaten mat bir yüzeye sahip camı ile başlıyorçünkü işlem yaygın olmasına rağmen, çıkarırken zarar görmesi çok kolaydır: yapıştırıcıyı yumuşatın ve basınç uygulayın çıkarmak için plastik bir kazma veya vantuz ile.

Bu yapıldıktan sonra, gitmek mümkündür tüm cihazın parça parça sökülmesiolmasına rağmen, örneğin USB bağlantısıhassas ve kullanımla kırılabilecek bir şey, ana karta düz bir kablo bandıyla bağlanır, ancak bir grup bileşenin arkasında USB-C değiştirildikten sonra önceden çıkarılması ve değiştirilmesi gerekecektir.

Testlerin sonucu, Xperia 1 III’ün kazandığı 6/10 için Xperia Pro-I’ye tamir edilebilirlik verdiği 10 üzerinden 3 puanla özetleniyor.

Diğer yaygın onarım bir ekran değişikliği, pratik olarak %100 demontaj gerektirecektir Anakarta bağlayan şerit kabloyu çıkarmadan önce cihazdan çıkarın.

Ayrıca, her şeyi kontrol etmek iyidir birinci sınıf bir fotoğraf sisteminin kapladığı alanayrıca bir Qualcomm Snapdragon 888 yonga setine bir göz atın. ısı dağıtma sistemleri uygulanmadı bazı incelemelerde görülen kısma ve aşırı ısınma sorunlarını açıklayabilir. En merak edilen şey, evet diğer çiplerde bakır veya grafit folyolar var.

Kesinlikle, PBKreviews, tamir edilebilirlik açısından Xperia Pro-I 3/10 puanını aldı kuzeni Xperia 1 III’ün kazandığı 6/10 puan için, yani sonunda bu hatalardan birini alırsanız, kumaştaki altın gibi ona iyi bak yoksa yeterince sorun yaşarsın. Uyandıran hain değil, uyarıcıdır…!

Sony

Sony’deki en iyi SonyAndroid 11 telefonlar

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

 • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
 • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
 • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
 • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
 • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
 • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
 • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
 • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz

PBKreviews girişi 1.800 £ Sony Xperia’yı parçalara ayırıyor ve buna iyi baksanız iyi olur, ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply