Pazarlık: Yarı fiyatına Sony hoparlör

Müziğinizin keyfini her yerde çıkarabileceğiniz bir hoparlörünüz yok mu? Eğer öyleyse, şu anda bir teklif bu kesinlikle durumu değiştirmek için size mükemmel uyuyor. Bu, bir sony bluetooth hoparlör kaliteli ve bugüne kadar görülmemiş bir fiyata sahip.

Bu modelde oldukça olumlu olan şeylerden biri, hem iç hem de dış mekanlarda keyif almak için fazlasıyla yeterli bir güce sahip olmasıdır. Bu susuzluk, bu Sony SRS-X33’ün sahip olduğu iki kanalın 20W, bu yüzden oturma odasında bile bir seçenek olmak fazlasıyla yeterli. Ancak bu modelde dikkat çekici olan bu bölümle ilgili bazı şeyler var, örneğin teknolojilerin kullanımı gibi. DSEE yüksek frekansları geliştirmek veya ClearAudio+ hangi güvenilir ve doğru işleme sağlar.

Sony SRS-X33 hoparlör kırmızı

Bağlantı söz konusu olduğunda, bu Sony Bluetooth hoparlör, hem bilgisayarlarla hem de mobil cihazlarla (ister mobil cihazlarla) mükemmel uyumluluk sunduğundan, size herhangi bir sorun çıkarmaz. iOS veya Android), yani dışarıdayken bu üründe telefonunuzda Spotify’ın keyfini çıkarmak mümkün. Ayrıca bu modelde NFCbu nedenle senkronizasyon süreci gerçekten basittir, tüm izleyiciler için bir ürün olmasına izin verdiği için her zaman takdir edilen bir şeydir.

Bu Sony SRS-X33 için büyük tasarruf

Şüphesiz, şu anda bu aksesuarda bulunan en iyi detay, çünkü eBay’de kırmızı modeli bir indirim daha azına ulaşmayan %63… sadece 54,99 Euro ödemenizi sağlayan gerçekten önemli bir rakam. Gerçek bir pazarlık. Yukarıdakilere ek olarak, belirtmek gerekir ki, Hiçbir şey ödemek zorunda değilsin ile ne ilgisi var bu cihaz tarafından Kargo ücretleri, çok çarpıcı bir şey. Yalnızca 730 gram ağırlığındaki bu eksiksiz Bluetooth hoparlörü almak için kullanmanız gereken satın alma bağlantısını bırakıyoruz.

Bu Sony Bluetooth hoparlörün diğer iyi detayları

Önemli olanlardan biri, sahip olduğu kontroller Hoparlörün kendisinde, bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan uzaktayken bile oynatmayı her zaman kontrol edebilmenizi sağlar. Ayrıca her türlü analog ses kaynağını bağlamak için 3,5 milimetre bağlantıya sahiptir ve mikrofon bu, aldığınız aramaları cevaplamanıza bile izin verir, bu nedenle bu aksesuarın kullanışlılığı mükemmeldir.

Sony SRS-X33 kontrol düğmeleri

Son olarak çok önemli bir bölümde otonomi gibi tüm kablosuz cihazlarda bu model sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor. Bu ürün tam şarj ile kullanım için izin verilen süreye ulaşır. 12 saat, bu yüzden arkadaşlarınızla parti yaparken veya kırsalda yemek yemeye çıkarken keyfini çıkarmakta sorun yaşamayacaksınız. Gerçek şu ki, bu Sony Bluetooth hoparlörün şu anki fiyatıyla, bunun mükemmel bir satın alma seçeneği olduğuna inanıyoruz.

Chollazo: Yarı fiyatına Sony hoparlör girişi Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…