Pazarlık: Logitech kablosuz fare bugün yarı fiyatına düşürüldü

Şu anda ihtiyacınız olan şeylerden biri, dizüstü bilgisayar kullanımınızı geliştirmek için aksesuarlar satın almak, teklif kaçırmamanız gerektiğine inandığımız Amazon mağazasında. Bu, bir logitech kablosuz fare bu kesinlikle sahip olabileceğiniz herhangi bir beklentiyi karşılar.

Şu an tanıtılmakta olan modelin adının Logitech M330 Silent Plus olması, oldukça dikkat çekici bir siyah kaplamaya sahip olan ve göz alıcı bir görünüm sağlayan bu ürünle ilgili dikkat çeken şeylerden birini şimdiden gösteriyor. dayanıklılık yüksek kaliteli plastikten yapıldığı için oldukça yüksek. Ve tam olarak nedir? Peki, hem düğmeleri hem de kaydırma tekerleğini kullanırken neredeyse hiç gürültü yapmıyorlarbu da bu cihazı herhangi bir yerde kimseyi rahatsız etmeden kullanmak için mükemmel bir seçenek yapar (gece olsa bile).

Logitech M330 Silent Plus Siyah Siyah Kablosuz Fare

Bu, dizüstü bilgisayarlarla kullanım için özel olarak tasarlanmış bir aksesuardır. Bunu söylememin nedeni, bu ürünün boyutlarının oldukça küçük (3.84 x 6.79 x 10.54 santimetre) olması, ancak ekonomiye oldukça iyi bakıldığı için kullanım konforunu kaybetmemesidir. Ve ayrıca, ağırlıkla ne ilgisi var, bu sadece 90 gram böylece fark etmeden sırt çantanızda taşıyabilirsiniz. Bu arada uyumluluk bölümünde hem donanım hem de donanım ile kullanmakta sorun yaşamazsınız. pencereler işletim sistemi kullananlar gibi Mac os işletim sistemi.

Bu aksesuar için şimdi bir indirim

Şüphesiz, bu, bahsettiğimiz Logitech kablosuz fareyi satın almaya gelince, şu anda var olan en ilginç cazibe merkezlerinden biridir. Bunu söylüyoruz çünkü indirim Amazon’da var olan %52Bu, evde bulundurmak için yalnızca 19,99 Euro ödemenize izin verir (Prime hesabı olması durumunda nakliye masrafları için başka bir şey eklemenize gerek kalmadan). Eksiksiz bir aksesuardan evinizden sakin bir şekilde alışveriş yapmak için kullanmanız gereken linki bırakıyoruz. bilgi LED’leri böylece durumunu her zaman bilirsiniz.

Bu Logitech kablosuz farenin sunduğu özerklik

Bu cihaz tarafından kullanılan pil, bir AAA tipi pil, bu yüzden özellikle talep değil, enerji ile ne ilgisi var ve sadece belirttiğimiz elementin bir birimi olduğu için aşırı ek ağırlık eklenmiyor. Gerçek şu ki, onunla hiçbir şeyden daha azına ulaşamazsınız. 24 ay normal kullanım, yani Logitech M330 Silent Plus’ın yaklaşık 6 veya 8 saat açık kalması anlamına gelir. Mükemmel bir marka.

Logitech M330 Silent Plus Görünümü

Çözünürlüğü olan hareketi algılamak için bir optik sensör ile 1.000 dpiDoğruluğunun oldukça yüksek olmasını sağlayan , Logitech kablosuz fare ve bilgisayarlar arasındaki iletişimin teknoloji kullanılarak yapıldığına dikkat edilmelidir. Radyo frekansı. Herhangi bir sorun yaşamamanız için, bilgisayarın USB portuna bağlanan ve otomatik ve sürücüsüz kuruluma hızlı ve kolay bir şekilde devam eden nano tip alıcı dahildir.

Pazarlıklı giriş: Logitech kablosuz fare bugün yarı fiyatına düşürüldü Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…