Pazarlık geri dönüyor: Android’li Smart TV 4K Sony 213 Euro’yu düşürdü

En sevdiğiniz sporları ve filmleri mükemmel bir şekilde görememekten bıktınız mı? Eğer öyleyse, elinizdeki tek çözümün yeni bir televizyon almak olması çok olasıdır. Ve size hemen şimdi nasıl bir tane alabileceğinizi göstereceğimizden, size yardım edeceğiz. Sony 4K Smart TV satışta.

Bu Sony KD-49XG9005’in sahip olduğu erdemler arasında ekranının TRILUMINOSbu nedenle görüntülenen renklerde ve dolayısıyla içerikte mükemmel kalite sunar. HDR Bu modelin bir sırrı yok. Bu sayede Netflix veya Amazon Prime Video gibi platformlardan en üst düzeyde içerik tüketmek mümkün… 1.000Hz. X-Motion Clarity gibi teknolojilerin kullanılmasıyla, gösterilenlerin akıcılığı ve netliği gerçekten yüksek olduğu için oyunlar da keyif alıyor. Şüphesiz, bu bölümde bu TV mükemmel bir şekilde yerine getiriyor.

Sesle ne ilgisi olduğu konusunda da uyumsuz değildir, çünkü 20W şu anki televizyonların sunduğu olağan şey olan iki kanalda. Bu arada, desteklediği gibi gelişmiş kullanımlarla uyumluluktan yoksun değildir. Dolby yani yerelleştirme oldukça iyi. Ayrıca, 49 inç ekrana sahip bir model için bu yetersizdir, boyutları oldukça sınırlıdır: 69,9 x 109,3 x 27,4 santimetre taban ile.

Sony KD-49XG9005’te göz alıcı seçenekler

Önemli olanlardan biri, sahip olduğu işletim sisteminin AndroidTV, bu nedenle oyunlar da dahil olmak üzere bu TV ile kullanılabilecek birçok uygulama vardır (her şeyin bir cazibe gibi çalışmasını sağlamak için dört çekirdekli bir işlemciye sahiptir). Gerçek şu ki, Kodi gibi multimedya içeriğinin keyfini çıkarmak için geliştirmelerden bile yararlanabilirsiniz. Bu bile kullanmayı mümkün kılar sesli asistanlar Google’ınki gibi Amazon’dan Alexa da var.

Smart TV Sony KD-49XG9005 Bağlantıları

Sunulan bu Sony 4K Smart TV ile şimdi yapın

Bu modeli şimdi almaya karar verirseniz, bilmelisiniz ki, %27 indirim Genellikle ne kadar ödendiğine gelince, şüphesiz eksiksiz olanlardan biri olan ve bu nedenle dizi izlemek için ideal bir televizyon olan bu televizyon. Şu anda bu paragraftan sonraki bağlantıyı kullanmadan, nakliye için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmediğinden (sınırlı bir süre için) yararlanabilirsiniz. Bu nedenle, fırsat dikkate alınmaya değer bir fırsattır.

Son olarak, bu Sony 4K Smart TV’nin sunduğu çarpıcı bağlantı seçenekleri arasında krom döküm entegre ve ayrıca kablosuz seçenekler olarak Bluetooth ve WiFi ile. Daha fazla olasılık aşağıdaki gibidir:

  • Dört HDMI bağlantı noktası
  • Dijital optik ses çıkışı
  • İki USB 2.0 bağlantı noktası
  • Kulaklık girişi
  • Bileşen video girişi

Giriş Pazarlık geri dönüyor: Android’li Smart TV 4K Sony, 213 Euro’ya indirimli olarak Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…