Pazarlık geri dönüyor: Amazon Echo Show 8 ekranı için indirim

Bir süredir akıllı ekran satın alma olasılığını düşünüyorsanız, şu anda bir tane var. teklif bu kesinlikle sizi ikna edecektir çünkü piyasadaki en iyilerden birini almanızı sağlar. İyi bir indirimle evden nasıl çıkacağınızı anlatıyoruz. Amazon EchoShow 8.

Bu, adından da anlaşılacağı gibi ekrana sahip bir modeldir. sekiz inç Bulunduğunuz yerin hava durumu tahmini, yaptığınız bir video görüşmesinin görüntüsü gibi hemen hemen her tür içeriği görebilir ve tabii ki buluttaki videoların bile keyfini çıkarabilirsiniz, örneğin YouTube’unkiler. Bu bileşenin çözünürlüğü 1.280 x 800 pikselBöylece hem mutfak tezgahına hem de odanızdaki komodine yerleştirilebilen bir cihazda en ufak bir sorun yaşamadan HD kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz, çünkü boyutları şu şekildedir: 200,4 x 135,9 x 99,1 milimetre.

siyah Amazon Echo Show 8

Sesli asistana erişim ile Alexa Bu eksiksiz akıllı ekranda herhangi bir kısıtlama olmaksızın, Amazon Echo Show 8 ekranından en iyi şekilde yararlanmak için sesle birçok işlem gerçekleştirilebilir.Bir örnek, yapmayı düşündüğünüz ve bilmediğiniz bir mutfak yemeğinin tarifini istemektir. Ampuller ve hatta yardımcıya erişimi olan ses çubukları gibi iyi bilinen çevrimiçi mağazadan bu araçla uyumlu olan tüm aksesuarlarınızı nasıl yönetebilirsiniz (bir videodaki talimatları bile görebilirsiniz). Bunu yapmak için, bahsettiğimiz ürün mikrofonlar yüksek hassasiyete sahip, eğer ihtiyacınız varsa, devre dışı bırakılabilir belirli zamanlarda sahip olduğunuz gizliliği artırmak için.

Amazon Echo Show 8 için çok iyi bir indirim

Şu anda sadece 109,99 Euro ödeyerek bahsettiğimiz aksesuara sahip olabilirsiniz. %15 tasarruf genellikle Amazon’da sahip olduğu fiyatla karşılaştırıldığında. Prime hesabı olması durumunda nakliye masrafları için kesinlikle hiçbir ödeme yapmak zorunda kalmadan, bunun, diğer şeylerin yanı sıra, aşağıdaki özelliklere sahip bir model olduğunu belirtmek önemlidir. 1 Mpx çözünürlüğe sahip kamera bu da yapılan görüntülü aramaların yeterli kalitede olmasını sağlar. Bahsettiğimiz akıllı ekrana sahip olmak için bu promosyonu kaçırmamak için kullanmanız gereken bağlantı bu:

Bu aksesuar hakkında değer verilmesi gerekenler

Bu Amazon Echo Show 8’in çok sayıda aksesuarını desteklemenin yanı sıra, sözde kullanma olasılığının olduğu unutulmamalıdır. Beceriler Bu modelle ve söz konusu cihazın kullanışlılığını artırmaya izin veriyor. Bu seçenekler, telefonlarda kullanılan kontrol uygulamasına yüklenen küçük araçlardır (iOS ve Android ile uyumlu) ve üründe yerel olarak bulunmayan kullanımları ekler. Bir örnek, Spotify gibi platformların desteklenmesi veya günün haberlerine güvenilir kaynaklardan erişimdir.

Amazon Echo Show 8, taban ile

Bu akıllı ekran eksik değil bir çift hoparlör oldukça iyi bir ses kalitesi sağlamak için. Bunlar 51 milimetredir ve genellikle hem müzik dinlemek hem de dizideki diyalogların tadını çıkarmak için kullanılan farklı aralıklarda oldukça iyi çalışırlar. Tüm bunlarla ve bu modelin sunduğu bağlantının kapsamlı olduğunu göz önünde bulundurarak, örneğin Bluetooth’tan yoksundur ve WiFi’den yoksundur. İnternete erişmek için, entegre donanımın harika bir kullanıcı deneyimine sahip olacak kadar güçlü olduğunu belirtmek önemlidir (örneğin, MediaTek MT8163 işlemcisi).

Vuelve el chollo: Amazon Echo Show 8 ekranı için indirim girişi, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…