Pazarlık geri dönüyor: 399 € karşılığında Philips 50 inç 4K Smart TV

Keşfedildiği zamanlar vardır teklifler çok ilginç olduklarını ve kaçırılmaması gereken bir satın alma nedeni olduklarını. Şimdi tam olarak bu, bir Philips 4K Akıllı TV oldukça iyi bir kaliteye sahip olması ve yeni bir televizyon arayışında kesinlikle göz önünde bulunduracağınız bir seçim haline geliyor.

Bahsettiğimiz model Philips 50PUS7555/12, bir TV ekranına sahip olmasıyla öne çıkan diğer şeyler. 50 inç. Bu, mevcut seriler gibi içeriklerin ve ayrıca konsollar için var olan oyunların sorunsuz bir şekilde keyfini çıkarabilmeniz için fazlasıyla yeterli. Estetik olarak, piyasadaki diğer modellerden farklı kılan beyaz rengi ve mükemmel stabilite sağlayan taban olarak bir çift bacağa sahip olması nedeniyle dikkat çeken bir cihazdır. Bu arada, bu ürünün boyutları oldukça içerilmiş: 676.1 x 1.127.6 x 259.7 milimetre.

Smart TV 4K'nın Yanı Philips 50PUS7555

Görüntü kalitesiyle ne alakası var, içeriğin keyfini çıkarabilmeniz için bir sorun yaşamayacaksınız. HDR, Netflix veya HBO gibi günümüzün en popüler akış platformlarında bulunan tüm film ve dizilerden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Ayrıca, bunun şu özelliklere sahip bir cihaz olduğunu belirtmek önemlidir. Philips P5 işlemcidiğer şeylerin yanı sıra, gerçekten iyi bir görüntü ölçekleme ve görüntü yönetiminin hızlı ve doğru olmasını sağladı, böylece doğallık ve hassasiyet çok yüksek olacak şekilde her zaman mümkün olan en iyi şekilde adapte oldu.

Bağlantı sorunu yok

Piyasada bulabileceğiniz en fazla olasılığa sahip model olmamakla birlikte, bu modelin sunduğu bağlanabilirlikten memnun kalmanız için fazlasıyla seçenek sunuyor. Söylediklerimize bir örnek, eksik olmadıklarıdır. üç HDMI bağlantı noktası optik ses çıkışı gibi diğer güzel detayların eşlik ettiği her türlü aksesuarı (ses çubukları veya konsollar gibi) bağlayabilme; ethernet; ve hatta harici sürücüler gibi ürünleri kullanmak için iki USB’ye sahiptir. Unutulmamalıdır ki kablosuz bölümünde Bluetooth eksikliğiniz yoktur; DLNA; ve tabi ki, Wifi internete erişmek için.

Philips 50PUS7555 işletim sistemi

Bu Smart TV 4K için indirim Philips

Şu anda 70 avro tasarruf etmenizi sağlayan bir indirimden yararlanabilirsiniz, bu da ödemeniz gerektiği anlamına gelir. 400’den az bu Philips 50PUS7555/12’yi şu anda nakliye masrafları için hiçbir şey eklemeden evde bulundurmak için. İyi bir bitiş ve ses ile 20W Hem Dolby Digital hem de DTS uyumlu, eksiksiz ve artık oldukça ucuza sahip olmanız için var olan bu fırsatı kaçırmamak için kullanmanız gereken linki bırakıyoruz.

Bitirmeden önce, içerdiği işletim sisteminin, günümüzde televizyonlar için var olan en ilginçlerden biri olmadan eksiksiz olduğunu söylemek istiyoruz. Bu Philips 4K Smart TV, özellikle sapi. Bu geliştirme, en çok kullanılan bulut platformları için oldukça basit bir arayüze ve istemcilere sahiptir. Prensip olarak, size çok yardımcı olacağından eminim.

Pazarlık girişi geri döndü: Topes de Gama’da ilk olarak 399 €’ya 50 inç Philips 4K Smart TV görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…