Pazarlık: Bugün şimdiye kadarki en büyük indirimiyle Xiaomi elektrikli süpürge

Evde süpürmek neredeyse hiç kimsenin hoşlanmadığı bir şeydir ve bu teknolojinin çözebileceği bir şeydir. Bunu başarmak için bir Xiaomi robotlu süpürge satışta ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içerir ve bu nedenle herkes için harika bir çözümdür.

Bahsettiğimiz model, Asyalı şirketin mevcut pazarda sunduğu en iyi seçeneklerden biri olan Xiaomi Mi Robot Pro Vacuum. Bu nedenle, iyi bir seçimden bahsediyoruz. Tasarımla ne ilgisi olduğu konusunda iyi ayrıntılar var, çünkü örneğin sunulan model renk siyah, ki bu çarpıcı. Dairesel görünüm sayesinde köşelerde sorun yaşamazsınız ve ayrıca kalınlık bu modelin sadece 94.5 milimetrekoltuk altlarını temizleyebilme sorunu var.

Siyah renkte Xiaomi Mi Robot Pro Elektrikli Süpürge

Bağlantıyla ilgili olarak, bu modelle ilgili en çok öne çıkan şeylerden biri, aşağıdakileri içermesidir. Wifi. Bu, ev yönlendiriciniz aracılığıyla İnternet’e erişmesine izin verir ve bu nedenle, bağlantınız olduğu sürece telefonunuzla herhangi bir yerden kontrol edilebilir. Bu arada, bunun için kullanılan uygulama ile uyumludur iOS Ve birlikte Android, ve her iki işletim sisteminin resmi mağazalarından ücretsiz olarak indirilir. Bu nedenle, uyumluluk mükemmeldir.

Gereğinden fazla bir kullanım süresi

Hiçbir şey daha az 130 dakika Şarj istasyonuna geri dönmek zorunda kalmadan çalışabilen, otomatik olarak yaptığı bir şey, 80 metrekareden büyük bir evi sorunsuz bir şekilde temizleyebilmek için fazlasıyla yeterli. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, bu cihazın içindeki pilin şarjı 3.200 mAh, şu anda piyasadan satın alınabilen diğer modellere kıyasla oldukça iyi. Bu nedenle, sunulan Xiaomi robot elektrikli süpürgesi mükemmel bir şekilde uyumludur.

Xiaomi Mi Robot Pro Vakum siyah renginin fırçaları

Bu Xiaomi robotlu elektrikli süpürgeyi indirimde alın

şu anda bir indirim Amazon’a ulaşan %12yani bu modelin evde olması için kargo ücretine herhangi bir şey eklemeden sadece 307,99 euro ödemeniz yeterli. Bu nedenle, diğer şeylerin yanı sıra, çalışmasının mümkün olduğunca verimli olması için evin eksiksiz bir haritasını çıkarmanıza izin veren kaliteli bir robot elektrikli süpürge için mükemmel bir seçenek. bırakıyoruz bağlantı 0,3 litreye varan toz depolama alanına sahip bu modeli satın almak için bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan kullanmanız gerekiyor ki bu fazlasıyla yeterli.

Bu Xiaomi Mi Robot Pro Vakum hakkında bilinmesi gereken diğer bazı detaylar, örneğin, maksimum güçte 7’ye ulaştığı için var olan en gürültülü modellerden biri olmamasıdır.0dB sadece. Ayrıca, bir eksik değil iyi miktarda sensör çarpmaları ve beklenmedik düşmeleri önler, bu nedenle bağımsız olarak kullanılabilir (ve gerekirse, ana işlevi bu olmadan zemini nemli bir bezle silmek için kullanılabilir).

Pazarlık girişi: Bugün, şimdiye kadarki en büyük indirimiyle Xiaomi elektrikli süpürge, Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…