Pazarlık! Amazon Echo Flex şimdi sadece 19,99 Euro’ya

Evlerimizde giderek daha fazla akıllı aksesuar var. Normalde mobilden hatta sesli komutlarla uzaktan kontrol edebildiğimiz cihazlar. Bu anlamda en çok kullanılan ve popüler asistanlardan biri olduğu için çoğu kullanıcının aradığı şey Alexa ile uyumluluktur. Şimdi, bazı bağlı aksesuarlarımız bu tür bir kontrole izin vermeyebilir. Bu durumda, Alexa ile akıllı hoparlör gibi bir cihaz aracılığıyla eklemek mümkündür.EchoFlexAlexa asistanı ile tam uyumluluk sunar.

Tüm uyumlu cihazlarınızı Alexa ile kontrol edin

Bir Amazon cihazıdır ve her türlü aksesuar ve cihazı kontrol etmek için en iyi çözümlerden biridir. Alexa uyumluünlü asistandan her türlü yardımı istemenin yanı sıra Amazon’dan satın almak için bazı ürünleri sepetimize eklemenizi bile isteyebiliriz.

Herhangi bir zamanda yardım isteyebilmemiz, hava tahminini, trafik durumunu öğrenebilmemiz, en sevdiğimiz müziği çalabilmemiz veya diğer uyumlu cihazları kontrol edebilmemiz için evimizin diğer odalarında Alexa’nın olmasını sağlayan entegre bir fişe sahip bir cihaz. evin sıcaklığı, ışıkları açıp kapatmak vb.

Amazon Yankı Esnek

Harici hoparlörlere de bağlarsak Alexa’dan istediğimiz müzikleri hoparlörlerden dinleyebiliriz. Bunu yapmak için Echo Flex’in kendisinde bir entegre hoparlör Asistanı dinlemenizi sağlayan ve 3,5 mm’lik yardımcı bağlantı noktası veya Bluetooth bağlantısı üzerinden harici hoparlörlere bağlanabilen.

Bu cihazın bir diğer özelliği de, aşağıdakilerle uyumlu olmasıdır. Amazon becerileri, cihazın kullanımına işlevsellik eklemeye izin verir. Bu tür bir cihazın kullanımında mahremiyet konusunda endişe duyanlar için, Echo Flex’in mikrofonu kapatmamıza veya sessize almamıza izin veren fiziksel bir düğmeye sahip olduğu söylenmelidir. Bu şekilde Alexa’nın herhangi bir konuşmayı dinlemesini engelleyeceğiz.

Amazon Echo Flex şimdi çok uygun fiyata

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu Amazon Echo Flex’i satışa çıkarmak artık mümkün. Özellikle, çevrimiçi alışveriş devi, önemli tasarrufları temsil eden %33’lük bir indirim uyguladı. Bu şekilde resmi fiyatının 29,99 Euro olduğu göz önüne alındığında, indirim uygulandıktan sonra fiyatı sadece 19,99 €.

Amazon Yankı Esnek

Kendi başına bir Amazon ürünü olan Echo Flex, çevrimiçi alışveriş devi tarafından satılır ve gönderilir ve teslimat süresi yalnızca birkaç iş günüdür. Amazon Prime abonelik hizmetine abone olanlar, evlerinde ücretsiz olarak alabilirler. Amazon Echo Flex’in ölçümleri vardır: 6,7 x 7,2 x 7,3 cmyaklaşık 150 gram ağırlığa ve çift bant WiFi bağlantısına sahiptir.

giriş Pazarlık! Amazon Echo Flex şimdi sadece 19,99 Euro’ya Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…