Pazarlık: 199 Euro’ya oda için ideal olan Xiaomi Smart TV

Amaç ya evin odalarından birine ya da mutfağa yerleştirmek olduğu için, zaman zaman salonda asıl olma görevi olmayan bir televizyon aranır. Eğer durumunuz buysa, size mükemmel bir teklif böylece menzile tam olarak uyan bir model elde edersiniz Xiaomi Akıllı TV.

Bahsettiğimiz TV, mümkün olan en yüksek kaliteyi sunma amacı taşımayan bir cihazdan beklenebilecekleri karşılayan bir model olan Xiaomi Mi TV 4A. Bu ürünün ölçüleri 32 inç ve çözünürlük HD aralığına yerleştirilmiştir, bu nedenle yeterli televizyon kanallarının, konsol oyunlarının keyfini çıkarmak ve hatta Netflix veya Amazon Prime Video gibi video akış platformlarındaki filmleri ve dizileri kaçırmamak. 178 dereceye ulaştığı için sunduğu görüş açısının oldukça iyi olduğunu ve ayrıca frekansın 60 Hz’e ulaştığını belirtmekte fayda var.

Xiaomi Mi TV 4A Akıllı TV ön

Sesin kalitesiyle ne alakası var, bunun stereo olduğu ve bir güç katan iki hoparlörden oluştuğu söylenmelidir. 10W. Bu Xiaomi Smart TV’nin genel amacı olduğu gibi, genellikle odalar ve mutfak için fazlasıyla yeterlidir. Bu cihazla ilgili bu bölümde olumlu olan bazı ek ayrıntılar, ses uyumluluğudur. Dolby ve buna bası güçlendiren Bass Boost teknolojisi dahildir. Bahsettiğimiz model hakkında oldukça olumlu olduğuna inandığımız bir şey, boyutlarının oldukça sınırlı olması, bu da neredeyse her yere kolayca yerleştirilebilmesine olanak tanıyor. Bunlar aşağıdaki gibidir: 478 x 733 x 100 milimetre.

Bu Xiaomi Smart TV’yi karşılayan bir bağlantı

Konsol veya multimedya oynatıcılar gibi televizyona farklı aksesuarların bağlanması yaygın olduğu için bu oldukça önemli bir bölümdür. Gerçek şu ki, Xiaomi Mi TV 4A, örneğin iki HDMI bağlantı noktasına ve bir USB bağlantı noktasına sahip olduğundan, yeterli sayılabilecek seçenekler içeriyor. Ayrıca, kompozit video girişi veya S/PDIF ses çıkışı gibi diğer seçenekler de eksik değil. Ethernet gibi seçeneklerle internete girmek için.

Xiaomi Mi TV 4A bağlantıları

iyi satın alma teklifi

Şu anda yalnızca ödeme yapan bu TV ile ne yapabilirsiniz? €199,90, odalarda iyi bir çözüm olacak kadar eksiksiz bir televizyon için en çarpıcı miktar. Göz alıcı tasarımıyla nakliye masrafları için hiçbir şey ödemeyin Amazon Prime hesabı olanlardansanız, bu fırsatı kaçırmamak için kullanmanız gereken link:

Bitirmeden önce bu cihazın dört çekirdekli işlemci ve 1 GB RAM gibi oldukça güçlü üstün donanımlara sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Bu sayede işletim sistemi Android oldukça iyi çalışır ve bulutta barındırılan hizmetler için oyunlar ve istemciler de dahil olmak üzere yüklenebilecek tüm uygulamaların keyfini çıkarma konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Giriş Pazarlık: 199 Euro’ya oda için ideal olan Xiaomi Smart TV, Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…