PayPal, bugünden itibaren Amerika Birleşik Devletleri’nde Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin ile ödeme yapılmasını sağlıyor

PayPal geçen Ekim ayında kripto para birimleri dünyasına girişini resmileştirdi ve Bitcoin gibi para birimleriyle ödemeler için bir tarih belirledi: 2021’den itibaren. Reuters’in özel olarak ilerlediği ve şirketin başkanını onayladığı gibi, bu Salı gerçekleşeceği için bu Salı gerçekleşecek bir tahmin, Bugün Amerika Birleşik Devletleri’nde başlatılan kripto para birimleri ile ödeme işlevi: Kripto ile Ödeme (Kripto para ile ödeme).

Ödeme platformu zaten ABD kullanıcılarının kullanıcı hesaplarından kripto para alıp satmasına izin verdi ve şimdi birkaç gün önce duyurulan adımı atarak bu yeni işlevi sunuyorlar. bitcoinleri, ethereumları, litecoinleri veya miktarları anında Bitcoin Cash’e dönüştürerek kripto para birimleri ile ödeme yapmanızı sağlar ABD doları veya diğer para birimlerine.

PayPal, 2021’in ilk yarısında Amerika Birleşik Devletleri’nin ötesinde “uluslararası pazarları seçmek” için kripto para birimi ödeme işlevini genişletmeyi planlıyor.

Önümüzdeki aylarda diğer ülkelerdeki işlevselliği görebiliriz

{«videoId»:»x80abtl»,»autoplay»:true,»title»:»PayPal, Kripto ile Ödeme İşlemini Başlattı»}

PayPal, kripto para birimleri için destek sunan ilk ödeme uygulaması veya hizmeti olmasa da, Square gibi rakipler bunu yıllar önce teklif etmişti. uluslararası ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki önemi nedeniyle ileriye doğru bir adımı temsil ediyor. Orada 26 milyon işletme platformunu kullanıyor.

PayPal’ın başkanı ve CEO’su Dan Schulman, “Bu, kripto para birimini PayPal cüzdanınızdaki bir kredi kartı veya banka kartıyla aynı şekilde sorunsuz bir şekilde ilk kez kullanabilirsiniz” dedi.

PayPal kısa süre önce yeni bir kripto para birimi bulut saklama çözümüne sahip bir şirket satın aldı

Paypal'ın 200 milyon dolar ödediği kripto para şirketi Curv ne yapıyor?

Ödemelerin yapılmasına izin veren kripto para bakiyesi olan kullanıcıların hesaplarında otomatik olarak görünecek hizmet, biliyoruz ki özellikle diğer ülkelere ulaşmayı ve şirkete göre “uluslararası pazarları seçmeyi” amaçlamaktadır.2021’in ilk yarısında. Yani, tahminler gerçekleşirse, önümüzdeki üç ay içinde.

PayPal ayrıca yakın zamanda dijital para birimi şirketi Curv’u da satın aldı. 200 milyon dolar ödediği ve bulut bilişim ve blok zincirine dayalı bir kripto para saklama çözümü sunan bir şirket. Operasyon, insan ve teknolojik sermayenin şirkete entegrasyonunu ima eder.

PayPal’ın geçen hafta düzenlenen en son Yatırımcı Günü’nde şirket, şu anda 377 milyon aktif hesaba sahip olduğunu bildirdi.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler PayPal, bugünden itibaren Amerika Birleşik Devletleri’nde Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin ile ödeme yapılmasını sağlıyor aslen yayınlandı Genbeta Tony Castillo’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…