Paypal App Store hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?  PayPal ile nasıl ödeme yapılır Birçok kişi için App Market uygulamaları çok...

Paypal App Store hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor? PayPal ile nasıl ödeme yapılır Birçok kişi için App Market uygulamaları çok…

App Market tipi uygulamalar, teknoloji dünyası, arkadaşları ve dünya ile bağlantıda kalma biçimleri olduğundan birçok insan için çok önemlidir. Bu nedenle tüketiciler olduğu gibi birçok uygulama türü de vardır.

Bunlar arasında Ücretli tip uygulamalaradından da anlaşılacağı gibi, yalnızca bir Premium ödeyerek elde edilebilir. Bunu ödemenin birçok yolu var.

App Markets’ta ödeme yapmak için hangi yolları kullanabilirim?

Bunlar çok basit ve basittir, çünkü tüm kullanıcılar için evrensel olarak mevcuttur ve kendilerini birçok şekilde gösterirler. aşağıda isimlendireceğiz.

Süpermarketlerde genellikle hızlı bir şekilde görebileceğimiz en yaygın biçimlerden biri, önceden belirlenmiş bir parasal değeri olan veya bir tür ücretli içeriğin doğrudan indirilmesine izin veren kod kartlarının kullanılmasıdır.

Bu çok kullanışlıdır ve Google Playstore’da mevcuttur. Ancak bunlar satıldıkları ülkelere tabi. Yine de, bu avantajlara erişmenizi sağlayan özel hileler var, böylece başka bir ülkeden Playstore hediye kodunu nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

İnsanların çok yaygın olarak kullandıkları bir başka yol da, ilgili bankalardan kredi veya banka kartlarının eklenmesidir. Bunlar, örneğin Google Playstore’a eklenebilir ve yüksek oranda kullanılabilir banka hesabı olan herkese

Başka bir yol, paranızı dağıtabileceğiniz sanal bir cüzdan sunan bir çevrimiçi bankacılık hizmetinde bir hesaba sahip olmaktır. Bu hizmetler çok iyi ve en ünlüsü Paypal’dır, Peki, kredi kartı kullanmadan nasıl hesap oluşturulacağını öğrenebilirsiniz. Kullanılabilirliği onu bugünün en ünlülerinden biri yapıyor.

iphone telefon

Hangi Uygulama pazarları var?

Bunlar çok çeşitlidir ve genellikle her telefon şirketinin kendi uygulama pazarı vardır. Örneğin, hem Samsung hem de Xiaomi’nin bir Apps market hizmeti vardır, ancak bunlar Playstore veya Appstore kadar iyi bilinmemektedir.

Bu ikisinden hangisine sahip olduğunuz, sahip olduğunuz cihaza bağlı olacaktır. Bir Android telefonunuz varsa, Playstore’a sahip olacaksınız. Apple marka bir telefonunuz varsa, yani, bir iPhone, Appstore’a sahip olacaksınız.

Appstore, en iyisi değilse de en iyi hizmetlerden biridir, çünkü Google Playstore’dan daha iyi bir güvenlik hizmetine sahiptir ve hücre kullanıcılarının uygulamalarının çalışmasını etkileyen herhangi bir virüs türüne sahip değildir. telefonlar. Hala ayakta kalmasının bir diğer nedeni de öncü hizmetlerden biri olmasıdır. ilk mevcut olanlardan biriydi iPhone’da, yalnızca, açıkça.

Appstore’a erişmek için bir elma cihazına ihtiyacın var zorunlu. Ancak, sundukları seçenekleri görmek için resmi web sitesine erişebilirsiniz.

Ödeme yapabilmek için birçok seçeneğiniz var ve bunu hatırlamanız önemlidir. bankacılık ve parasal bilgileriniz güvende Apple sunucularında, yalnızca cihaz anahtarına sahip olan kişi içerdiği bilgileri görebilir.

Bu sistem kırılmaz ve hacklenemez veya uzaktan sökülemez. Apple izin veren bir uygulamaya sahip olduğunu iddia etti iPhone içeriğine parola olmadan erişinancak bu gizlidir ve kamu yararına aykırı amaçlar için kullanılabileceğinden halkın elinde değildir.

iphone ve dizüstü bilgisayar

App Store hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor? PayPal ile nasıl ödeme yapılır?

Appstore’da şunları yapabilirsiniz: birçok şekilde ödeyin. Bunlardan biri, hesabınıza belirli bir miktar para ödeyen özel kodların kullanılmasıdır. Başka bir yol, kolayca ilişkilendirilebilen Paypal’ı kullanmaktır.

Bunu yapmak için cihazınıza girmeli ve “Seçenekler” bölümüne gitmelisiniz. Bunun içinde, telefonunuzun abone olduğu tüm servislerin yönetildiği Apple Kimliği hesabınıza erişmeniz gerekir.

Ardından, ödeme yöntemleri seçeneğine tıklamanız ve ardından bir ödeme yöntemi eklemeniz gerekir. Seçenekler arasında Paypal alacaksınız. Kimlik bilgilerinizi isteyecek ve bundan sonra, ödeme yöntemi olarak kullanabilirsiniz.

Leave a Reply