Paskalya teklifi! Office 2016/2019’u satın alıp Windows 10 Pro’yu ücretsiz edinirsiniz

Paskalya hemen köşeyi dönünce ve kesinlikle, bunun gibi alışılmadık bir Mart ayından sonra, kendinize bir hediye sunma fırsatını dört gözle bekliyorsunuz. iyi teklif. Bu, piyasadaki en iyi bilgisayar yazılımlarından bazılarına sahip olmak veya işletim sistemimizi güncellemek için mükemmel bir zaman olabilir. az para.

Windows 10 Professional, bu işletim sisteminin bulabileceğimiz performans açısından en iyi sürümüdür ve doğrulayabileceğiniz gibi paranızın tam karşılığını verir. Şimdiye kadar Microsoft’un sisteminin bu sürümünü almak konusunda isteksiz davrandıysanız, GoDeal24 Paskalya’yı Windows 10 Pro, Windows 10 Home ve markanın diğer ürünlerinin fiyatlarıyla kutlarken, beklediğiniz fırsat şimdi olabilir. biraz mutlak rekor indirimler.

GoDeal24 fırsatları

En yeni Microsoft Office ve Windows 10’a aynı anda ihtiyaç duyan tüm profesyoneller, bir Paskalya teklifi olarak Office lisanslarından birini satın alarak Windows 10’u ücretsiz olarak alabilecekleri için şu anda şanslı.

Paskalya Özel – Office satın alın ve Windows’u ücretsiz edinin

GoDeal24 bunlardan biridir. en büyük çevrimiçi platformlar ve yazılım lisanslarını rakipsiz fiyatlarla ve e-posta ile hızlı teslimatla satın alabilmek için güvenilir. GoDeal24, Paskalya’yı kutlamaya devam etmek için yeni Paskalya için Harika Teklif çeşitli ürünlerin normalde satıldığı fiyatta %55’e varan indirim.

GOLE50 koduyla Microsoft Windows işletim sistemi için %50 indirim

İndirimdeki yeni ürünler – GOLE50 koduyla %50 indirim

Ek teklifler: GOLE55 koduyla %55 indirim

Windows 10

Godeal24’te satın almak son derece kolaydır. Siparişi verdikten kısa bir süre sonra, diğer web sitelerinde olduğu gibi günlerce beklemek zorunda kalmadan ürün anahtarlarını içeren bir e-posta alacağız. Herhangi bir sorunuz olması durumunda, servis Müşteri desteği Haftanın 7 günü ve günde 24 saat çalıştığı için bize hızlı ve özlü bir cevap verecektir. Hizmetle ilgili her türlü şüpheniz için service@godeal24.com adresine bir e-posta gönderebiliriz.

Size sadece Mutlu Paskalyalar dilemek ve yeni Windows İşletim Sisteminizin ve Office paketinizin keyfini çıkarmanız kalıyor.

Paskalya İndirimi sonrası! Office 2016/2019’u satın alıyorsunuz ve size ücretsiz veriyorlar Windows 10 Pro, ADSLZone’da ilk ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…