Pano senkronizasyonu, Telefonunuzun bir sonraki hedefidir

uygulaması Senin telefonun hala olası yeni özellikler üzerinde çalışıyorlar ve görünüşe göre zaten bir hedefleri var, pano. PC ve akıllı telefonumuz arasındaki son sınırlardan biri.

Pano, Telefonunuzun bir sonraki hedefi

Redmond’dan gelenler, Your Telephone uygulamasını vazgeçilmez bir şey haline getirmeyi başardılar, en azından Android. Bu akıllı telefonlarla senkronizasyon kusursuz ve her gün gelecek olan yeni özellikleri duyuruyoruz. Bu doğru iken bir noktada iOS ile de çalışmalılar.

Şimdi bir sonraki hedefin nasıl tanımlandığını gördük. Bu uygulamanın ekibi bize sunmak istiyor evrensel bir pano. Bu sayede bir bilgisayarda kopyaladığımız her şey diğerinde kullanılabilir olacaktır.

Windows En Son’daki arkadaşlar sayesinde, Telefonunuz uygulamasının en son sürümlerinde “İçerik Aktarma özelliği” ile ilgili referanslar bulundu. Buna “SharedContentPhotos”, “ContentTransferCopyPaste” ve “ContentTransferDragDrop” gibi sözler dahildir. “İçerik Aktarımı” seçeneği kayıt defterinden etkinleştirilebilir.

O zamandan beri uzun zaman oldu Bunun SwiftKey aracılığıyla geleceğini düşündük. Ancak evrensel pano bilgisayarlarımıza asla ulaşmadı. Evet, Windows 10 cihazları arasında panomuz var ancak diğer sistemlerde yok.