Panasonic, 2021 için OLED ve LCD TV’lerini tanıttı: daha parlak yeni paneller, HDMI 2.1 ve oyun oynamaya net bir şekilde odaklanma

Geçmişte CES 2021 Panasonic, bu sezon için bir sonraki amiral gemisi televizyonu olacak olan OLED JZ2000 modelini geliştirdi. seri kalibrasyon ayrıntıları ve yeni bir işlemci ve ses sistemi sayesinde ses bölümünde iyileştirmeler.

İlkbahara doğru, üretici bu yılki akıllı TV serisinin geri kalanını her iki modelle birlikte ortaya çıkarmak istedi. LCD-LED olarak OLED kendi segmentlerinde orta ve yüksek aralıkta rekabet etmeye gelen klasikler.

Panasonic OLED JZ2000, JZ1500 ve JZ1000

Oyun Panasonic 8

Bu sezonun OLED TV’leri yeni bir görüntü işlemcisiyle geliyor HCX Pro AI ve JZ2000 tarafından yönetilen bir model olan profesyonel Master OLED paneli renk uzmanı Stefan Sonnenfeld (‘Jurassic World’ veya ‘Star Wars: The Force Awakens’ gibi oyunlardan sorumlu) tarafından kalibre edilmiştir.

gibi teknolojiler sunar. Dolby Vision IQ, Film yapımcısı modu ve surround ses konumlandırmasını iyileştirmek için Technics tarafından iki yan hoparlörle ayarlanmış bir ses. Ayrıca düşük frekansları iyileştirmek ve ek bir sound bar’dan tamamen vazgeçebilmek için harici bir subwoofer bağlama seçeneğine de sahip olacağız.

Bu yılki yeniliklerden biri, ilk kez 48 inç diyagonalaz alana sahip kullanıcılara odaklanan bir boyut, aynı zamanda video oyunu sevenler Bu OLED TV ile oyun istasyonu kurmak isteyenler.

Oyun Panasonic 6

tabiki tutar 4K UHD çözünürlük hem JZ2000’de hem de diğer modellerde ve JZ1500’de bu sezon önceki yıllara göre daha fazla parlaklığa sahip bir Master HDR OLED Professional Edition paneli de yer alacak. Ayrıca, her üç modelde de, her zaman ne tür bir görüntünün yeniden üretildiğini algılayabilen ve buna dayalı olarak görüntü kalitesini optimize edebilen HCX Pro AI işlemci seçilmiştir.

Televizyonların uzaktan kumandasında bir yenilik daha bulunuyor. birinci sınıf metalik kaplama ve Netflix veya Rakuten gibi hizmetler için kısayollar dahil edilmiştir. Ancak şüphesiz ana değişiklik, oyuncuların işlevlerinde bulunur.

Oyun Panasonic 3

2021 OLED modellerinde yer alacak HDMI 2.1 bağlantı noktaları ile uyumlu ‘Değişken Yenileme Hızı’ (VRR) ve ‘Yüksek Kare Hızı’ (HFR) ve söz verdikleri gibi “bir OLED TV için sektördeki en düşük rakamlardan birini” elde ederek gecikmeyi önemli ölçüde azaltmak için yeni bir “aşırı oyun modu” sunuyorlar. Ayrıca AMD FreeSync Premium desteği de içerirler.

Benim Manzaram Panasonic 1

Bu TV’lerin işletim sistemi, Ana Ekranım 6.0, Google Asistan ve Amazon Alexa ile uyumlu, görüntüleri veya videoları seçmenin ve duvar kağıdı olarak ayarlamanın mümkün olduğu Manzaram işlevine sahip güncellenmiş bir sürüm. İki kulaklık gibi bağlı iki cihaza aynı anda aktarım yapabilmek için ‘Çift Bluetooth’ bağlantısı da mevcuttur.

{«videoId»:»x7zmt9g»,»autoplay»:true,»title»:»500€’dan daha düşük bir fiyata bir TV satın almadan önce şuna bakın! MÜKEMMEL TV ÖZELLİKLERİ (1080p_25fps_H264-128kbit_AAC)»}

Panasonic LCD-LED serisi 2021

LCD

Panasonic, 2021 LCD-LED serisinde yılın bu ilk yarısı için üç yeni model duyurdu: JX940, JX850 ve JX800. Bu modellerden ilki 49, 55, 65 ve 75 inç boyutlarında satışa sunulacak ve ana yenilik, AndroidTV LED televizyonlarınıza.

JX940 serisinde, HCX Pro AI İşlemci OLED modellerinde bulunan ve bir panele bağlı 120Hz HDR Sinema Ekranı Pro, panel tipini veya FALD sistemine sahip olup olmayacağını belirtmemiş olsalar da, HDR10+, Dolby Vision IQ ve Filmmaker modu ile uyumludur. Ayrıca VRR ve HFR teknolojilerinden ve GameMode Extreme modundan yararlanmak için bir HDMI 2.1 bağlantı noktasına sahip olacak.

AndroidTV

Listede sıradaki JX800 serisi, JX850 modelleri ve JX80040, 50, 58 ve 65 inç boyutlarında satışa sunulacak ve işletim sistemi olarak Android TV’ye de sahip olacak. Dolby Vision ve uyarlanabilir HDR10+ formatı ile IntelligentSensing ile FilmmakerMode desteği korunur.

Panasonic, 2021 için HCX Pro AI işlemci ve Soundscape Pro ses ile yeni amiral gemisi olan JZ2000 OLED TV'yi tanıttı

Fiyat ve müsaitlik

Panasonic şu anda yeni OLED ve LED modellerinin fiyatını ve kullanılabilirliğini açıklamadı. Dizi İspanya’ya gelecek JZ2000, JZ1500, JZ1000 ve JX940 ve JX800 LED modelleri.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Panasonic, 2021 için OLED ve LCD TV’lerini tanıttı: daha parlak yeni paneller, HDMI 2.1 ve oyun oynamaya net bir şekilde odaklanma aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…