Paint, Microsoft Store’da yakında piyasaya sürülmeyi bekleyen bağımsız bir uygulama olarak zaten görünüyor

duymaya başladığımızda bir yıldan fazla zaman önceydi. Paint’in geleceği hakkında haberler20H1 şubesi ile kullanıcı tarafından işletim sisteminden kaldırılabilen bir uygulama.

Önemli bir hareket, çünkü Paint, 1985’te Windows 1.0’ın lansmanında varsayılan olarak gelen uygulamalardan biriydi ve ilk grafik düzenleme uygulamalarından biri oldu. O zamandan beri, bu güne kadar tüm Windows sürümlerinde kaldı. bir an ne zaman Microsoft Store’da zaten bağımsız bir uygulama olarak listeleniyor.

Bağımsız bir uygulama olarak boya

tablo

Aggiornamenti Lumia’daki çalışma arkadaşları sayesinde, çizim uygulamasının Microsoft Store’da bağımsız bir uygulama olarak zaten göründüğü keşfedildi, ancak şimdilik indirilememektedir. çok kısa vadeli kullanılabilirliğe işaret ediyor.

{«videoId»:»x7zhrl4″,»autoplay»:true,»title»:»9 O KADAR GÜZEL GÖSTERİYOR Tamamen ÜCRETSİZ olduklarına İnanmak Zor (1080p_50fps_H264-128kbit_AAC)»}

Paint, mükemmel bir Windows grafik düzenleyicisidirbu uygulama, bir doodle yapmak için olsa bile, hepimizin bir noktada kullandığı varsayılan olarak dahil edildi ve bu, bazıları bilgisayar dünyasına ilk kez yaklaştığında en çok merak edilenlerden biriydi.

Microsoft Store’daki varlık, çok yakında bir lansmana işaret ediyor ve aslında umarım en kısa zamanda indirilebilirbahar güncellemesi birkaç gün içinde duyurulduğunda veya hatta test kanalları içinde bir sonraki Windows 10 derlemesiyle çakıştığında.

Paint, Windows tarihi boyunca bu şekilde gelişti.

Bağımsız bir başvuru şeklinde geliş, iyileştirmelerin alınması söz konusu olduğunda, sistem güncellemesini beklemek zorunda kalmayacağız. Güncellemeyi bir mobil uygulama gibi indirerek kolayca erişebiliyoruz.

Uygulama zaten bu bağlantıda görünüyor, ancak şimdilik mevcut olmadığı konusunda uyarıyor. Çok hafif bir uygulama, sadece 4,67 MB ağırlığındabu nedenle boyutu, Windows 10’da önceden yüklenmemesi için bir bahane değil.

tablo

  • Geliştirici: Microsoft şirketi
  • Şu adresten indirin: Microsoft Mağazası
  • Fiyat: Özgür
  • Kategori: Eğlence

üzerinden | MSPU

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Paint, Microsoft Store’da yakında piyasaya sürülmeyi bekleyen bağımsız bir uygulama olarak zaten görünüyor aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…