Oyunlar Aramızda adı nasıl değiştirilir veya görünmez hale getirilir Son yıllarda, işletim sistemleri için harika video oyunu başlıkları…

Oyunlar Aramızda adı nasıl değiştirilir veya görünmez hale getirilir Son yıllarda, işletim sistemleri için harika video oyunu başlıkları…

Son yıllarda, Android ve iOS işletim sistemleri için harika video oyunu başlıkları piyasaya sürüldü ve hem Play Store pazarında hem de App Store’da sayısız indirme gerçekleştirdi. Bunların birçoğu elde etti olağanüstü şöhret ve dünya çapında tanınma farklı faktörler tarafından. Bunlar arasında oldukça dikkat çekici 2 tanesini öne çıkarabiliriz.

Başlamak, ana faktörlerden biri karantinaydı COVID – 19 pandemisi nedeniyle gezegen genelinde empoze edilen birçok oyun, evlerimizden ayrılmaya gerek kalmadan arkadaşlarımız ve tanıdıklarımızla iletişim kurabilmek ve sosyalleşebilmek için bir seçenek olarak popüler hale geldi, çünkü bu oyunların büyük çoğunluğu çok oyunculu.

Diğer taraftan, bir diğer önemli faktör YouTube, Twitch veya Discord gibi ünlü platformlarda bazı içerik oluşturucular tarafından sunulan reklamlardı. Milyonlarca takipçisi aracılığıyla, mobil cihazlar için video oyunu pazarında bir medya etkisi yaratmayı başardılar ve dünyaya bir avuç ilginç ve yenilikçi oyun gösterdiler.

Akıllı telefonlara yönelik bu kısa oyun listesinde özellikle bir tane var. milyonlarca indirme aldı dünyanın farklı yerlerinde iOS ve Android platformlarında yılın en popüler oyunlarından biri olmak. Hala şüpheleriniz varsa, burada sizin için açıklayacağız. Aramızda’dan daha fazla ve daha az bir şeyden bahsetmiyoruz.

mürettebat oyuncuları

Sonraki size kısa bir inceleme yapacağız Bu eğlenceli ve bağımlılık yapan mobil oyunun içeriği hakkında ve size bazı önemli gerçekleri anlatacağız. Lafı fazla uzatmadan bizimle devam edin ve son yılların en ünlü video oyunlarından biri ile ilgili tüm bilgileri ve detayları öğrenin.

Aramızda Ne Var?

iOS ve Android platformları için (Başlangıçta) 2018’in sonunda piyasaya sürülen bir video oyunudur. oyun dünyasındaki patlamasını tanıttı sonraki yıllarda terminaller için. Daha önce de söylediğimiz gibi, Aramızda çok oyunculu oyun modu ve kapsamlı araç ve seçenek listesi sayesinde karantinanın en zor günlerinde başarı zirvesine ulaştı.

Ama bu oyun tam olarak ne hakkında? Endişelenme, sana açıklayacağız. Aramızda, dünyanın farklı yerlerinden oyuncularla bağlantı kurabileceğimiz, hatta tanıdıklar ve arkadaşlarla özel odalar oluşturabileceğimiz strateji ve ortak oyun moduna odaklanan bir oyun. herhangi bir sorun veya rahatsızlık olmadan.

Biz biz büyük bir uzay gemisinin mürettebatıyız, bir ekip üyesi olarak amacımız, oyun grubu içinde herhangi bir sahtekar olup olmadığını bu şekilde keşfedebilmemiz için bize verilen tüm görevleri ve faaliyetleri yerine getirmek olacaktır. Aynı zamanda, kimin yalan söyleyip kimin yalan söylemediğini bilemeyeceğimiz için, tüm arkadaşlarımızın eylemlerine dikkat etmemiz gerekecek.

Diğer taraftan, bir oyunda sahtekar olman gerekebilirBu nedenle asıl göreviniz gemi mürettebatının her birini ortadan kaldırmak, her türlü engel ve tuzakları sunarak aktiviteleri tamamlayamamaları ve sonunda oyunu kazanmak olacaktır. Ama elbette, şüphe yaratmamak için tüm bu süre boyunca sıradan bir mürettebat üyesiymiş gibi davranmalısınız.

Bu oyunun önemli bir noktası, Discord veya başka bir uygulamayı kullanabiliriz Oy verirken arkadaşlarımızla iletişim kurmak için.

sahtekar kazanmak

Adınızı Aramızda nasıl koyar ve değiştirirsiniz

Aramızda hesabı oluşturduğunuzda, kullanıcı adını girme seçeneğiniz vardır ve değiştiremezsiniz, ancak Aramızdaki harita numarasının güncellemesi ve resmi lansmanı sayesinde şimdi adı değiştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken ilk şey hesaba girmek ve adlı sekmeyi seçmelisiniz. ‘Hesap’ sol üst köşede bulunan seçeneğe basmanız gerekir. ‘Ganga Adı’ ve orada yeni adınızı seçebilirsiniz.

Cep telefonuyla Aramıza görünmez isim nasıl yazılır?

İlk önce sembolü kullanacaksınız ‘Hangul Dolgu’, normal bir formatta görünmeyen parantezler arasındaki boşluğu seçip kopyalayacaksınız, ardından Aramızda’yı açacaksınız ve adı değiştirmek için sekmeyi seçeceksiniz ve klavye göründüğünde sembolü yapıştırırsınız ve kabul edersiniz ve adınız beyaz renkte görünür.

Aramızda oda veya oyunun adı nasıl değiştirilir

Bu tür soru çok yaygındır. çoğu oyuncuda ve hatta bazıları isimlerini değiştiremeyeceklerini düşünüyorlar ama bu bir hata. Çünkü Aramızda’da istediğimiz ismi yerleştirme yeteneğine sahibiz. İşte size bunu açıklıyoruz.

Oyun başladıktan sonra yapabilirsiniz özel veya genel bir oyun arasında seçim yapın. Hangisini seçerseniz seçin, istediğiniz herhangi bir takma adı silip yazabileceğiniz rastgele bir adla beyaz bir kutu ile karşılaşacaksınız. Oyuna başladığımızda bu isim karşınıza çıkacak ve bu şekilde isim değiştirme işlemi tamamlanmış olacaktır.