Oyuncular için teklif: 100 Euro indirimli monitör

Bilgisayarla veya konsolla düzenli olarak oynayanlardansanız, kesinlikle teklif önerdiğimiz ilginizi çekiyor çünkü bir lg oyun monitörü gerçekten iyi bir fiyatla. Bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz.

Bu modelin sahip olduğu pek çok erdem vardır, örneğin ekrandan daha azına sahip olmayan ekran gibi. 29 inç, böylece her şeyi büyük bir şekilde göreceksiniz ve şüphe götürmeyen bir kaliteye sahip bir IPS panele sahip. Söylediklerimize bir örnek, bu bileşenin çözünürlüğünün HD HD (2,560 x 1.080 piksel), en yeni nesiller dahil her türlü oyundan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Bu arada, parlaklık 250 ANSI lümen ve kontrast 1000:1, yani gerçekçilik mükemmel.

LG 29UM69G-B monitör ön

Önemli olan ve bunun mükemmel bir oyun modeli olduğunu gösteren birkaç ayrıntı, cevabın 1 milisaniye, bu nedenle görüntü değişimi son derece hızlıdır ve bu nedenle mükemmel bir kullanıcı deneyimi ile oyunlarda olan hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Ayrıca, bu LG 29UM69G-B’nin frekansı 75Hz, bu yüzden aynı zamanda mükemmel çalışıyor. Ve tüm bunlar, manzara en iyi kullanım şekli olduğu için piyasadaki tüm oyunlara mükemmel şekilde uyan 21:9 en boy oranıyla.

Bu LG oyun monitörü için tekliften yararlanın

Şu anda bir %33 indirim 100 Euro’luk tasarruf sağlayan Amazon’da genellikle sayılanlarla karşılaştırıldığında… mükemmel kalitede bir oyun monitörü için hiç de fena değil. Prime hesabınız olması durumunda, nakliye masrafları için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyen satın alma bağlantısını bırakıyoruz. Bu modeli almaya karar verirseniz, aşağıdaki gibi birçok olumlu teknolojiye sahip bir model alacaksınız. Dinamik Eylem Senkronizasyonu sayesinde çok yüksek bir çalışma hızı ve ayrıca mükemmel stabilite sağlamak için Hareket Bulanıklığı Azaltma.

LG 29UM69G-B’de sorunsuz bağlantı

Gerçek şu ki, bu sizi endişelendiren bir şeyse, sunulan model istisnai olarak uygundur, diğer şeylerin yanı sıra aşağıdakileri içerir: usb tipi c bu bağlantı arayüzünü ihtiyaç halinde ve mükemmel hızda (yükleme veya veri aktarımı) kullanabilmek. Bu bölümde dikkate almanız gereken diğer seçenekler şunlardır: HDMI; ekran bağlantı noktası ve yardımcı ses girişi. Dolayısıyla bu yüksek kaliteli modelin kullanımı söz konusu olduğunda size karşı koyabilecek hiçbir bilgisayar ve konsol yoktur.

LG 29UM69G-B Monitör Bağlantıları

Bu LG oyuncu monitörünün boyutlarını merak ediyorsanız 29 inç ekrana sahip olmasına rağmen düşündüğünüzden daha küçük olduğunu söylemek gerekiyor. Bunlar aşağıdaki gibidir: 81 x 40 x 15 santimetre, bu yüzden muazzam değiller ve çok fazla sorun olmadan yer bulunabilir. Ek olarak, farklı konum ayarlama seçenekleri dahil edilmiştir, böylece oyunlarınızın keyfini rahatça çıkarmak için her zaman mükemmel olanı bulacaksınız.

Oyuncular için teklif: 100 Euro indirimli monitör girişi Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…