Oynamak için bilmeniz gereken 10 Aramızdaki numara...

Oynamak için bilmeniz gereken 10 Aramızdaki numara…

Aramızda moda ve son zamanlarda çok moda olan bu mobil oyun hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıkladık. Bu oyunun şu anda sahip olduğu yankıyı göz önünde bulundurarak, bu sefer daha ileri gitmeye karar verdik, bu yüzden size bazı özel oyunlar sunuyoruz. Aramızda hileler ki bu sizin için çok faydalı olacaktır. Böylece bir mürettebat üyesi olarak hayatta kalmak veya en iyi sahtekar olmak için daha fazla şansınız olacak.

İçindekiler dizini

Bu oyuna alışkın değilseniz, yine de ilk oyunların nasıl biraz kaotik olabileceğini göreceksiniz. Oyun mekaniğine alıştıktan ve biraz öğrendikten sonra Aramızda hileler eğlenmek için çok daha fazla şansınız olacak.

O ilk şey Aramızda iki ana rol olduğunu bize ifşa etmesidir: biri, oyunda mürettebat üyeleri olarak bize dokunması, diğeri ise bize sahtekarlar olarak dokunmasıdır. “Bize dokunun” diyoruz çünkü bu tamamen rastgele bir süreç.

Dikkat: İnternette dolaşan Aramızdaki sahte hileler var, ki bu sahtekar rolün zorlanabileceğini söylüyor. Size daha fazla seçeneğe sahip olmanızı sağlayan tek şeyin 3 sahtekarın olduğu oyunları aramak olduğunu keşfettik, büyük olasılıkla daha fazla olasılığınız var, bu sağduyu.

Descarga Among US aquí

Mürettebat için Aramızda hileler

Mürettebat üyesinin rolü (veya mürettebat) En eğlenceli olduğu söylenemez ama bu taraf size düşerse uzayda süzülmemek ya da vahşice katledilmemek için bazı anahtarları bilmenizde fayda var. Mürettebat üyeleri, onlar tarafından öldürülmeden önce sahtekar veya sahtekarların kim olduğunu öğrenmelidir. İşte aklınızda bulundurmanız gereken bazı ipuçları.

1. Görevleri her zaman tamamlayın

Mürettebatın amaçları açık olmalıdır; yeterince uzun süre hayatta kal görev çubuğunu tamamlayana kadar veya herkesi öldürmeden önce sahtekarı keşfedin. Yapabileceğiniz en iyi şey, şüpheli arkadaşlarınızı keşfetmeye çalışırken görevleri yapmaktır.

2. Takım olarak çalışın

Sahtekarı keşfetmek için, ondan daha etkili bir şey yoktur. takım çalışması, bir noktada sahtekarla işbirliği yapıyor olabilir ve bunu bilmiyor olabilirsiniz, bu kaçınılmaz bir şeydir, ancak sonunda onu keşfedebilirsiniz. Başlangıçta, diğer kullanıcıların renklerine ve isimlerine çok dikkat etmenizi öneririz, böylece zamanı geldiğinde bileceksiniz: kime oy vereceğinizi, suçlayacağınızı veya sadece kiminle konuşmanız gerektiğini bileceksiniz.

3. Haritayı iyi bilin

Diğer taraftan, bulunduğun haritanın detaylarını iyi ezberle. Bu sayede hızlı bir şekilde ilerleyebilecek ve her şeyin nerede olduğunu, tam olarak nerede bir ceset gördüğünüzü öğrenebilecek ve yanılma riski olmadan her an her yeri bilgilendirebileceksiniz.

Herhangi bir şüpheli davranışa dikkat edin ve gördüğünüz cesetleri hemen bildirmekten çekinmeyin. Dikkat ederseniz, sonunda kendilerini ele veren sahtekarların nasıl olduğunu göreceksiniz. bu genellikle sahip oldukları garip davranışlar Bunlar şunlardır: Öldürebilirler, görev yapmazlar ve amaçsızca hareket ederler, havalandırma yarıklarından girebilirler ve bize Free Fire’ı hatırlatan haritada genellikle bir yerden diğerine çok hızlı seyahat ederler.

5. Ölsen bile oynamayı bırakma

Bir sahtekarın ellerinde öldükten sonra hala bir şeyler yapabilirsiniz. Bu noktada bir hayalet olursunuz ve artık diğer oyuncularla iletişim kuramasanız da, yine de görevleri tamamlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Duvarlardan geçebildiğiniz için artık çok daha hızlı olduğunuzu unutmayın.

En iyi sahtekar olmak için Aramızda hileler

Sahtekar veya sahtekarların dikkate alması gereken iki temel amaç vardır. Bunlardan biri, tüm mürettebat üyelerini keşfedilmeden öldürmektir. Diğer amaç ise ekiplerin meydana gelen teknik sorunları çözmek için zamanında gelmemesi niyetiyle tesisleri sabote etmektir. Bu rolün iyi yanı, görevlerimizi kolaylaştıran birçok beceriye sahibiz. Ancak, sahtekarlar için bu Aramızdaki hileleri her zaman aklınızda tutmanız iyi olabilir.

6. Akıllıca hareket edin

Herhangi bir şüpheli davranış, sizi gözlemlemelerine ve size karşı daha dikkatli olmalarına neden olacaktır. Bu yüzden bu rolle ilgili en önemli şey, mümkün olduğunca doğal davranve. Açıkçası kimsenin seni cinayet işlerken görmemesi ya da havalandırmalardan girip çıkmaması önemli. Her zaman masum görünmeye çalışın ve mazeretinizi hazırlayın.

7. Normal davranın

Bunun için ekipteymiş gibi davranmanız, yani iş arkadaşlarınızla iletişim kurmanız, onlara yardım ediyormuş gibi davranmanız ve görevleri yerine getirmeniz önemlidir. Cinayetlerinizi planlarken diğerlerinden biri gibi davranın. Bu strateji fark edilmemenizi sağlayacaktır.

8. Pişmanlık yok

Sahtekar olmak ve iyi yapmak, en etkili şey kirli oynamaktır. Bu temel bir şey, pişmanlık duyamazsınız, bir ortaktan kurtulmak için oy vermek zorunda kalsanız bile, her şeyi yapmak zorundasınız. Sonunda onları öldürmek için güvenlerini bile kazanın. Tarafsız olmaya çalışın ve kendinize çok fazla dikkat çekmeyin. Bütün bunları hesaba katmak seni iyi bir sahtekar yapacaktır.

9. Diğer sahtekarlarla işbirliği yapın

Mürettebat oluşturmak önemliyse, daha fazla sahtekarın olduğu bir oyundaysanız, bu daha az önemli değildir. En akıllı şey, birbirinize yardım etmenizdir.. Suikast planlayın ve şüpheden kaçınmak için strateji oluşturun. Dikkati başka yöne çekmek için kendinizden birini feda etmeyi bile kabul edebilirsiniz.

10. Öldürürken sabırlı olun

Deli gibi öldüremezsin çünkü sonunda seni yakalarlar, her cinayet tanık bırakmayacak şekilde planlanmalıdır. Bu yeteneğin etkinleştirilmesi için minimum süre gerektiğini unutmayın, 10 ila 60 saniye arasında. Birinin yalnız kalması durumunda mürettebatın herhangi bir karışıklığından yararlanın. Oyunun başlarında öldürmek de mürettebat üyelerini aradan uzak tutmak için iyi bir fikirdir. Başlangıçta henüz herhangi bir şüphe olmayacak. Hayatta kalma kabiliyetini artırmak için, doğrudan mürettebatın en zekisini gördüğünüz kişiye gidin.

Gerçek: Oynadığınız role bağlı olarak, rakiplerinizin önüne geçebilmek için bu ayrıntıların ve önerilerin her birini düşünün.

Bunlar Aklınızda bulundurmanız gereken Aramızdaki hileler, iyi bir mürettebat üyesi olmak ya da sahtekarların en iyisi olmak istiyorsanız. Gibi moda oyunlarına şüphesiz iyi bir alternatif madeni para ustası veya bedava ateş.

Leave a Reply