Otomatik Düzeltme, sunumlarımızı oluşturan içeriği düzenlemek ve hizalamak için yeni Power Point işlevidir.

Birkaç gün önce Excel’in elektronik tablolara erişimi kolaylaştırmak için nasıl yeni bir iyileştirme aldığını gördük ve şimdi PowerPoint gibi bir başka Office uygulamasından haber almaya hazırlanıyor. «Otomatik Düzeltme» adını verdikleri yeni bir işlev (Otomatik tamir).

Office 365 abonelerinin PowerPoint’in web versiyonunda yararlanabilecekleri bu seçenek sayesinde, sunum oluştururken oluşabilecek uyumsuzluklar ve problemler düzeltilebilir akış şemaları veya çizimler gibi karmaşık öğelerle.

karışıklık bitti

Kendi Kendine Düzeltme

“Otomatik Düzeltme” yeni bir özelliktir Office 365 aboneleri tarafından kullanılabilirPowerPoint’in web sürümünde kullanabilecekleri hem özel hem de ticari.

Bu seçeneği kullanmak için iki yöntemimiz var. İlk olarak, otomatik olarak sıralanmasını istediğimiz elemanları seçmeli ve ardından sekmeye tıklamalıyız. “Başlama”gruba katıl “O çizdi”tıklamak “Düzenlemek” ve sonra seçin “Kendini Düzeltme”.

{«videoId»:»x803ozm»,»autoplay»:true,»title»:»Bilgisayarın önüne nasıl düzgün oturulur»}

Bunu yapmanın başka bir yolu öğelerden birine sağ tıklayın vebağlam menüsünde öğesini seçin. “Kendini Düzeltme”.

Kendi Kendine Düzeltme

Bu şekilde sunumun tüm unsurları otomatik olarak hizalanacak ve gerekirse boyut olarak da ayarlanacaklardır. Bir akış şeması durumunda, bağlantı hatları bile bizim hiçbir şey yapmamıza gerek kalmadan kopacaktır.

Office 2019 ve Office 365: Bunlar, mükemmel ofis paketinin benzerlikleri ve farklılıklarıdır.

bir fonksiyon önemli olabilecek zamandan tasarruf sağlar ve bu, tüm öğeleri tek tek, fare elimizde ayarlamak zorunda olduğumuzu unutturacak. Şimdi tüm süreçten sorumlu olacak PowerPoint olacak.

Daha fazla bilgi | OfficeVía’nın blogu | DR Pencereleri

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Otomatik Düzeltme, sunumlarımızı oluşturan içeriği düzenlemek ve hizalamak için yeni Power Point işlevidir. aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…