Orange, yeni teklifiyle barlar için futbol oranını düşürdü

Portakal dün 2021’in ikinci çeyreğine ilişkin sonuçlarını açıkladı ve ayrıca aşağıdakileri içeren yeni Aşk oranlarını açıklama fırsatı buldu. Futbol yenilendikten sonra Telefonica ile anlaşma gelecek sezon için. Kişiler için fiyat ise bu yıl 5 euro arttıbarlar yeni operatör indirimi ile şanslı.

Movistar, Vodafone ve Orange için paketler barlar, oteller ve restoranlar (HORECA) futbol gibi büyük spor müsabakalarını içerir. Sundukları fiyatlar, genellikle 250 Euro civarında rakamlarla nispeten benzerdir. Bu yıl, örneğin, Movistar+ Bares gibi ayda 214,88 Euro’ya (KDV hariç) uygun fiyatlı tekliflerimiz vardı, ancak operatör fiyatları 1 Eylül’den 1 Eylül’e yükseltecek. 246,28 Euro (KDV hariç)bu yüzden yeni Orange teklifi daha da ilginç olacak.

Tüm futbol ile 6 ay boyunca ayda 220 Euro

teklifi Turuncu TV Barları Dan başlar 6 ay boyunca aylık 220 Euro Yeni futbol sezonunun başladığı Ağustos ayı boyunca kaydolursanız. Fiyat, belediyenin sakinlerinin sayısına bağlı olarak değişecek ve 220 avro orijinal fiyata 76 Euro tasarruf 6 ay boyunca. Bu 220 avro, nüfusu 10.000’den az olan (asgari) belediyeler içindir ve bu fiyata aşağıdakiler dahildir:

  • Simetrik Fiber 300 Mbps (19/09/2021 itibariyle 1 Gbps)
  • Sınırsız ülke içi aramalı sabit hat
  • Sınırsız arama ve GB ile 2 mobil hat ve uluslararası sabit hatlara 300 dakika
  • Tüm futbol: LaLiga Santander, LaLiga SmartBank, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve UEFA Süper Kupa maçı

Dilerseniz DAZN ile Premier Lig ile 30 Eylül’e kadar ücretsiz sözleşme yapmak mümkün (F1 veya MotoGP ile sözleşme yapılamaz). 1 Ekim itibariyle, fiyat küresel teklife 30 avro daha artacak. Ayrıca aşağıdakiler gibi daha fazla içerik mevcut olacaktır:

  • Diğer sporlar: tenis (Eurosport 1 ve 2), bisiklet (Tour de France, Giro d’Italia ve Vuelta a España), Tokyo 2021 Olimpiyatları, boks maçları ve motor sporları vb.
  • Müzik ve eğlence kanalları: 23 DTT kanalı ve MTVLive, Festival 4K, MTV İspanya, bölgesel kanallar (ETBsat, Galicia TV…)

55 inç Xiaomi TV ve ücretsiz cep telefonu

Ayrıca, maksimum hızda 30 cihaza kadar ek ücret ödemeden Business WiFi buluyoruz. Ayrıca Legálitas ile istişare sınırlaması olmaksızın yasal tavsiyemiz, uzman teknolojik tavsiye ve antivirüs servisi ile Tu Experto servisi ile günde 24 saat, yılda 365 gün ve Amazon Prime 12 ay boyunca ücretsiz. Buna karşılık, bu oranı daraltan çubuklar bir fiyat alabilecektir. Xiaomi Mi LED P1 55 inç Akıllı TV ve bir 0 Euro’ya Samsung Galaxy A02s.

Orange’dan, pandemi sırasında çok acı çeken konaklama sektörünü kendilerine ihtiyaç duydukları her şeyi sunan bu promosyonla desteklemek istediklerini teyit ediyorlar. İspanya nüfusunun yarısı her sezon en az bir maç izlemek için bir mekana gidiyor ve 5 milyonu bunu düzenli olarak yapıyor. Ortalama olarak, her hayran bir etkinlikte 2 ila 3 içki tüketiyor ve yaklaşık 13 avro harcıyor.

Ücret kalıcılığı yokLove Empresa teklifi devam ettiği sürece futbolu iptal edebilmek.

Orange postu, ADSLZone’da ilk kez sunulan yeni teklifiyle barlar için futbol oranını düşürdü.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…