Orange TV yeni bir ücretsiz televizyon kanalı ekliyor

bu operatörler çoğu ödemeli TV platformlarına yeni içerik eklemeyi içeren sürekli kanal hareketleri yaparlar. Bugün Orange adlı yeni bir kanalın eklendiğini duyurdu. televizyonsağlık ve zindelik odaklı.

televizyon sahip olmayı hedefleyen bir kanaldır. %100 pozitif programlama. Amacı, refahımızı iyileştirmek, teşvik etmektir. Çevre bakımı ve bir tane var doğru besleme. Böylece beslenme ve sağlıklı alışkanlıkların yanı sıra, yoga ve pilates onları evde takip etmek. Kanal yıllardır mevcuttu Latin Amerika ve Amerika Birleşik Devletleri, ve şimdi İspanya’ya yalnızca Orange TV aracılığıyla ulaşıyor. Şu anda Amerika Birleşik Devletleri ve Latin Amerika’da 15 milyondan fazla eve ulaşıyor.

Spor, yemek ve sağlık: Inti TV’nin içeriği

İçeriği arasında en popüler İspanyolca konuşan diyet etkileyicilerinden bazılarını buluyoruz. Bunlardan biri, Madrid’de yaşayan ve Zen dersleri vermeye odaklanan İrlandalı bir yazar ve öğretim görevlisi olan Suzanne Powell.

Ayrıca bir Ekvadorlu-Lübnanlı buluyoruz. Kristina Carrillo-BucaramInstagram’da şu şekilde bilinir: @FullyRawKristina, burada bir milyondan fazla takipçisi var. Sağlıklı, doğal ve vegan içerikli tarifleriyle tanınır. İçeriği de var. Rebecca Eisenmanolarak bilinen @VerdeyRebelde ve Instagram ve Yeşil Nesil’in destekçisi, özgür, sağlıklı ve bilinçli yaşamak için birçok tavsiye ile.

inti tv programları

Bununla birlikte, cımbızla alınması gereken içerikler de olacaktır, örneğin: Bob Lind, şifalı otlar, akupunktur ve alternatif tıpta “uzman”. Alternatif kelime kolayca “Çalıştığı kanıtlanmamıştır ve herhangi bir tıbbi veya sağlık kontrolüne sahip değildir” olarak çevrilebilir.

Yeni orijinal içerik yakında geliyor

Halihazırda kanalın bulunduğu ülkelerde yayınlanan bu içeriklere ek olarak, yakında bununla ilgili özgün yapımları da ekleyecekler. ataların uygulamaları ve bilgisidiğer mevcut uygulamalara kıyasla doğa ile daha büyük bir simbiyoz ile.

Kanal artık şurada mevcut: 88’i ara, Escapa TV ve Ten arasında. Gördüğümüz gibi Orange yeni kanallara ve içeriklere bahis yapmaya devam ediyor. Geçen Ağustos ayında operatör 7 yeni kanal ekledi: Run:Time, Game Toon G, Love Nature, Inti, Trace Sports Star, Euronews ve Qwest Mix. Bu Orange kanallarından bazıları, Samsung TV Plus ve Pluto TV gibi platformlarda zaten mevcuttu. Daha sonra, Ağustos sonunda Al Jazeera English HD’yi eklediler, Eylül’de ise tekliflerine herhangi bir ekleme yapmadılar. Ne yazık ki, şu anda Orange TV’ye daha fazla 4K kanal eklenmiyor.

Orange TV sonrası, ADSLZone’da ilk kez ortaya çıkan yeni bir ücretsiz TV kanalı ekler.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…