Orange TV Total vs Orange TV Play: canales, tarifas y limitaciones de los paquetes de televisión de Orange

Orange TV Total vs Orange TV Play: Orange TV paketlerinin kanalları, oranları ve sınırlamaları

Orange TV Total vs Orange TV Play: Orange TV paketlerinin kanalları, oranları ve sınırlamaları

Bir buçuk yıldan biraz daha uzun bir süre önce Orange, televizyon teklifini tamamen yeniledi ve o zamandan beri iki iyi farklılaştırılmış paket kataloğunda: TV Play, daha temel ve TV Total, daha eksiksiz. İkincisi, Orange kod çözücüyle birlikte gelirken, birincisine yalnızca bilgisayardan veya mobil cihazlar ve Akıllı TV’ler için Orange TV uygulaması aracılığıyla erişilebilir.

Ayrıca, her biri Belirli Aşk oranlarıyla ilişkilidir. ve kendi kanal teklifine sahiptir. Şimdi size Orange TV Total ve Orange TV Play’in nasıl benzer olduğunu ve nasıl farklı olduklarını anlatacağız.

Orange TV Play: birden fazla cihazda 50’den fazla kanal

Turuncu Tv Oynat 02

Orange TV Play; Love Original, Love Extra, Love Original Plus ve Love Extra Plus fiyatlarına dahildir. Ayrıca, başta da belirttiğimiz gibi, TV Play, kod çözücüyle uyumlu değilbu nedenle tabletler, akıllı telefonlar, bilgisayarlar, bazı Akıllı TV’ler ve Chromecast ve Firestick gibi aksesuarlar için çoklu cihaz hizmeti aracılığıyla erişilir.

Orange TV: Set üstü kutu olmadan Orange TV izlemek için tüm uyumlu TV'ler ve cihazlar

bu turuncu tv uygulaması Beş cihazda kullanılabilir ve herhangi bir canlı yayının başladığını görme (StarOver), son 7 gün içinde yayınlanan içeriklere erişim, çevrimdışı olarak görüntülemek için içerik indirme veya bulutta kayıt yapma gibi gelişmiş işlevlere sahiptir.

Orange TV Total bir kod çözücü ile birlikte gelirken Orange TV Play’e yalnızca bilgisayardan veya Orange TV uygulaması aracılığıyla erişilebilir

İçerik açısından Orange TV Play, DTT kanalları (bölgesel olanlar dahil) dahil olmak üzere 50’den fazla kanal içerir, özel kanal Kanal Serisi (kendi yapımlarını da yayınlayan) ve CNN, BBC Worldnews, Caracol, TV5 Monde, DW News, Aljazeera ve Pro TV gibi uluslararası kanallar.

Ayrıca TV Play, aşağıdakilere erişmenizi sağlar: AMC Selekt kanalı (isteğe bağlı içeriği değil) ve Run Time, Gametoon, Love Nature, INTI, Trace Sports Star, Euronews ve Qwest Mix gibi diğer eğlence kanalları. Ayrıca Videoclub sinemasını kiralayabilir veya isteğe bağlı olarak Orange’ın sunduğu platformlardan veya isteğe bağlı paketlerden birini ayda 3 Euro’dan kiralayabilirsiniz.

Orange TV Total: tüm futbol ve kod çözücü ile

Turuncu Tv Toplam

Orange TV Total, Love Total, Love Total Plus ve Love Total Plus 4 fiyatlarına dahildir.Bu durumda tüm özellikleri ile çoklu cihaz hizmetine ek olarak, kod çözücü ile birlikte gelir4K içerik, Dolby 5.1 ses, yüzlerce uygulamaya doğrudan erişim ve uzaktan kumanda sunan .

Çevrimdışı izlemek için iOS ve Android'de Orange TV'den içerik nasıl indirilir

Orange TV Total’de içerik teklifi TV Play’i içerir ve bunu 90’dan fazla kanala çıkarır. Hepsinin arasında, tüm futbol bizde (Movistar LaLiga ve Movistar Liga de Campeones ile birlikte) ve çok sayıda film, dizi, spor, belgesel ve eğlence kanalı.

Kendisine özel söz 40,00 saatten fazla isteğe bağlı içerikOrange TV Play’de zaten sahip olduğumuz Videoclub’dan film kiralamayı tamamlayan .

Orange televizyonunu genişletme seçenekleri

Premium Paketler

Önceden premium tematik paketler yalnızca Orange TV Total müşterileri için mevcuttu, ancak şimdi operatör TV Play kullanıcılarının bunları sözleşme yapmasına da izin veriyor. Bu şekilde, Orange’ın televizyon teklifini aşağıdakilerden herhangi birini ekleyerek tamamlamak mümkündür. aşağıdaki paketler herhangi bir kalıcılık olmadan:

 • Terör (ayda 3 euro): KARANLIK ve Gezegen Korkusu.

 • Çocuk Maks (Ayda 3 Euro): Panda Kanalı, Lolly Kids ve Cartoon Network.

 • Ekstra Sporlar (ayda 5 Euro): Fast&FunBox, FightSports, Extreme Sports ve Fight Box.

 • Premium Müzik (ayda 5 Euro): iConcerts, Classica Mezzo Live, DJAZZ, Sol Música ve Festival 4K.

 • LifeStyle (ayda 3 Euro): My Zen TV, Fashion 4K, OUTtv ve Escapa TV.

 • Motor (ayda 3 Euro): Garaj TV, MotoADV, Speed ​​Factor 4K ve isteğe bağlı Discovery Motor.

 • Fransa Doğrudan (ayda 3 Euro): M6, Gulli, Fransa 2 ve Fransa 5.

 • Yetişkin yüzme | Toonami (ayda 3 Euro): animasyon ve holigan serisi.

Ayrıca Orange TV Play ve Orange TV Total müşterileri de sözleşme imzalayabilir aşağıdaki platformlar ve kanallar:

 • StarzPlay (ayda 4,99 Euro).

 • Rakuten (ayda 4,99 Euro): İlk ay herkes için ücretsizdir.

 • FlixOlé (ayda 2,99 Euro): İlk ay herkes için ücretsizdir ve ayrıca Orange TV Total müşterileri için Somos’u içerir.

 • Palamut TV (ayda 3,99 Euro).

 • Ubeat (ayda 3 Euro).

 • Cazavisión (ayda 6,95 Euro).

Orange TV Total müşterileri ayrıca özel koşullar altında Netflix’e kaydolabilir ve Movistar Series 2 kanalı ayda 5 avroya. Bu iki seçenek Orange TV Play’de mevcut değildir.

Daha fazla bilgi | Portakal

– Haberler Orange TV Total vs Orange TV Play: Orange TV paketlerinin kanalları, oranları ve sınırlamaları aslen yayınlandı Engadget Mobil Laura Sacristan’ın fotoğrafı.

Leave a Reply