Orange ya permite contratar sus paquetes premium de televisión a los clientes de TV Play desde 3 euros al mes

Orange, TV Play müşterilerinin premium televizyon paketlerini ayda 3 Euro’dan satın almalarına izin veriyor

Orange, TV Play müşterilerinin premium televizyon paketlerini ayda 3 Euro'dan satın almalarına izin veriyor

Görünüşe göre Orange, birçok haberi duyurmak için bu haftadan yararlanmaya karar verdi: video gözetim çözümünün lansmanına ve 700 MHz bandında 5G dağıtım planının başlamasına, şimdi Orange TV’yi etkileyen haberler var. Ve operatörün işe alımını yeni açmış olmasıdır. ek premium içerik TV Play teklifinin müşterilerine.

Bu, şu andan itibaren TV Play müşterilerinin televizyon teklifinizi tamamlayın Ayda 3 Euro’dan başlayan ve kalıcı olmayan Orange premium tema paketlerinden herhangi birini ekleyerek. Bunların arasında örneğin Korku, Spor, Motor veya LifeStyle var.

Herkes için tematik ve premium televizyon

Premium Paketler

Şu anda, TV Play fiyatlara dahildir Love Original, Love Original Plus, Love Extra ve Love Extra Plus. Bu televizyon teklifi, DTT ve uluslararası kanalların yanı sıra AMC’nin Selekt kanalına ve Run:Time, Gametoon, Love Nature, Inti, Trace Sports Star, Euronews ve Qwest Mix gibi diğer eğlence kanallarına erişim sağlıyor.

Orange TV: Set üstü kutu olmadan Orange TV izlemek için tüm uyumlu TV'ler ve cihazlar

TV Play’den Videoclub’ın sinemasını kiralamak veya isteğe bağlı olarak STARZPLAY, Rakuten TV ve FlixOlé’yi kiralayın“Kayıt”, “Başlangıç” (başlangıçtan görünüm), “Son 7 gün” ve “Çoklu cihaz” gibi işlevlere erişimin yanı sıra beş cihaza kadar içeriğe erişim sağlar.

Şu andan itibaren, TV Play müşterileri aşağıdakilerden herhangi birini ekleyerek televizyon tekliflerini tamamlayabilecekler. premium tema paketleri Orange’ın herhangi bir kalıcılığı olmadan:

  • Terör (Ayda 3 Euro): DARK ve Planet Horror.

  • Çocuk Maks (Ayda 3 Euro): Panda Kanalı, Lolly Kids ve Cartoon Network.

  • ekstra spor (Aylık 4,13 Euro): Fast&FunBox, FightSports, Extreme Sports ve Fight Box.

  • Premium Müzik (ayda 5 Euro): iConcerts, Classica Mezzo Live, DJAZZ, Sol Música ve Festival 4K.

  • yaşam tarzı (Ayda 3 Euro): My Zen TV, Fashion 4K, OUTtv ve Escapa TV.

  • Motor (Ayda 3 Euro): Garaj TV, MotoADV, Speed ​​Factor 4K ve Discovery Motor.

  • Fransa Doğrudan (Ayda 3 Euro): M6, Gulli, Fransa 2 ve Fransa 5.

Bu paketlere ek olarak (şimdiye kadar Orange TV Total ile sınırlı), TV Play zaten işe almaya izin veriyor ayrıca Acorn TV (ayda 3,99 Euro), Ubeat (ayda 3 Euro), Adult Swim-Toonami ve Cazavisión (ayda 6,95 Euro).

Daha fazla bilgi | turuncu televizyon

– Haberler Orange, TV Play müşterilerinin premium televizyon paketlerini ayda 3 Euro’dan satın almalarına izin veriyor aslen yayınlandı Engadget Mobil Laura Sacristan’ın fotoğrafı.

Leave a Reply