Orange, PS5’te çekiliş yapıyor: konsolu kazanmak için nasıl katılınır?

Portakal genellikle çok atar promosyonlar ve çekilişler her küçük zaman. Operatör, son aylarda birkaç PlayStation konsolu için çekiliş yaptı ve şimdi bunlardan birini ele geçirme fırsatınız var. Playstation 5 itibaren Sonyşu anda neredeyse hiç PS5 stoğu olmadığı düşünüldüğünde bunun için mükemmel bir fırsat.

bu turuncu tarafından başlatılan çekiliş geçen 1 Nisan’dan beri mevcut ve mevcut olacak 31 Temmuz 2021 saat 23:59’a kadar., yani katılmak için bolca zamanımız var. İspanya’dan herhangi bir kişi çekilişe katılabilir, operatörün müşterisi olup olmadıkları. Bunun ötesinde, reşit olmak ve İspanyol topraklarında ikamet etmek gereklidir.

Katılmak için verilerimizi vermemiz yeterli

Katılmak için bu bağlantıya gitmeniz ve adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi, iletişim telefon numaranızı girmeniz, hangi operatöre ait olduğumuzu ve konut ve iş segmentinin müşterisi olup olmadığımızı söylemeniz yeterlidir. Ayrıca hangi ilde oturduğumuzu ve reşit olduğumuzu da belirtmeliyiz. Bu verileri vererek, operatöre gelecekteki promosyonlar için bizimle iletişime geçmesine izin vermiş oluyoruz. Verilerimizi kaydettikten sonra, en yakın mağazamızı seçmemiz ve telefon numaramızın doğru olduğundan emin olmak için SMS ile alacağımız bir kodu girmemiz gerekecek.

Kazananlar Ağustos ortasında seçilecek

Vive la Fibra promosyonunun tek bir ana kazananı ve ilkinin koşulları karşılamaması veya şirket tarafından iletişime geçilememesi durumunda 3 yedek kazanan olacaktır. arasında çekiliş yapılacaktır. 11 ve 15 Ağustos 2021. Kazanan seçildikten sonra, sağlanan yöntemlerle kazandığınıza dair bilgilendirileceksiniz. Kazanan, ödülün kabul mektubunu, DNI’nin bir fotokopisini, görüntü haklarının devir belgesini ve operatör tarafından istenen diğer ek belgeleri göndermelidir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda her zaman Orange müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu çekilişte hediye edilen konsol, 499 Euro değerindeki disk oynatıcılı model, en eksiksiz ve fiziksel formattaki oyunlarla uyumluluğu nedeniyle elde edilmesi en zor olan, oyun satın almanıza, oynamanıza izin veren konsol. , ve sonra onları sat ve biraz para biriktirmek için doğrudan ikinci el satın al.

Orange çekilişi bir PS5: konsolu kazanmak için nasıl katılınır yazısı ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…