Orange estrena una nueva solución de videovigilancia compatible con Orange Smart Home por 3 euros al mes

Orange, Orange Smart Home ile uyumlu yeni bir video gözetim çözümünü ayda 3 Euro karşılığında piyasaya sürüyor

Orange, Orange Smart Home ile uyumlu yeni bir video gözetim çözümünü ayda 3 Euro karşılığında piyasaya sürüyor

İki yıldan biraz daha uzun bir süre önce, Eylül 2019’da Orange, Google Asistan ile uyumlu ve Orange Akıllı Ev uygulamasından kontrol edilebilen dört cihaz paketiyle Akıllı Ev portföyünü piyasaya sundu. Bazıları zaten durduruldu, ancak diğerleri pazarlanmaya devam ediyor ve sadece memnuniyetle karşıladılar. yeni video gözetim çözümü.

Orange’ın bu yeni teklifi, 24 ay boyunca ayda 3 Euro’ya, yönetilebilen bir SPC video güvenlik kamerası içeriyor. Orange Smart Home mobil uygulamasından. Kısacası, Yoigo (HomeGO ile) gibi diğer operatörler tarafından halihazırda sunulana benzer, bağlı ev için bir güvenlik çözümüdür, ancak bu durumda bir alarm içermez.

Sadece operatör müşterileri için

Video gözetimi Turuncu

Orange’ın kariyerindeki ilk adımı yenilenen Akıllı Ev stratejisi müşterilerin Orange Smart Home uygulaması aracılığıyla yönetebilecekleri bir video gözetim çözümüdür. Ancak operatör, bunun bir özel güvenlik hizmeti olmadığını ve herhangi bir alarm alma merkezine bağlı olmadığını açıklar.

Operatörlerin tarifelere ek olarak sundukları budur: alarmlar, bankacılık, sağlık ve daha fazlası

Operatöre göre, bu yeni lansman, aşağıdakileri içeren kendi kendini yöneten bir üründür. bir video gözetim SPC kamerası ve Orange Smart Home uygulaması (iOS ve Android için kullanılabilir). Bu şekilde, ampuller veya akıllı fişler gibi diğer bağlı nesnelere ek olarak, mobil üzerinden bir veya daha fazla kamera yönetilebilir.

Çalışmak için sadece kamera elektrik ve WiFi gerektirir. SD karta (dahil) FullHD video kaydı, gece görüşü, uzaktan kumanda ile 360 ​​derece görüş, hareket ve ses algılama ve dahili mikrofon ve hoparlör sayesinde iki yönlü ses sunar. Ayrıca 2,4 GHz ve 5 GHz WiFi ve Google Nest Hub ve Alexa ile uyumludur.

Turuncu Akıllı Ev

Uygulamadan, müşteri şunları yapabilir: odaya gerçek zamanlı erişim kameranın kurulduğu, otomasyonlar oluşturun, uyarı ve bildirimler alın, hareketler veya giren ve çıkan insanlar algılandığında olayları kaydedin ve hatta o sırada evde olan aile üyeleriyle konuşun.

Bu çözümün fiyatı 24 ay boyunca ayda 3 Euro herhangi bir Orange oranı ile. Başka bir deyişle, operatör müşterilerine özeldir (aslında Orange Smart Home uygulamasına erişim kimlik bilgileri Mi Orange uygulamasına girmek için kullanılanlarla aynıdır).

Daha fazla bilgi | Turuncu Akıllı Ev

– Haberler Orange, Orange Smart Home ile uyumlu yeni bir video gözetim çözümünü ayda 3 Euro karşılığında piyasaya sürüyor aslen yayınlandı Engadget Mobil Laura Sacristan’ın fotoğrafı.

Leave a Reply