Orange, müşterilere özel fiber, mobil ve TV’li iki tarife başlattı

büyük olanlar operatörler teklif etmek için her zaman bahse girerler yakınsanmış paketler mümkün olduğunca çok ürünle. Şimdi Orange, televizyon kiralamak isteyen müşterilerin bunu uygun fiyatlı paketlerle yapmasını mümkün kılmaya çalışıyor. 1 Gbps’ye kadar fibertüm televizyonlar ve sınırsız hatlar.

Spesifik olarak, seçebileceğiniz iki oran vardır.Halihazırda operatörün müşterisi olanlar: Aşk Toplam Baz ve Aşk Toplam Sınırsız Baz. İki oran arasındaki temel fark, gigabayt limitli oranlara sahip olduğumuz mobil fiyatların koşullarıdır, ikincisi ise sunduğu her şeyde sınırsızdır. Her ikisinde de Orange roaming olmasına rağmen aylık indirim olmaması ve Netflix’in olmaması karşılığında her iki oran da yeni müşterilere sunulanlardan daha ucuz. Her şeyi ayrıntılı olarak ele alalım.

Turuncu Aşk Toplam Fondöten

Love Total baz ile sözleşme seçeneğimiz mevcuttur. simetrik fiber optik itibaren 600Mbps veya 1Gbps, sınırsız aramalı sabit hat dahil. Mobilde, ortak bir alanı paylaşan iki hattımız var. 30 GB bonus ikisi arasında. Hatlardan birinde sabit hatlara ve cep telefonlarına sınırsız çağrı, diğerinde çağrı kurulumu için dakikada 0 sent ve 40 sente çağrı var. Bu ikinci satır, paylaşılan bonusun yalnızca 10 GB’ını kullanabilir.

Bu fiyat aynı zamanda tüm futbolu içeren Orange TV Total paketini ve ücretsiz bir Orange hizmeti olarak Amazon Prime’ı da içerir. Fiyatı 600 Mbps modu için aylık 84,95 Euro ve 1 Gbps modu için aylık 94,95 Euro’dur. Gördüğümüz gibi, paket Love Total’den 5 Euro daha ucuz.

Orange Love Toplam Sınırsız Baz

Bu oran durumunda, sınırsız çağrı ile sabit bir hat ile seçim yapabileceğiniz 600 Mbps veya 1 Gbps’lik aynı optik fibere sahibiz. Büyük fark şu ki, mobil tarifeler çok şeye sahipler sınırsız arama olarak veritüm futbol ile Amazon Prime ve Orange TV Total’e ek olarak.

600 MBps modu için fiyatı 99,95 euro, 1 Gbps modu istiyorsak ayda 109,95 euro’ya yükseliyor. Gördüğümüz gibi, nihai fiyat da operatörün yeni müşterilerinin ilk üç ay %50 indirimden yararlandıktan sonra ödediği fiyattan 5 Euro daha düşük.

Bu oranların kaybettiği tek şey, en azından mevcut müşterilere, ilgilenmedikleri takdirde bu seçenekten vazgeçme seçeneği sunan Netflix HD’nin ücretsiz olarak keyfini çıkarabilme olasılığıdır. Geri kalan multimedya içeriği, film kanalları, diziler ve tüm futbol ile Orange TV’ye dahil edilmiştir.

Orange, ADSLZone’da ilk kez müşterilere fiber, mobil ve özel TV ile iki tarife başlattı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos