Orange her hafta bir PlayStation 5 hediye edecek

PS5 veya Xbox Series X? Yeni nesle geçiş yapmak isteyen birçok kullanıcının kendilerine sorduğu büyük soru bu. Birçoğu PlayStation 5’in avantajlarına teslim olurken, diğerleri Microsoft makinesinin argümanına daha fazla ikna oldu. Ancak, iki yeni konsoldan birini ücretsiz alma şansımız olduğunda tüm bunlar ortadan kalkıyor. Bu durumda, sadece Orange’dan olduğumuz için bir yarışmaya katılabileceğiz. PlayStation 5 için haftalık çekiliş. Bu Ser de Orange promosyonuna katılmanız için tüm detayları ve koşulları size veriyoruz.

Orange’lı olmak bir fidelazasyon programı sadece Fransız operatörün müşterisi olmanın avantajları ve faydaları bulduğumuz. Her şey kalıcılık taahhüdü olmadan ve tamamen ücretsizdir. PS5’teki bunun gibi geçici promosyonlara ek olarak, aşağıdakilerden geçen bazı sabit promosyonlarımız var:

  • Amazon: Her ay, uygulamanız üzerinden erişilen farklı kategorilerde özel indirimlerimiz olacak.
  • Sizi şaşırtıyoruz: yarışmalar, doğrudan hediyeler, film ön izlemeleri, futbol maçları ve çok daha fazlası!
  • İndirimlerim: 70’den fazla markada alışverişlerimizde en iyi indirimler: restoranlar, moda, eğlence…
  • Kumbaram: Çevrimiçi alışverişlerimizin bir yüzdesi, faturadan tasarruf etmek veya ön ödemede yeniden şarj etmek için Turuncu Kumbara’da para biriktirir.
  • Cepsa: Cepsa benzin istasyonlarında yakıt ikmali yaparken 5 sent/litreye varan indirim.

12 Mart’a kadar haftada bir PS5

Erişmek için “Ser de Orange” girmeliyiz ve “Sizi şaşırtıyoruz” yazan sekme Bizi yarışmalara götürmek için tıklayacağız. Katılmak için “Her hafta bir PS5 veriyoruz” seçeneğine tıklayacağız. Temel olarak her hafta değişen video oyunları ile ilgili soruyu cevaplamaktan ibarettir.

ps5 turuncu

Örneğin, şimdi kendine “Mükemmel video oyunu senin için nasıl görünürdü ve neden?” diye soruyor. Cevabı kabul etmenin yanı sıra adı, soyadı, NIF, e-posta ve iletişim telefon numarasını da eklemeliyiz. yasal dayanak. Bazlarda aşağıdakiler gibi bazı önemli yönleri görebiliriz:

Promosyonun 5 Şubat ile 12 Mart 2021 tarihleri ​​arasında 5 haftalık küresel bir süresi olacak ve her katılım haftasında farklı bir soru belirleyecektir:

  1. 5-12 Şubat arası
  2. 12-19 Şubat arası
  3. 19-26 Şubat arası
  4. 26 Şubat – 5 Mart
  5. 5-12 Mart arası

18 yaşını doldurmuş gerçek kişiler veya İspanya topraklarında ikamet eden, faturalı veya ön ödemeli mobil hizmetlerden herhangi birinin konut müşterisi, serbest çalışanı veya Orange KOBİ’si olan tüm müşteriler katılabilir.

Haftalık geçerlilik süresi sona erdiğinde, bir sonraki Pazartesi, Orange personelinden oluşan ve bir önceki haftanın en orijinal cevabını seçecek ve haftalık kazanan olacak 2 kişilik bir jüri belirlenecektir.

Orange’ın her hafta bir PlayStation 5 hediye edeceği yazısı, ADSLZone’da ilk olarak çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…