OPPO’nun bir sonraki canavarı ortaya çıktı: Bu, sızıntılara göre Find X5 olacak

OnLeaks, bunlardan biri sızıntı yapanlar mobil dünyada en doğru, hem tasarımı hem de bazılarını ayrıntılı olarak filtreledi. OPPO Find X5 özellikleri ve teknik özellikleriOPPO’nun 2022 için bir sonraki üst düzey canavarı.

OPPO Find X3’ün halefi (Çin’de 4 sayısı “kötü şans” olduğu için OPPO X4’ü atlayacaktır) hakkında şu anda bilinen her şeyi anlatacağız. gelecek yılın ilk çeyreği ve bu, üst düzey Android’de rekabet edecek.

OnLeaks’e göre OPPO Find X5’in tasarımı bu.

X5'i bul

Sızdırılan görsellere göre OPPO Find X5, daha önce OPPO X4 serisinde gördüğümüz karakteristik tasarıma sahip bir terminal olacak. Kamera modülünün tasarımını öne çıkarır, çıkıntılı ve asimetrik, toplam üç odayı barındırıyor. Kaynağa göre, set 50 + 50 + 13 megapiksel olacak ve 32 megapiksel selfie ekrandaki gizli bir deliğe entegre edilecek. Geri kalan sürümler detaylandırılmamış olsa da, bellek 8 + 256 GB’den başlayacak.

Qualcomm izi olmadan bu OPPO için en iyi MediaTek işlemci bekleniyor

En iyi OPPO cep telefonlarını aramak için: bütçeye, zevklere ve kalite-fiyata dayalı satın alma rehberi

İşlemci, MediaTek tarihindeki en büyük sıçramalardan biri olan ve teknolojinin çoğunu Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1 ile paylaşan MediaTek 9000’e işaret ediyor. Bunun Pro değil, standart varyant olduğunu hatırlayalım, böylece Qualcomm işlemci OPPO Find X5 Pro için ayrılabilir.

F3

Panel ile ilgili olarak 6.78 inç Full HD+ çözünürlük, 120 Hz yenileme hızı ve AMOLED teknolojisi bekleniyor. Parmak izi okuyucu aynı, optik teknoloji ile. Sete güç sağlamak için hızlı şarjlı 5.000 mAh pil (henüz ayrıntılı değil).

{«videoId»:»x7zv0yp»,»autoplay»:false,»title»:»Oppo Find X3 Pro 5 İlk İzlenimler″}

Mart 2022 en popüler tarih Bu OPPO’nun sunumu için şirket henüz resmi olarak hiçbir şey açıklamadı.

– Haberler OPPO’nun bir sonraki canavarı ortaya çıktı: Bu, sızıntılara göre Find X5 olacak aslen yayınlandı Xataka Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…