OPPO Renove: OPPO cep telefonunuzu yenileme planı bu şekilde çalışır

OPPO Renove: OPPO cep telefonunuzu yenileme planı bu şekilde çalışır

OPPO Yenileme Asya akıllı telefon firması OPPO’nun, kullanılmış cihazınızın satışı için para kazanabileceğiniz ve bu bakiyeyi aynı üreticinin çevrimiçi mağazasından yeni bir tane satın almak için kullanabileceğiniz programıdır. Bu seçeneği duymadıysanız, size nasıl çalıştığını söylediğimize dikkat edin.

Mobil telefon sektörünün liderleri arasında yer alan şirket, kullanıcılarına terminallerini arızalansa veya çalışmıyor olsalar dahi yenilemeleri için çözüm sunuyor ve yeni OPPO akıllı telefonlarında en basit ve en uygun şekilde tasarruf edebiliyorlar.

Kullanılmış cihaz, çalışır durumda en az 10 Euro değerinde olmalıdır ve çalışmaması durumunda şirket size yayınlanan değerinin %40’ını ödeyecektir.

Ayrıca satın alabileceğiniz 950’den fazla telefon modelini içeren bir listeye sahiptir. Cihazınız listede yoksa, muhtemelen çok eski bir modeldir ve bunun için ticari bir satış noktası bulmak imkansızdır.

OPPO Renove nasıl çalışır?

Böylece programdan yararlanabilirsiniz OPPO Yenileme, şu adımları izlemeniz yeterlidir:

  • Adım 1: OPPO Renove web sitesine girin ve OPPO çevrimiçi mağazasından satın almak istediğiniz yeni ürünü seçin.
  • Adım 2: Satmak istediğiniz cihazları bulun, satışınıza ekleyin ve istenen bilgileri tamamlayın. İşlem tamamlandığında bir onay e-postası alacaksınız.
  • 3. Adım: Kullanılmış cihazınızı alacağınız tarihi seçin ve satış tutarıyla birlikte OPPO paranızı alın.
  • Adım 4: OPPO çevrimiçi mağazasına girerek istediğiniz OPPO ürününü satın alın. Bu süreçte indiriminizi almak için aldığınız kuponu girmeniz gerekmektedir. Kupon, tüm bilgiler işlendikten sonra, cihazın nihai tutarıyla birlikte postanın alınmasından itibaren 24-48 iş saati içinde gönderilecektir.

hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız OPPO Yenileme OPPO resmi sayfasını ziyaret edebilir ve SSS seçeneğini kontrol edebilirsiniz.

Leave a Reply