Online film izlemek için Popcornflix hakkında bilmeniz gereken her şey

Online film izlemek için Popcornflix hakkında bilmeniz gereken her şey

Çevrimiçi film izlemek sağlıklı bir eğlence şeklidir. Bu zamanlarda daha çok. İyi haber şu ki, akış platformlarının genişlemesi durdurulamaz görünüyor ve Netflix’e her zaman ücretsiz alternatifler var: patlamış mısır flix bunlardan biri olurdu, alternatif olarak geçerli olmasına rağmen, içeriğinin yasallığı konusunda her zaman şüpheler vardır, bu nedenle bilgileri ziyaret etmenizi tavsiye etmeden paylaşıyoruz. Kendi pahasına ve riski altındadır. Size daha önce bahsettiğimiz ücretsiz filmleri izlemek için eFilm gibi alternatifleri tercih ediyoruz.

Belki birçoğu bunu bilmiyor, ancak bu web sitesi 2014’ten beri tamamen yasal olduğunu iddia eden ve aylık abonelik olmadan, ancak ücretsiz içerik karşılığında film ve TV bölümlerini izleyebileceğiniz Avrupa kıtasında hizmet vermektedir. patlamış mısır flix görüntüleme deneyimine reklam ekleyin. Kataloğunu ve nasıl çalıştığını inceleyelim.

Netflix, HBO ve Amazon Prime Video gibi ücretli abonelik hizmetleri uzun süredir akışta standart olmuştur, ancak nispeten yeni bir ücretsiz, reklam destekli hizmet akışı oyunu değiştirmeye başlamıştır. Cebinizi riske atmadan dikkatinizi çekmek için yarışan birkaç çevrimiçi hizmet vardır, bu nedenle en popüler seçenekleri denemek kötü bir fikir değildir.

Popcornflix: ücretsiz çevrimiçi film izleyin

Platform patlamış mısır flix 2011’den bu yana New York’ta yerleşik, piyasadaki sinema filmlerinin en büyük bağımsız distribütörlerinden biri olan Screen Media Ventures’ın bir yan kuruluşu olan akış hizmetlerinin büyükanne ve büyükbabalarından biridir.

Evet tamam patlamış mısır flix Platform tarafından özel olarak üretilmiş bir içeriğe sahip değil, başka yerde bulamayacağınız çok sayıda bağımsız filme sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Film Hareketi 2015’ten beri başlıca yabancı bağımsız film yapımcılarından malzeme alıyor.

patlamış mısır flix Bu bizi çok heyecanlandıran bir akımın parçası ama her şeyin olumlu ve olumsuz yanları olduğu gibi, belki de bazıları için bu yayın hizmeti onlara ticari ara bulduğumuz geleneksel televizyon izleme deneyimini hatırlatıyor. Çeşitli abonelik ödeme şirketlerinin ortasında, alternatifler her zaman sinema sanatının en iyilerini sunar.

Popcornflix nasıl izlenir

İçeriği görüntülemek için herhangi bir ücret alınmadığından, hizmet çok çeşitli platformlarda mevcuttur, bu nedenle, keyfini çıkarmanın bir yolunu bulmakta sorun yaşamazsınız.

Bu konuda Pluto TV’ye benzer film ve dizileri doğrudan Pluto’nun web sitesinden izleyebilirsiniz. patlamış mısır flixAyrıca Android ve iPhone telefonlar için uygulamayı indirin veya hizmetleri Apple TV, Roku, Xbox ve Amazon Fire TV gibi akıllı cihazınızla senkronize edin.

Ücretsiz içeriğin keyfini çıkarmak için kaydolmanıza gerek yok, ancak fikrinizi değiştirirseniz, içeriği derecelendirme, şovu sosyal ağlarınızda paylaşma ve bazı etkileşimli şeyler yapma dahil olmak üzere akış deneyiminizi ayarlama fırsatına sahip olacaksınız. gördüklerinize göre GIF’ler oluşturmak gibi.

Kullanıcı arayüzü

Platformun kullanıcılar için hedefi, içeriğe hiçbir zaman iki tıklamadan daha uzak olmamaları ve bu sözü gerçekten yerine getirmeleridir. Telefon ve akış cihazı uygulamaları, ana ekranı yükleyerek içeriğe doğrudan bir yaklaşım sunar ve Popcornflix’in web tarayıcı sürümünün kullanıcıları için de çok kolaydır.

Ekranın üst kısmında filmler, TV şovları ve viral videolar arasında geçiş yapabilirsiniz. Oradan içerik, “Yeni Gelenler”, “En Popüler”, “Aksiyon”, “Drama” gibi kategorilere ayrılır. Boyunca, ekranın sağ üst köşesinde, hizmetin istediğiniz içeriği sunup sunmadığını hızlı bir şekilde kontrol etmenizi sağlayacak bir arama çubuğu vardır.

tüm platformlarda patlamış mısır flix Görüntünün kalitesi en dikkat çekici olumsuz noktalardan biri olmasına rağmen sorunsuz bir şekilde iletilmektedir. Çözünürlük kabul edilebilir ancak diğer akış alternatiflerinde alıştığımız standart tanımla aynı seviyede değil.

Benzer şekilde, dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da ekranda reklam vermektir, platform ücretsiz olduğu için hizmet, reklam geliri elde etmek için sık sık ticari molalarla telafi edilir. Programın süresine bağlı olarak bir dizi reklamımız var, reklamlar kısa olsa da yaklaşık iki saatlik bir film için 10 reklam arası bulabiliriz.

Popcornflix Kataloğu

Ücretli hizmetlerde olduğu gibi son çıkan film veya televizyon yayınlarını sunmasa da, büyük miktarda tanınabilir içerik ve Hollywood yıldızlarıyla popüler filmler buluyoruz. Ünlülerin sıkıntısı yok patlamış mısır flixçünkü bir döneme damga vuran isimler ve filmler bulacaksınız.

Arama yaparken, Komedi, Drama, Aksiyon, Korku, Romantik, Belgeseller, Aile, Nostalji ve Yabancı Filmler gibi bölümleri vurgulayarak ve ayrıca Bros Filmleri, İspanyolca, National Geographic, National Geographic gibi bir kataloğu vurgulayarak kapsamlı bir tür listesi mevcuttur. Vahşi, Eleştirmenlerce Beğenilen, Bilim Kurgu/Gizem, Vahşi Batı, Ekstrem Sporlar ve Rock Yıldızları.

Bazıları Kristen Bell’in oynadığı “The Lifeguard” ve Maggie Gyllenhaal ile birlikte “Sherrybaby” ve daha pek çoğu gibi pişmiş yüzlere sahip akıllı ve ilgi çekici bağımsız filmlere çevrimiçi olarak ücretsiz erişimimiz olacak.

Dijital kütüphanede ayrıca, sizi şaşırtacak bazı klasiklerin olduğu ünlü dizi ve televizyon programlarının yer aldığı bir bölüm de bulunuyor. Derin bir katalog olmasa da “Roseanne”, “21 Jump Street” gibi unutulmaz diziler veya “Hell’s Kitchen” gibi daha güncel materyaller bulabileceksiniz.

Bu da yetmezmiş gibi, internette viral materyaller de var, toplumumuzda şaşırtıcı özelliklerin, komik veya hassas durumların popülaritesi vazgeçilmez bir materyal haline geldi ve patlamış mısır flix bizi gülümseten o kısa videoların çoğunu bulacağız. Kataloğun geri kalanı gibi, etiketleyebilir, yorum yapabilir ve paylaşabiliriz.

Kapsamlı çocuk programlaması olan bir bölüm var, ancak çoğu için oldukça retro olabilir, çünkü animasyonlu içeriğin çoğu 80’li ve 90’lı yıllara dayanıyor.

Kataloğu genç yaşlıyı tatmin edebilecek olsa da, eleştirilecek ayrıntılardan biri de dilimizde dublajlı veya altyazılı filmlerin olmaması, neyse ki daha sınırlı sayıda da olsa “İspanyolca” bölümü var. Buna rağmen, bugün ve sonsuza dek film severler için harika bir alternatif olmaya devam ediyor.

Bununla birlikte, fiyat ücretsiz olduğunda ve katalog kapsamlı olduğunda, hedefiniz bir kablo veya akış faturasını tamamen ortadan kaldırmaksa, bu ürünü cihazlarımıza eklemenin gerçekten hiçbir dezavantajı yoktur.

Bu platformda daha önce hiç görmediğiniz veya duymadığınızı bulabilirsiniz, ayrıca taşınabilir uygulaması, yalnızca çevrimiçi TV izlemek isteseniz bile, seyahat eğlencesi için hareket halindeyken kullanmak için temiz ve verimli bir alternatiftir.

Leave a Reply