Önerilen bu 9 USB WiFi adaptörüyle istediğiniz yerde İnternet

bu usb wifi adaptörleri tüm bunlar aracılığıyla kablosuz bir İnternet ağına bağlanmak için mükemmel bir çözüm cihazlarsebep ne olursa olsun, WiFi kablosuz bağlantı modülü eksikliği.

bütün bir dünya var usb wifi adaptörleribasit ve kullanımı rahat, genellikle çok ucuz: sizler için en iyilerini topluyoruz.

En iyi USB WiFi adaptörlerinin başında

USB WiFi adaptörleri, alıcısında veya yokluğunda sorun yaşayan eski bir dizüstü bilgisayarı canlandırmak için çok iyi bir çözümdür. masaüstü bilgisayarınızı kablosuz olarak ağa bağlayın. Bunlar şu anda en iyi modeller.

  • TP-Link Okçu T3U
  • TP-Link TL-WN823N
  • SUPOLA Wi-Fi
  • TP Bağlantı Okçusu
  • Dijital USB Wi-Fi Adaptörü
  • Techkey 6B06 USB Wi-Fi Adaptörü
  • Maxesla A66
  • PiAEK WiFi USB Adaptörü
  • Techkey USB Wi-Fi Adaptörü

TP-Link Okçu T3U

Ayrıca TP-Link’ten, antenli USB WiFi adaptörünün bu çeşidi, bir özellikle küçük boyutlu, bir USB çubuğunun boyutu. 5GHz bandında 867Mbps’ye ve normal 2.4GHz bandında 400Mbps’ye kadar hızlar vaat ediyor. güçlü kadar küçük.

Daha fazla bilgi: TP-Link Okçu T3U

TP-Link TL-WN823N

Kompakt boyutu ve fiyatı ile en iyi bilinen adaptörlerden biridir. günlük için ideal seçim ve çok fazla kafa yemek istemeyen kullanıcılar için. birine ulaşmak 300 Mbps’ye kadar hız ve bir yapılandırma sözü verin son derece basit.

Daha fazla bilgi: TP-Link TL-WN823N

SUPOLA Wi-Fi

Antenli bu WiFi bağdaştırıcısı durumunda, bir kombinasyonumuz olurdu konfor ve hız bu da bizim için olumsuz noktalar koymamızı zorlaştırıyor. Bağlandığınız banda bağlı olarak 150 Mbps veya 433 Mbps’ye varan hızlarda gezinmenizi sağlayacak son derece mobil bir anten içerir.

Daha fazla bilgi: SUPOLA Wi-Fi

TP Bağlantı Okçusu

Yine TP-Link markasına ait olan bu adaptörün evrim önceki modelin. Kompakt boyuttan vazgeçin ve size izin verecek bir yükseltici anten ekleyin. 2.4GHz veya 5GHz bandını seçinsırasıyla 400 Mbps veya 867 Mbps’ye varan hızlarda gezinmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi: Antenli TP-Link Okçu

Dijital USB Wi-Fi Adaptörü

Bu, kullanıcılar için belirtilen bir USB WiFi adaptörüdür. dizüstü bilgisayarlar kaliteli bir bağlantıya ihtiyaç duyan kadar hızlar sunar 5GHz bandında 867Mbpsçevrimiçi oyunlar veya HD videolar izlemek için idealdir.

Daha fazla bilgi: Aijital USB Wi-Fi Adaptörü

Techkey 6B06 USB Wi-Fi Adaptörü

Bu Techkey USB WiFi adaptörü, evin herhangi bir köşesindeki yavaş bağlantılara veda etmek için idealdir. 100 metreye kadar menzil. hızlarını destekler 1.200 MBPS’ye kadar 5.8 ghz (867 Mbps) veya 2.42 ghz (300 Mbps) bantlarında ve çok sayıda işletim sistemiyle uyumludur.

Daha fazla bilgi: Tehckey 6B06 USB Wi-Fi Adaptörü

Maxesla A66

Küçük ve ucuz olan bu Maxesla A66 adaptörü, masaüstü bilgisayarlarıyla internete kablosuz olarak bağlanmak isteyenler için bankayı bozmadan iyi bir seçenektir. Güvenli bir 433 Mbps maksimum hız 5GHz WIFI ağı ile ve Windows ve Mac ile uyumludur.

Daha fazla bilgi: Maxesla A66

PiAEK WiFi USB Adaptörü

Satın almak için en iyi seçeneklerden biri, PiAEK’in bu USB WiFi adaptörüdür. çift ​​anten Bu, İnternet’e güçlü ve istikrarlı bir bağlantı sağlar. zevk alacaksın yüksek iletim hızı 5.8 GHz (867 Mbps) veya 2.4 GHz (300 Mbps) çift bandı ile. USB 2.0’dan on kat daha hızlı olan bir USB 3.0 bağlantı noktasına sahiptir ve bir 1 metre uzatma kablosu uzunluğunda.

Daha fazla bilgi: PiAEK WiFi USB Adaptörü

Techkey USB Wi-Fi Adaptörü

Bu küçük Techkey USB WiFi adaptörü, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza bağlandığında neredeyse hiç yer kaplamaz, çünkü mini tasarıma sahiptir.

Bu, iletim hızını etkilemez, çünkü Çift bant var (2.42GHz/300Mbps, 5.8GHz/866Mbps) ağa en iyi bağlantıyı sunar. Ayrıca eksiklik yok geniş uyumluluk Windows ve Mac’in farklı sürümleriyle.

Daha fazla bilgi: Techkey USB Wi-Fi Adaptörü

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bu 9 önerilen USB WiFi adaptörüyle istediğiniz yerde İnternet girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…