OnePlus’ı sever misin? OnePlus 9 Pro’ya ve Hasselblad kamerasına bir göz atın

Haftalardır, hatta 2020’nin sonundan önce, haberlerini bekleyen siren şarkıları duymak resmi olarak sunulması uzun sürmemesi gereken bir OnePlus 9özellikle Xiaomi Mi 11 ve Galaxy S21 ile tüm endüstrinin genel ilerlemesi nedeniyle zaten aramızda, ancak daha da fazlasına bakarsak artan filtreleme kalitesi Çin’den geliyor.

İlk önce tasarımının eskizlerini gördük ve kısa bir süre sonra, özellikle yakın zamana kadar yılda yalnızca iki akıllı telefon piyasaya süren, ancak şimdi satılan bir markada, benzeri görülmemiş bir “xiaomizasyonda” kesinlikle 3’e kadar OnePlus 9 modeli olacağını öğrendik. prototipler bile monte edilmiş ve işlevsel ve bu hafta sonu görünmeye başladı en performanslı modellerin resimleri bu, göz, en çok ilerleyecekler ‘klasik’ asil aralığın, üstün mobil fotoğrafçılık.

Hasselblad kamerasıyla bir araya getirilmiş bir OnePlus 9’a ilk bakış.

Aslında, öyle görünüyor ki OnePlus zaten bilinen bir hat tasarımını tercih edecekzarif ve tantanasız, daha önce tüm prototiplerde gördüğümüz ve amiral gemisi olarak seçilmiş gibi görünen parlak bir gümüş tonu seçerek, sol üstte büyük bir dikdörtgen fotoğraf modülü temiz bir arka

Daha fazla bilgi: Birisi OnePlus 9 5G’nin bir prototipini 5.000 Euro’dan fazla sattı

Bize bunu gösteren birkaç resim ve video sızdırıldığı için sadece bu arkayı göremedik. kavisli ekranlı bir ön şimdi denilen şeyde “kademeli inşaat”söylentilere göre 6.55 inç boyutunda olacak ve çerçeveleri maksimuma indirecek. Fluid AMOLED panelinin kalitesini kaybetmeden yüksek yenileme hızları ve HDR10 + ile.

Yan tarafta ayrıca ön ve arka camların takıldığı metal çerçeveli kasayı görebilirsiniz, anahtar ile Uyarı Kaydırıcısı ev markasıyeni modellerde bulunmaya devam edecek.

İşte seni bırakıyoruz bu OnePlus 9’un birkaç resmi ayrıntılı olarak görebilmeniz için:

Andro4all’daki galeriye göz atın

En çarpıcı şey, OnePlus 9’un birkaç modelini piyasaya sürmek için eğilmesine rağmen OnePlus’ın DNA’sını koruması değil, bu prototipin profesyonel fotoğrafçılıkta uzman olan İsveçli Hasselblad şirketi tarafından imzalanmış bir fotoğraf modülünü göstermesi.

Her halükarda, şüphesiz en çarpıcısı OnePlus 9’un bu prototipi, en performans varyantı ne olabilir?ek sensörler ve bir çift LED flaş ile 9to5Google’ın bize öğrettiği dörtlü fotoğraf modülüdür. Hasselblad firmasının bayrağını sunar Hasselblad True Zoom olarak bilinen Moto Modundan bu yana akıllı telefon pazarına geri dönmediğini söyledi.

Bu beklenmedik bir anlaşmadır ve gerçekten de öyledir. Hasselblad, mobil endüstri ile randevuya gelmemişti Moto X için aksesuarından, ancak bu imza OnePlus’a fotoğrafçılık bölümünde bir puan daha kazandırıyorSony veya Vivo’nun ZEISS ile veya Huawei’nin Leica ile birlikte aradığı gibi.

Ve bu Hasselblad optikleri imzalayabilir OnePlus 9’un en pahalı ve güçlü modeli, sonunda tüm OnePlus kullanıcılarının markaya sorduğu fotoğrafçılıkta atlayan uzun zamandır. Evet kesinlikle, tabiki bir fiyatı olacakve dolayısıyla OnePlus 9’un daha uygun fiyatlı bir sürümüne sahip olma taahhüdü.

Şimdilik ve OnePlus, şirketin makinelerini çalıştırmaya devam ederken heyecanlandırmak, Sizleri eğlenmeniz için sızdırılmış video ile baş başa bırakıyoruz. sunumundan önce OnePlus 9 Pro’nun ne olacağına dair tüm ayrıntılarla birlikte:

Daha fazla bilgi: İddia edilen OnePlus 9 özellikleri tam olarak sızdırıldı

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş OnePlus’ı beğendiniz mi? OnePlus 9 Pro’ya bir göz atın ve Hasselblad kamerası ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…